Po včerajšej bohatej nádielke sú na programe tri zápasy

03. 02. 2016, 19:54 » Preview - Autor: Adam Krchňavý


P.K. Subban
(zdroj obrázku: © Lisa Gansky Photography,
publikace povolena)

Chceš mít přehled o tom, co se v NHL děje? Denně aktualizujeme náš Facebook profil. Přidej se k ostatním fanouškům NHL.
Včera boli z čoho vyberať, dnes je ponuka o štyrikrát menšia, no v NHL nie je nuda nikdy. Zo šiestich tímov bude iba jeden zastupovať Západnú konferenciu. O jednej hodine začína zápas v Montreale, ktorý hostí Sabres. Tento zápas vysiela aj Nova Sport. O hodinku neskôr vyzve Tampa Red Wings a posledný dnešný zápas sa odohrá o pol štvrtej ráno v Calgary, ktoré hostí Hurricanes.

MTL MONTREAL (24-23-4) - BUF BUFFALO (20-26-4)

Canadiens patrí so 52 bodmi 12. miesto vo Východnej konferencii. Z 51 zápasov vyhrali 24 hier. Z posledných 10 zápasov vyhrali iba dva. V posledných piatich dueloch sa stretli s Flyers, dvakrát s Blue Jackets, s Leafs a Bruins. Z posledných desiatich vzájomných zápasov vyhrali sedem, no z posledných 12 odohraných hier na vlastnej pôde vyhrali iba tri. 23. októbra hostili Sabres, ktorí im podľahli vysoko 7:2. Priemerne skórujú 2.71 gólu na zápas a inkasujú rovnako.
Mimo hru: Paul Byron, Daniel Carr a Carey Price.

Mike Condon (13-14-4, 2.47 GAA, 90.5%) hral proti Sabres jediný zápas a vtedy inkasoval z 36 striel dvakrát (94.4%). Doma má v sedemnástich zápasoch úspešnosť 90.5%.

Presilovka: 17.51%
Oslabenie: 82.80%


Sabres sa nachádzajú so 44 bodmi na 15. mieste vo Východnej konferencii. Z 50 zápasov vyhrali 20 a z posledných 15 zaváhali 10-krát. V posledných piatich zápasoch vyhrali tri so skóre 9:11. Naposledy hostili Sens, ktorých zdolali 3:2. Priemerne skórujú 2.28 gólu na hru a inkasujú 2.72 gólu na zápas. Mimo domova majú záznam 11-11-2 a z posledných siedmich hier vyhrali štyri.
Mimo hru: Tyler Ennis a Sam Reinhart.

Robin Lehner (1-3-0, 2.26 GAA, 93.6%) má proti Canadiens bilanciu 1-1-2 s 91.8% úspešnosťou. Mimo domova je jeho úspešnosť po dvoch zápasoch 94.4%. V poslednom vzájomnom zápase inkasoval z 29 striel štyrikrát (86.2%).
Presilovka: 20.78%
Oslabenie: 82.80%

Tip redakce NHLportal.cz: Canadiens

Statistické preview zápasu najdete ZDE.

TBL TAMPA BAY (27-18-4) - DET DETROIT (25-16-8)

Blesky sa naposledy stretli v súboji s Maple Leafs, ktorý vyhrali tesne 1:0. Predtým hostili Panthers (2:5), v Chciagu prehrali 2:1, proti Oilers vyhrali 6:4 a znovu proti Panthers prehrali 3:1. Z posledných desiatich zápasov vyhrali osem hier. Vo Východnej konferencii im s 58 bodmi patrí 5. miesto. Priemerne skórujú 2.65 gólu na zápas a inkasujú 2.39 gólu na zápas.
Mimo hru: nikto

Ben Bishop (19-14-3, 2.02 GAA, 92.6%) má proti Red Wings bilanciu 7-4-0 s 93.4% úspešnosťou a priemerne inkasuje 1.75 gólu na zápas. V jeho poslednom vzájomnom zápase inkasoval z 29 striel dvakrát (93.1%).

