Montreal Canadiens - Columbus Blue Jackets (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(1. vzájemný zápas sezóny 2017/18)


Začátek zápasu: 15. 11. 2017 v 01:30 SEČ
MTL CBJ

Poslední zápasy týmu Montreal Canadiens
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
15. 11. 2017 01:30Montreal CanadiensMTL-CBJColumbus Blue Jackets1:2pPreviewReviewVideo
12. 11. 2017 01:00Montreal CanadiensMTL-BUFBuffalo Sabres2:1pPreviewReviewVideo
10. 11. 2017 01:30Montreal CanadiensMTL-MINMinnesota Wild0:3PreviewReviewVideo
08. 11. 2017 01:30Montreal CanadiensMTL-VGKVegas Golden Knights3:2PreviewReviewVideo
06. 11. 2017 01:00Chicago BlackhawksCHI-MTLMontreal Canadiens0:2PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Columbus Blue Jackets
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
15. 11. 2017 01:30Montreal CanadiensMTL-CBJColumbus Blue Jackets1:2pPreviewReviewVideo
12. 11. 2017 01:00Detroit Red WingsDET-CBJColumbus Blue Jackets1:2sPreviewReviewVideo
11. 11. 2017 01:00Columbus Blue JacketsCBJ-CARCarolina Hurricanes1:3PreviewReviewVideo
08. 11. 2017 01:00Columbus Blue JacketsCBJ-NSHNashville Predators1:3PreviewReviewVideo
07. 11. 2017 01:00New York RangersNYR-CBJColumbus Blue Jackets5:3PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
01. 03. 2017 01:30Montreal CanadiensMTL-CBJColumbus Blue Jackets1:0pPreviewReviewVideo
24. 12. 2016 01:00Columbus Blue JacketsCBJ-MTLMontreal Canadiens2:1PreviewReviewVideo
05. 11. 2016 00:00Columbus Blue JacketsCBJ-MTLMontreal Canadiens10:0PreviewReviewVideo
27. 01. 2016 01:30Montreal CanadiensMTL-CBJColumbus Blue Jackets2:5PreviewReviewVideo
26. 01. 2016 01:00Columbus Blue JacketsCBJ-MTLMontreal Canadiens5:2PreviewReviewVideo
02. 12. 2015 01:30Montreal CanadiensMTL-CBJColumbus Blue Jackets2:1PreviewReviewVideo
27. 02. 2015 01:00Columbus Blue JacketsCBJ-MTLMontreal Canadiens2:5PreviewReviewVideo
22. 02. 2015 01:00Montreal CanadiensMTL-CBJColumbus Blue Jackets3:1PreviewReviewVideo
15. 01. 2015 01:00Columbus Blue JacketsCBJ-MTLMontreal Canadiens2:3PreviewReviewVideo
21. 03. 2014 00:30Montreal CanadiensMTL-CBJColumbus Blue Jackets2:3PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
CBJ Columbus Blue Jackets1810712155:505-12-19-95-4-05-3-15-51W
MTL Montreal Canadiens188911746:613-11-08-104-3-14-6-07-31W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
CBJ Columbus Blue Jackets95401025:202-01-06-35-42L
MTL Montreal Canadiens8431919:221-10-05-34-41W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
CBJ Columbus Blue Jackets95311130:303-11-13-65-41W
MTL Montreal Canadiens10460827:392-01-03-74-62W


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
15567Montreal Canadiens MTL-CBJ Columbus Blue Jackets3126144318

Tipovali, že vyhraje Montreal Canadiens (-1)
aveomarbelo26benourberry65ckkvvlkdolekgolo
ica62ignac75inanajarynjurcajuventus1kamzicky
kerrykorikrko69maario16mik848milan49milda18
mtlmyke91ondonpaja34paul68petrssonpopelka
rybi10silvia7willy

