St. Louis Blues - Tampa Bay Lightning (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(2. vzájemný zápas sezóny 2017/18)


Začátek zápasu: 13. 12. 2017 v 02:00 SEČ
STL TBL

Poslední zápasy týmu St. Louis Blues
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
13. 12. 2017 02:00St. Louis BluesSTL-TBLTampa Bay Lightning0:3PreviewReviewVideo
11. 12. 2017 01:00St. Louis BluesSTL-BUFBuffalo Sabres3:2pPreviewReviewVideo
09. 12. 2017 19:00Detroit Red WingsDET-STLSt. Louis Blues1:6PreviewReviewVideo
08. 12. 2017 02:00St. Louis BluesSTL-DALDallas Stars3:0PreviewReviewVideo
06. 12. 2017 01:30Montreal CanadiensMTL-STLSt. Louis Blues3:4PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Tampa Bay Lightning
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
13. 12. 2017 02:00St. Louis BluesSTL-TBLTampa Bay Lightning0:3PreviewReviewVideo
10. 12. 2017 01:00Tampa Bay LightningTBL-WPGWinnipeg Jets4:3pPreviewReviewVideo
08. 12. 2017 01:30Tampa Bay LightningTBL-COLColorado Avalanche5:2PreviewReviewVideo
06. 12. 2017 01:30Tampa Bay LightningTBL-NYINew York Islanders6:2PreviewReviewVideo
03. 12. 2017 01:00Tampa Bay LightningTBL-SJSSan Jose Sharks5:2PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
15. 10. 2017 01:00Tampa Bay LightningTBL-STLSt. Louis Blues2:1PreviewReviewVideo
23. 12. 2016 01:30Tampa Bay LightningTBL-STLSt. Louis Blues5:2PreviewReviewVideo
02. 12. 2016 02:00St. Louis BluesSTL-TBLTampa Bay Lightning5:4PreviewReviewVideo
15. 02. 2016 00:00Tampa Bay LightningTBL-STLSt. Louis Blues1:2PreviewReviewVideo
28. 10. 2015 01:00St. Louis BluesSTL-TBLTampa Bay Lightning2:0PreviewReviewVideo
13. 02. 2015 01:30Tampa Bay LightningTBL-STLSt. Louis Blues3:6PreviewReviewVideo
04. 02. 2015 02:00St. Louis BluesSTL-TBLTampa Bay Lightning2:1pPreviewReviewVideo
05. 03. 2014 02:00St. Louis BluesSTL-TBLTampa Bay Lightning4:2PreviewReviewVideo
03. 11. 2013 00:00Tampa Bay LightningTBL-STLSt. Louis Blues4:2PreviewReviewVideo
18. 03. 2012 00:00Tampa Bay LightningTBL-STLSt. Louis Blues1:3PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
TBL Tampa Bay Lightning29216244110:744-21-111-1813-2-18-4-16-44W
STL St. Louis Blues31218244104:785-22-016-1511-5-010-3-26-44W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
TBL Tampa Bay Lightning1613212765:414-11-05-117-35W
STL St. Louis Blues1611502256:392-01-08-86-42W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
STL St. Louis Blues1510322248:393-21-08-77-32W
TBL Tampa Bay Lightning138411745:330-10-16-77-31L


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
15770St. Louis Blues STL-TBL Tampa Bay Lightning1438163128

Tipovali, že vyhraje St. Louis Blues (-1)
alergiknajagrabelo26detredwingcharljanzic68jeff73kori
maario16mik848milan52mirkrumojmir67ondonrocky

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
aveomarbenourberry65dave81dilitemmettfrancoa
funesgolohavranhinaulthojanica62inana
indian3joe33juventus1kerrykinghanskrab88kraca
krko69matys1979milan49milan66mtlnavarowskiondis
packova.ivetpaul68petrssonpetterson76pixieputenkataurus
thrashervohajswilly

Tipovali, že vyhraje Tampa Bay Lightning (+1.5)
barsa14bizonekdindaelektragajdy38ignac75jaryn
jurcalavinalspamaly.petkomaverick73milda18pasta82
popelkaziguli

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (+1)
barsa14belo26benourberry65detredwingdilitemmett
funeshavranhinaulthojanica62indian3joe33
juventus1krko69maario16maly.petkomik848mtlondis
ondonpackova.ivetpaul68petrssonpetterson76pixieputenka
silvia7taurusziguli

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (-1)
ckkvvlkdave81dindaelektrafrancoagajdy38charl
janzic68jarynjeff73jindrich73jurcakerrykinghans
korikrab88kracalavinalspamatys1979milan49
milan52milda18mojmir67navarowskipasta82vohajswilly

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

NJDNJD-WSHWSH01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NYINYI-BOSBOS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
PHIPHI-TORTOR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CBJCBJ-DALDAL01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NYRNYR-BUFBUF01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
OTTOTT-STLSTL01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
TBLTBL-VGKVGK01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
NSHNSH-ARIARI02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
COLCOL-SJSSJS03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
LAKLAK-PITPIT04:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 19. 01. 2018 01:00
NJDNJD-WSHWSH01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 19. 01. 2018 04:00
LAKLAK-PITPIT04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
NJDNJD - WSHWSH721172017
NYINYI - BOSBOS1315171125
PHIPHI - TORTOR321121125
CBJCBJ - DALDAL1714132216
NYRNYR - BUFBUF41132611
OTTOTT - STLSTL1113202313
TBLTBL - VGKVGK311031523
NSHNSH - ARIARI4041306
COLCOL - SJSSJS189171919
LAKLAK - PITPIT211772017

Narozeniny hráčů

18.01.Messier, Mark57 let
18.01.Fedotenko, Ruslan39 let
18.01.BUFGionta, Brian39 let
18.01.LaBarbera, Jason38 let
18.01.Sifers, Jaime35 let
18.01.Rau, Chad31 let
18.01.STLPietrangelo, Alex28 let
18.01.SJSCarpenter, Ryan27 let
18.01.WSHCopley, Pheonix26 let
18.01.Ellis, Nick24 let
18.01.FLAMalgin, Denis21 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

17.01.VGKNosek- neznámé zranění
17.01.NSHJohansen- neznámé zranění
17.01.BUFBeaulieu- nemoc
17.01.BUFGuhle- dolní část těla
16.01.NJDSchneider- nemoc
16.01.BOSMiller- nemoc
16.01.Jost- neznámé zranění
>> všechna zranění

Nejnovější komentáře

14.01.2018 16:57 - Šimon Rogner - NHLportal.cz - Dobrý den, členstvím v Klubu NHLportal získáte přístup ke klubovým článkům a tak... [Hlavní diskuze]
14.01.2018 16:54 - Šimon Rogner - NHLportal.cz - Dobrý den, děkujeme za pozitivní slova i nabídku diskuze, určitě o tom v redakci... [Hlavní diskuze]
12.01.2018 08:33 - krab88 - Čau,členové klubu mají přístup ke všem článkům (některé články jsou označené jak... [Hlavní diskuze]
11.01.2018 18:32 - pospa93 - Ahoj, co je přesně to členství ? To jsou tikety na nhl nebo co ? [Hlavní diskuze]