Presilovka: 18.13%
Oslabenie: 81.08%


Red Wings patrí vo Východnej konferencii s 58 bodmi 6.miesto. Zo 49 zápasov vyhrali 25 a v posledných 10 zaváhali štyrikrát. Mimo domova vlastnia záznam 14-6-3 a z posledných siedmich vyhrali šesť hier. Priemerne sa trafia 2.49-krát za zápas a inkasujú 2.53 gólu na hru. 13. októbra vyhrali prvý vzájomný zápas 3:1 a v druhom zvíťazili tiež a to 2:1.
Mimo hru: Johan Franzen, Niklas Kronwall a Drew Miller.

Petr Mrázek (18-9-4, 2.03 GAA, 93.2%) má proti Lightning bilanciu 1-2-0 s 89.1% úspešnosťou a priemerne inkasuje 2.64 gólu na zápas. V jeho poslednom vzájomnom zápase inkasoval zo 16 striel jeden gól, čo je 93.8% úspešnosť. Vonku má v sedemnástich zápasoch úspešnosť až 94%!

Presilovka: 17.65%
Oslabenie: 80.52%

Tip redakce NHLportal.cz: Lightning

Statistické preview zápasu najdete ZDE.

CGY CALGARY (21-24-3) - CAR CAROLINA (23-20-8)

Flames vyhrali z posledných desiatich hier iba tri. Z posledných piatich vyhrali iba raz. Prehrali proti Preds (1:2), Stars (1:2), Hurricanes (2:5) a Devisl (2:4). Na jediné víťazstvo sa zmohli proti Blue Jackets (4:2). V Západnej konferencii im patrí so 45 bodmi 13. miesto. Priemerne inkasujú 2.65 gólu na zápas a skórujú 2.41 gólu na hru.
Mimo hru: Michael Ferland a Dennis Wideman.

Karri Ramo (16-17-1, 2.62 GAA, 91.0%) má proti Hurricanes bilanciu 3-3-0 s 92.3% úspešnosťou a priemerne inkasuje 2.62 gólu na zápas. V jeho poslednom vzájomnom zápase inkasoval z 19 striel (za 24 minút) trikrát (84.2%). Doma má v sedemnástich zápasoch úspešnosť 90.8%.

Presilovka: 16.67%
Oslabenie: 82.54%


Hurricanes patrí s 54 bodmi 10. miesto vo Východnej konferencii. Priemerne skórujú 2.62 gólu na zápas a inkasujú 3.04 gólu na duel. Z posledných desiatich vyhrali sedem a z posledných piatich zaváhali v dvoch prípadoch. Vyhrali nad Hawks (5:0) a práve proti Flames (5:2). Naopak nestačili na Rangers (1:4) a Penguins (0:5). Vonku majú záznam 11-11-3 a z posledných štyroch vyhrali trikrát.
Mimo hru: Brett Pesce a James Wisniewski.

Cam Ward (14-11-5, 2.42 GAA, 90.5%) má proti Flames bilanciu 3-3-0 s 87% úspešnosťou a priemerne inkasuje 3.62 gólu na zápas. V jeho poslednom vzájomnom zápase inkasoval z 23 striel jeden gól (95.7%). Mimo domova má úspešnosť v pätnástich zápasoch 89.9%.

Presilovka: 13.55%
Oslabenie: 75.65%

Tip redakce NHLportal.cz: over 5 (FT)

Statistické preview zápasu najdete ZDE.


Nejčtenější články v sekci Preview

Pittsburgh Penguins

Připravte kapesníčky a nastavte budíky, Fleury se ...

Datum, které měla v kalendáři již od léta zakroužkovaná celá řada fanoušků (nejen) Pittsburgh Penguins, je konečně tady! Na šestý ...

> CELÝ ČLÁNEK

Global Series

Startuje NHL Global Series, pikantní dvojzápas oko...

Do Stockholmu se po šesti letech opět vrací NHL, aby zde její týmy odehrály dva zápasy základní části ligy. Souboje Colorada s Ott...

> CELÝ ČLÁNEK

Boston Bruins

Medvědi řádí, co za tím je?

Do konce základní části zbývá 31 zápasů a v NHL je jeden tým, který zastavit je stejně těžké, jako jít se švýcarským nožíkem proti...