Tipovali, že zápas skončí remízou (+3)
barydilitelektraemmettfrancoahojaniggi
indian3janzic68jeff73jindrich73krab88kuba7lspa
makermaverick73milan52mojmir67ondispackova.ivetpetterson76
putenkarockytatuldataurusthrasher

Tipovali, že vyhraje Columbus Blue Jackets (-1)
bizonekczabajdave81detredwingdindafunescharl
joe33maly.petkomatys1979milan66pasta82pixievilik

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (+1)
barybelo26benourckkvvlkczabajdave81dilit
diwebraindolekelektraemmettfrancoahojancharl
janzic68jarynjeff73jindrich73jurcakamzickykrab88
kuba7lspamaario16makermaly.petkomatys1979mik848
milan49milan52mojmir67ondispackova.ivetpaja34pasta82
paul68petterson76pixieputenkatatuldataurusvilik
willy

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (-1)
berry65detredwingdindafunesica62iggiindian3
joe33juventus1kerrykorimilda18mtlmyke91
ondonpetrssonrybi10silvia7

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

FLAFLA-VGKVGK4:3p(2:1, 0:1, 1:1, 1:0)Review
WSHWSH-MTLMTL2:3(0:0, 1:1, 1:2)Review
ANAANA-LAKLAK2:1(0:0, 0:0, 2:1)Review

Přímé přenosy v TV

novasport1 20. 01. 2018 19:00
PHIPHI-NJDNJD19:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport2 20. 01. 2018 21:00
CGYCGY-WPGWPG21:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 21. 01. 2018 01:00
MTLMTL-BOSBOS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
PHIPHI - NJDNJD311441328
BUFBUF - DALDAL94352218
COLCOL - NYRNYR271391525
CGYCGY - WPGWPG281561229
MTLMTL - BOSBOS3913911
OTTOTT - TORTOR7710911
DETDET - CARCAR1455146
SJSSJS - PITPIT91041010
NSHNSH - FLAFLA2211138
STLSTL - ARIARI2400911
CHICHI - NYINYI1662912
MINMIN - TBLTBL4109137
EDMEDM - VANVAN1275912
WSHWSH - PHIPHI1543414
CARCAR - VGKVGK4512710

Narozeniny hráčů

20.01.Miller, Andrew47 let
20.01.Healey, Eric43 let
20.01.Tarnstrom, Dick43 let
20.01.Melichar, Josef39 let
20.01.Munroe, Scott36 let
20.01.Kondratiev, Maxim35 let
20.01.Gauthier, Gabe34 let
20.01.Lewis, Grant33 let
20.01.Lerg, Bryan32 let
20.01.PITReaves, Ryan31 let
20.01.Mursak, Jan30 let
20.01.ARISislo, Michael30 let
20.01.MINGrant, Alex29 let
20.01.BOSKuraly, Sean25 let
20.01.ANALindholm, Hampus24 let
20.01.PHIStolarz, Anthony24 let
20.01.McKeown, Roland22 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

19.01.NYRShattenkirk- koleno
19.01.NYIPrince- neznámé zranění
19.01.PITSchultz- neznámé zranění
18.01.OTTPageau- horní část těla
18.01.ARIChychrun- nemoc
18.01.VGKLeipsic- neznámé zranění
17.01.BUFGuhle- dolní část těla
>> všechna zranění

Nejnovější komentáře

14.01.2018 16:57 - Šimon Rogner - NHLportal.cz - Dobrý den, členstvím v Klubu NHLportal získáte přístup ke klubovým článkům a tak... [Hlavní diskuze]
14.01.2018 16:54 - Šimon Rogner - NHLportal.cz - Dobrý den, děkujeme za pozitivní slova i nabídku diskuze, určitě o tom v redakci... [Hlavní diskuze]
12.01.2018 08:33 - krab88 - Čau,členové klubu mají přístup ke všem článkům (některé články jsou označené jak... [Hlavní diskuze]
11.01.2018 18:32 - pospa93 - Ahoj, co je přesně to členství ? To jsou tikety na nhl nebo co ? [Hlavní diskuze]