Toronto Maple Leafs - Detroit Red Wings (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(1. vzájemný zápas sezóny 2017/18)


Začátek zápasu: 19. 10. 2017 v 01:30 SEČ
TOR DET

Poslední zápasy týmu Toronto Maple Leafs
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
19. 10. 2017 01:30Toronto Maple LeafsTOR-DETDetroit Red Wings6:3PreviewReviewVideo
18. 10. 2017 01:00Washington CapitalsWSH-TORToronto Maple Leafs0:2PreviewReviewVideo
15. 10. 2017 01:00Montreal CanadiensMTL-TORToronto Maple Leafs3:4pPreviewReviewVideo
12. 10. 2017 01:30Toronto Maple LeafsTOR-NJDNew Jersey Devils3:6PreviewReviewVideo
10. 10. 2017 01:00Toronto Maple LeafsTOR-CHIChicago Blackhawks4:3pPreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Detroit Red Wings
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
19. 10. 2017 01:30Toronto Maple LeafsTOR-DETDetroit Red Wings6:3PreviewReviewVideo
17. 10. 2017 01:30Detroit Red WingsDET-TBLTampa Bay Lightning2:3PreviewReviewVideo
14. 10. 2017 04:30Vegas Golden KnightsVGK-DETDetroit Red Wings3:6PreviewReviewVideo
13. 10. 2017 04:00Arizona CoyotesARI-DETDetroit Red Wings2:4PreviewReviewVideo
11. 10. 2017 02:30Dallas StarsDAL-DETDetroit Red Wings4:2PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
02. 04. 2017 01:00Detroit Red WingsDET-TORToronto Maple Leafs4:5PreviewReviewVideo
08. 03. 2017 01:30Toronto Maple LeafsTOR-DETDetroit Red Wings3:2PreviewReviewVideo
26. 01. 2017 01:00Detroit Red WingsDET-TORToronto Maple Leafs0:4PreviewReviewVideo
01. 01. 2017 21:00Toronto Maple LeafsTOR-DETDetroit Red Wings5:4pPreviewReviewVideo
03. 04. 2016 01:00Toronto Maple LeafsTOR-DETDetroit Red Wings2:3PreviewReviewVideo
14. 03. 2016 00:30Detroit Red WingsDET-TORToronto Maple Leafs0:1PreviewReviewVideo
07. 11. 2015 01:00Toronto Maple LeafsTOR-DETDetroit Red Wings1:2pPreviewReviewVideo
10. 10. 2015 01:30Detroit Red WingsDET-TORToronto Maple Leafs4:0PreviewReviewVideo
14. 12. 2014 01:00Toronto Maple LeafsTOR-DETDetroit Red Wings4:1PreviewReviewVideo
11. 12. 2014 02:00Detroit Red WingsDET-TORToronto Maple Leafs1:2sPreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
TOR Toronto Maple Leafs65101028:192-00-01-52-1-03-0-05-12W
DET Detroit Red Wings6420820:151-01-02-41-1-03-1-04-21L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
TOR Toronto Maple Leafs3210415:141-00-00-32-11L
DET Detroit Red Wings211026:50-00-01-11-11L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
DET Detroit Red Wings4310614:101-01-01-33-12W
TOR Toronto Maple Leafs3300613:51-00-01-23-03W


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
15391Toronto Maple Leafs TOR-DET Detroit Red Wings472052046

Tipovali, že vyhraje Toronto Maple Leafs (+1.5)
abonentadys21alevesbarsa14belo26benourberry65
cmelakpczabajdetredwingdilitdindaelektraemmett
francoagolocharlica62jarynjuventus1kerry
kinghanskuba7lspamakermaly.petkomarthezmaverick73
milan49milan52milda18mtlmyke91ondisondra69
packova.ivetpaul68petepetrssonpixierichkobrybi10
spartik1893thrashervlades8willywita

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
barydave81dedalebedafuneshapcikhojanicecube58
janzic68jeff73jurcakrko69kuromil.xmirkru
mojmir67petterson76putenkarockysilvia7zouma

Tipovali, že vyhraje Detroit Red Wings (-1)
ignac75joe33matys1979mik848ondon

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (-1)
barydetredwingcharlica62jindrich73jurcalspa
matys1979milan49mojmir67packova.ivetpetterson76putenkarichkob
rockyrybi10silvia7spartik1893vlades8zouma

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (+1)
abonentadys21barsa14belo26benourberry65czabaj
dave81dedalebedadilitdindaelektraemmettfrancoa
funeshapcikhojanicecube58janzic68jarynjeff73
joe33juventus1kerrykinghanskrko69kuba7kuro
makermaly.petkomarthezmaverick73mik848milan52milan66
milda18mtlmyke91ondisondonondra69paul68
petrssonpixiewillywita

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

NYINYI-VGKVGK2:3(1:1, 1:1, 0:1)Review
CHICHI-PITPIT6:3(2:1, 1:2, 3:0)Review
CGYCGY-PHIPHI6:5p(1:0, 2:4, 2:1, 1:0)Review
ANAANA-DALDAL6:3(1:0, 1:3, 4:0)Review

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
BUFBUF - ARIARI2224915
CBJCBJ - LAKLAK24231114
MTLMTL - CARCAR14931212
TBLTBL - TORTOR1971324
NSHNSH - VANVAN2441718
MINMIN - FLAFLA23501015
WPGWPG - EDMEDM2063520
SJSSJS - DALDAL2331817

Narozeniny hráčů

13.12.Fedorov, Sergei49 let
13.12.Battaglia, Bates43 let
13.12.NSHHamhuis, Dan36 let
13.12.Klein, Kevin34 let
13.12.Gordon, Andrew33 let
13.12.Machesney, Daren32 let
13.12.STLTarasenko, Vladimir27 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

10.12.LAKClifford- horní část těla
10.12.NYRMcLeod- levá ruka
10.12.NYRZuccarello- tříslo
10.12.OTTGaborik- záda
10.12.OTTPageau- achillova šlacha
10.12.OTTMacArthur- nespecifikované zranění
10.12.OTTBorowiecki- horní část těla
>> všechna zranění

Nejnovější komentáře

06.12.2018 17:28 - Tomáš David - NHLportal.cz - Vážený fanoušku, velmi děkujeme za Váš zájem o náš článek a započatou diskuzi. ... [Článek: Jak se bude jmenovat? Kdy bude hrát? Vše potřebné o klubu ze Seattlu!]
05.12.2018 13:24 - kinghans - Tichomořská divize? To je vtip? Neznám takovou, znám jen Pacific division. Překl... [Článek: Jak se bude jmenovat? Kdy bude hrát? Vše potřebné o klubu ze Seattlu!]
22.11.2018 11:01 - Tomáš David - NHLportal.cz - Vážení fanoušci, rádi bychom se touto cestou zeptali na Váš názor ohledně našeh... [Hlavní diskuze]
08.11.2018 21:33 - willy - Jenže za úder do hlavy nemůžeš dostat 2min. [Hlavní diskuze]