> CELÝ ČLÁNEK

Nejčtenější články na NHLportal.cz

Trade Deadline

Přehled přestupů a spekulací TRADE DEADLINE 2018

Stejně jako každý rok, i letos je naplánovaná fanoušky, odborníky i samotnými týmy hojně sledovaná Uzávěrka přestupů, či chcete-li...

> CELÝ ČLÁNEK KLUB NHLPORTAL

Florida Panthers

Přestupové spekulace: Pacioretty na Floridu?

Do uzávěrky přestupů zbývá už skoro jen deset dní a první významnější výměnu už máme za sebou. Je však více než pravděpodobné, že ...

> CELÝ ČLÁNEK

Calgary Flames

Malý velký muž dává Calgary naději na úspěch

Když byl ještě junákem, pravidelně slyšel, že se do NHL kvůli své výšce nemá šanci dostat. Dnes se z čtyřiadvacetiletého muže John...

> CELÝ ČLÁNEK

Diskuze k článku


DOPORUČUJEME
Fanobchod.cz - největší obchod se sportovními suvenýry. NHL, NBA, NFL, MLB, fotbalové kluby a jezdci NASCAR. NHL dresy, NHL trika, NHL kšiltovky, NHL hokejky, NHL puky, NHL hodiny, NHL obtisky, NHL vlajky a mnoho dalšího.
Sledujte také NHLtip.com
White Rock čistič

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

TORTOR-NYINYI01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NJDNJD-MINMIN01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
PHIPHI-CBJCBJ01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
MTLMTL-NYRNYR01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
OTTOTT-TBLTBL01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
DETDET-BUFBUF01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
FLAFLA-WSHWSH01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
NSHNSH-SJSSJS02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
EDMEDM-COLCOL03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
ARIARI-CGYCGY03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
LAKLAK-DALDAL04:30(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 23. 02. 2018 01:00
TORTOR-NYINYI01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 23. 02. 2018 04:30
LAKLAK-DALDAL04:30(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
TORTOR - NYINYI3494432
NJDNJD - MINMIN202252610
PHIPHI - CBJCBJ341221421
MTLMTL - NYRNYR171910296
OTTOTT - TBLTBL37371620
DETDET - BUFBUF38632411
FLAFLA - WSHWSH51031927
NSHNSH - SJSSJS222232610
EDMEDM - COLCOL261391223
ARIARI - CGYCGY814241916
LAKLAK - DALDAL241752510

Narozeniny hráčů

22.02.Marshall, Jason47 let
22.02.Gavey, Aaron44 let
22.02.Loyns, Lynn37 let
22.02.Balej, Jozef36 let
22.02.Germyn, Carsen36 let
22.02.BOSPostma, Paul29 let
22.02.Glennie, Scott27 let
22.02.MTLDeslauriers, Nicolas27 let
22.02.Nestrasil, Andrej27 let
22.02.DALMcKenzie, Curtis27 let
22.02.DALMcNeill, Mark25 let
22.02.COLBigras, Chris23 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

21.02.PHILehtera- nemoc
21.02.EDMMaroon- dolní část těla
21.02.CBJHannikainen- neznámé zranění
21.02.MTLPrice- neznámé zranění
20.02.STLSobotka- nemoc
20.02.ANAGibson- dolní část těla
20.02.CBJKukan- horní část těla
>> všechna zranění

Nejnovější komentáře

19.02.2018 12:12 - NHLportal.cz - Dobrý den, dostáváme podklady přímo od vysílací stanice vždy na cca měsíc dopřed... [Chat s NHLportal.cz]
18.02.2018 16:40 - wyytech - Zdravím, chtěl bych se zeptat, jak přesné jsou informace v rubrice ´NHL v TV´ Za... [Chat s NHLportal.cz]
23.01.2018 19:27 - ulmik - Zdravim Tě, taky se přidavam web je super a semo tamo kouknu i na diskuze o NHL ... [Hlavní diskuze]
14.01.2018 16:57 - Šimon Rogner - NHLportal.cz - Dobrý den, členstvím v Klubu NHLportal získáte přístup ke klubovým článkům a tak... [Hlavní diskuze]