Nashville Predators - Washington Capitals (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(1. vzájemný zápas sezóny 2017/18)


Začátek zápasu: 15. 11. 2017 v 02:00 SEČ
NSH WSH

Poslední zápasy týmu Nashville Predators
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
15. 11. 2017 02:00Nashville PredatorsNSH-WSHWashington Capitals6:3PreviewReviewVideo
12. 11. 2017 02:00Nashville PredatorsNSH-PITPittsburgh Penguins5:4sPreviewReviewVideo
08. 11. 2017 01:00Columbus Blue JacketsCBJ-NSHNashville Predators1:3PreviewReviewVideo
05. 11. 2017 02:30Los Angeles KingsLAK-NSHNashville Predators3:4pPreviewReviewVideo
04. 11. 2017 03:00Anaheim DucksANA-NSHNashville Predators3:5PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Washington Capitals
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
15. 11. 2017 02:00Nashville PredatorsNSH-WSHWashington Capitals6:3PreviewReviewVideo
13. 11. 2017 01:00Washington CapitalsWSH-EDMEdmonton Oilers2:1sPreviewReviewVideo
11. 11. 2017 01:00Washington CapitalsWSH-PITPittsburgh Penguins4:1PreviewReviewVideo
08. 11. 2017 01:00Buffalo SabresBUF-WSHWashington Capitals3:1PreviewReviewVideo
07. 11. 2017 01:00Washington CapitalsWSH-ARIArizona Coyotes3:2pPreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
17. 03. 2017 00:00Washington CapitalsWSH-NSHNashville Predators1:2pPreviewReviewVideo
25. 02. 2017 23:00Nashville PredatorsNSH-WSHWashington Capitals5:2PreviewReviewVideo
19. 03. 2016 00:00Washington CapitalsWSH-NSHNashville Predators4:1PreviewReviewVideo
10. 02. 2016 02:00Nashville PredatorsNSH-WSHWashington Capitals3:5PreviewReviewVideo
28. 03. 2015 17:30Washington CapitalsWSH-NSHNashville Predators3:4PreviewReviewVideo
17. 01. 2015 02:00Nashville PredatorsNSH-WSHWashington Capitals4:3PreviewReviewVideo
31. 03. 2014 02:00Nashville PredatorsNSH-WSHWashington Capitals4:3sPreviewReviewVideo
08. 12. 2013 01:00Washington CapitalsWSH-NSHNashville Predators5:2PreviewReviewVideo
21. 12. 2011 01:00Washington CapitalsWSH-NSHNashville Predators4:1PreviewReviewVideo
16. 11. 2011 02:00Nashville PredatorsNSH-WSHWashington Capitals3:1PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
WSH Washington Capitals1810712153:534-12-09-95-3-05-4-16-42W
NSH Nashville Predators169522045:462-21-19-74-1-15-4-16-44W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
WSH Washington Capitals85301022:172-01-06-25-34W
NSH Nashville Predators6411923:201-11-13-34-21W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
NSH Nashville Predators105411122:261-10-06-45-53W
WSH Washington Capitals105411131:362-11-03-75-51L


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
15569Nashville Predators NSH-WSH Washington Capitals3131113526

Tipovali, že vyhraje Nashville Predators (+1.5)
benourbizonekckkvvlkczabajdave81dindadolek
elektrafrancoafuneshojaniggiindian3jindrich73
juventus1kamzickykerrykuba7lspamaly.petkomik848
milan52milda18mtlondonpasta82petepetrsson
popelkathrashervilik

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
aveomarbelo26berry65detredwingdilitemmettgolo
charlica62inanajanzic68jarynjurcakinghans
korikrab88krko69makermatys1979maverick73milan49
milan66myke91ondispackova.ivetpaul68putenkarocky
rybi10silvia7tatulda

Tipovali, že vyhraje Washington Capitals (-1)
baryignac75jeff73joe33maario16mojmir67paja34
petterson76pixietauruswilly

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (-1)
benourberry65dave81dindaelektraemmettfunes
ica62janzic68jarynjeff73jindrich73joe33jurca
kerrykrab88kuba7lspamakermaly.petkomatys1979
maverick73mik848mojmir67myke91ondispaul68petterson76
pixieputenkarybi10silvia7taurusvilikwilly

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (+1)
barybelo26czabajdetredwingdilitdolekfrancoa
hojancharliggiindian3juventus1kamzickykori
maario16milan49milan52milda18mtlondonpackova.ivet
paja34pasta82petepetrssontatulda

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

FLAFLA-VGKVGK4:3p(2:1, 0:1, 1:1, 1:0)Review
WSHWSH-MTLMTL2:3(0:0, 1:1, 1:2)Review
ANAANA-LAKLAK2:1(0:0, 0:0, 2:1)Review

Přímé přenosy v TV

novasport1 20. 01. 2018 19:00
PHIPHI-NJDNJD19:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport2 20. 01. 2018 21:00
CGYCGY-WPGWPG21:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 21. 01. 2018 01:00
MTLMTL-BOSBOS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
PHIPHI - NJDNJD311441328
BUFBUF - DALDAL94352218
COLCOL - NYRNYR271391525
CGYCGY - WPGWPG281561229
MTLMTL - BOSBOS3913911
OTTOTT - TORTOR7710911
DETDET - CARCAR1455146
SJSSJS - PITPIT91041010
NSHNSH - FLAFLA2211138
STLSTL - ARIARI2400911
CHICHI - NYINYI1662912
MINMIN - TBLTBL4109137
EDMEDM - VANVAN1275912
WSHWSH - PHIPHI1543414
CARCAR - VGKVGK4512710

Narozeniny hráčů

20.01.Miller, Andrew47 let
20.01.Healey, Eric43 let
20.01.Tarnstrom, Dick43 let
20.01.Melichar, Josef39 let
20.01.Munroe, Scott36 let
20.01.Kondratiev, Maxim35 let
20.01.Gauthier, Gabe34 let
20.01.Lewis, Grant33 let
20.01.Lerg, Bryan32 let
20.01.PITReaves, Ryan31 let
20.01.Mursak, Jan30 let
20.01.ARISislo, Michael30 let
20.01.MINGrant, Alex29 let
20.01.BOSKuraly, Sean25 let
20.01.ANALindholm, Hampus24 let
20.01.PHIStolarz, Anthony24 let
20.01.McKeown, Roland22 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

19.01.NYRShattenkirk- koleno
19.01.NYIPrince- neznámé zranění
19.01.PITSchultz- neznámé zranění
18.01.OTTPageau- horní část těla
18.01.ARIChychrun- nemoc
18.01.VGKLeipsic- neznámé zranění
17.01.BUFGuhle- dolní část těla
>> všechna zranění

Nejnovější komentáře

14.01.2018 16:57 - Šimon Rogner - NHLportal.cz - Dobrý den, členstvím v Klubu NHLportal získáte přístup ke klubovým článkům a tak... [Hlavní diskuze]
14.01.2018 16:54 - Šimon Rogner - NHLportal.cz - Dobrý den, děkujeme za pozitivní slova i nabídku diskuze, určitě o tom v redakci... [Hlavní diskuze]
12.01.2018 08:33 - krab88 - Čau,členové klubu mají přístup ke všem článkům (některé články jsou označené jak... [Hlavní diskuze]
11.01.2018 18:32 - pospa93 - Ahoj, co je přesně to členství ? To jsou tikety na nhl nebo co ? [Hlavní diskuze]