Vancouver Canucks - Florida Panthers (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(2. vzájemný zápas sezóny 2017/18)


Začátek zápasu: 15. 02. 2018 v 04:00 SEČ
VAN FLA

Poslední zápasy týmu Vancouver Canucks
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
15. 02. 2018 04:00Vancouver CanucksVAN-FLAFlorida Panthers3:4PreviewReviewVideo
11. 02. 2018 22:00Dallas StarsDAL-VANVancouver Canucks0:6PreviewReviewVideo
10. 02. 2018 01:30Carolina HurricanesCAR-VANVancouver Canucks4:1PreviewReviewVideo
09. 02. 2018 01:30Tampa Bay LightningTBL-VANVancouver Canucks5:2PreviewReviewVideo
07. 02. 2018 01:30Florida PanthersFLA-VANVancouver Canucks3:1PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Florida Panthers
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
15. 02. 2018 04:00Vancouver CanucksVAN-FLAFlorida Panthers3:4PreviewReviewVideo
13. 02. 2018 03:00Edmonton OilersEDM-FLAFlorida Panthers5:7PreviewReviewVideo
10. 02. 2018 01:30Florida PanthersFLA-LAKLos Angeles Kings1:3PreviewReviewVideo
07. 02. 2018 01:30Florida PanthersFLA-VANVancouver Canucks3:1PreviewReviewVideo
04. 02. 2018 01:00Florida PanthersFLA-DETDetroit Red Wings3:2PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
07. 02. 2018 01:30Florida PanthersFLA-VANVancouver Canucks3:1PreviewReviewVideo
21. 01. 2017 04:00Vancouver CanucksVAN-FLAFlorida Panthers2:1PreviewReviewVideo
11. 12. 2016 01:00Florida PanthersFLA-VANVancouver Canucks4:2PreviewReviewVideo
12. 01. 2016 04:00Vancouver CanucksVAN-FLAFlorida Panthers3:2pPreviewReviewVideo
20. 12. 2015 22:00Florida PanthersFLA-VANVancouver Canucks5:4sPreviewReviewVideo
20. 01. 2015 01:30Florida PanthersFLA-VANVancouver Canucks1:2PreviewReviewVideo
09. 01. 2015 04:00Vancouver CanucksVAN-FLAFlorida Panthers1:3PreviewReviewVideo
16. 03. 2014 20:00Florida PanthersFLA-VANVancouver Canucks3:4sPreviewReviewVideo
20. 11. 2013 04:00Vancouver CanucksVAN-FLAFlorida Panthers2:3sPreviewReviewVideo
10. 01. 2012 01:30Florida PanthersFLA-VANVancouver Canucks2:1PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
FLA Florida Panthers532423654154:1724-62-325-2813-9-311-14-36-41W
VAN Vancouver Canucks562228650147:1803-60-324-3210-14-312-14-34-61W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
FLA Florida Panthers2513932981:833-32-210-157-31L
VAN Vancouver Canucks27101432369:912-30-111-164-61L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
VAN Vancouver Canucks29121432778:891-30-213-163-71W
FLA Florida Panthers28111432573:891-30-115-135-53W


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
16177Vancouver Canucks VAN-FLA Florida Panthers2916111929

Tipovali, že vyhraje Vancouver Canucks (-1)
abonentbandy77barsa14ckkvvlkdave81francoagolo
charljuventus1kerrykinghanskrab88lukinmaly.petko
matys1979m.beranekmilan49milan52mojmir67mtlnavarowski
ondonpackova.ivetpaul68petterson76popelkarockysilvia7
ulmik

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
belo26dilitdindahojanignac75jarynjoe33
korimilan66milda18ondispeter_bondrapetrssonputenka
taurusvohajs

Tipovali, že vyhraje Florida Panthers (+1.5)
benourctibor88funesgajdy38ica62marimik848
pasta82pixierichkobsuperkoko

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (-1)
ckkvvlkctibor88dilitgajdy38hojankorimaly.petko
m.beranekmik848milan49milda18ondonpackova.ivetpaul68
petrssonputenkarockysilvia7taurus

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (+1)
abonentbandy77barsa14belo26benourdave81dinda
francoafunescharlica62juventus1kerrykinghans
krab88marimatys1979milan52mojmir67mtlnavarowski
ondispasta82petepetterson76pixierichkobsuperkoko
vohajs

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

NYINYI-NYRNYR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
PHIPHI-NJDNJD01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
PITPIT-TBLTBL01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CBJCBJ-FLAFLA01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
OTTOTT-DETDET01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
MINMIN-VANVAN02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CGYCGY-MTLMTL03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
ARIARI-NSHNSH03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SJSSJS-TORTOR04:30(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 16. 11. 2018 01:00
PITPIT-TBLTBL01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 16. 11. 2018 04:30
SJSSJS-TORTOR04:30(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
NYINYI - NYRNYR29621119
PHIPHI - NJDNJD2394922
PITPIT - TBLTBL111791219
CBJCBJ - FLAFLA28451813
OTTOTT - DETDET22971020
MINMIN - VANVAN23861515
CGYCGY - MTLMTL19710921
ARIARI - NSHNSH73282110
SJSSJS - TORTOR111881120

Narozeniny hráčů

15.11.Tremblay, Yannick43 let
15.11.Lintner, Richard41 let
15.11.Greentree, Kyle35 let
15.11.Junland, Jonas31 let
15.11.BOSMiller, Kevan31 let
15.11.Lowry, Joel27 let
15.11.Valleau, Nolan26 let
15.11.CARPesce, Brett24 let
15.11.WSHAlexeyev, Alexander19 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

11.11.ANAEaves- horní část těla
11.11.LAKCampbell- koleno
07.11.NYRZuccarello- tříslo
07.11.MINHendricks- nespecifikováno
06.11.ARIRaanta- dolní část těla
02.11.PHINeuvirth- nespecifikováno
02.11.NYIMartin- horní část těla
>> všechna zranění

Nejnovější komentáře

08.11.2018 21:33 - willy - Jenže za úder do hlavy nemůžeš dostat 2min. [Hlavní diskuze]
08.11.2018 20:29 - ondon - A za mě to faul nebyl,aspoň né v trestu,který dostal,taky bych souhlasil s Willy... [Hlavní diskuze]
08.11.2018 12:16 - willy - Za mě faul byl, nedovolené bránění a trest jasnej, ale podle mě to bude bez dal... [Hlavní diskuze]
08.11.2018 09:22 - mik848 - Zpevnění vypadá jinak... Tady udělal jasně pohyb k T. K. [Hlavní diskuze]