Minnesota Wild - Philadelphia Flyers (REVIEW)

previewreviewvideosestavy

(2. vzájemný zápas sezóny 2017/18)


Začátek zápasu: 15. 11. 2017 v 02:00 SEČ
Xcel Energy Center
(diváků: 18768)
3 MIN

PHI 0

FINAL1. třetina2. třetina3. třetina
MIN102
PHI000
Po třetinách1:01:03:0

Počet střel1. třetina2. třetina3. třetina
MIN776
PHI6177
Po třetinách7:614:2320:30

STATISTIKY PIM PŘESILOVKY HITY BULY GVA TKA BKS
MIN40/11140.0%2416
PHI20/2860.0%318

Přehled gólů

1. třetina
00:12MIN1:0videoStř. zápěstímG: Nino Niederreiter (3)A: Eric Staal (8)
2. třetina
žádné góly
3. třetina
18:51MIN2:0videoStř. zápěstímG: Eric Staal (6)A: Mikael Granlund (5)A: Jonas Brodin (1)
19:23MIN3:0videoStř. zápěstímG: Jason Zucker (10)A: Devan Dubnyk (2)A: Jared Spurgeon (9)

Přehled vyloučení

1. třetina
03:17MIN2 minMike ReillyHákování (Wayne Simmonds)
17:22PHI2 minWayne SimmondsDržení (Tyler Ennis)
2. třetina
11:48MIN2 minChris StewartPříliš mnoho hráčů na ledě
3. třetina
žádná vyloučení

Přehled statistik brankářů

#JMÉNOEVPPSHTOTALSVPIMTOI
MIN40Devan Dubnyk (výhra)28 - 280 - 02 - 230 - 30100%060:00
MIN32Alex Stalock
PHI37Brian Elliott (prohra)15 - 160 - 02 - 217 - 1894.44%059:00
PHI30Michal Neuvirth cze

Legenda ke statistikám brankářů

Přehled statistik hráčů

#MIN Minnesota WildPOZICEGAPTS+/-PIMSHITSBKSGVATKAFOTOI
12Eric StaalCentr112+202000156%17:13
16Jason ZuckerLevé křídlo101+2020100-13:53
22Nino NiederreiterPravé křídlo101+1031000-13:07
25Jonas BrodinObránce011+2000100-21:47
46Jared SpurgeonObránce011+1000211-24:54
64Mikael GranlundPravé křídlo011+1001111100%18:47
4Mike ReillyObránce0000211200-13:50
7Matt CullenCentr000000000033%12:43
9Mikko KoivuCentr000+101000043%17:51
10Chris StewartPravé křídlo0000011000-11:46
14Joel Eriksson EkCentr000+1011200-12:53
17Marcus FolignoLevé křídlo000001120033%12:47
19Luke KuninCentr000002010067%13:00
20Ryan SuterObránce000+1001000-25:47
23Gustav OlofssonObránce0000001000-11:54
24Matt DumbaObránce000+2022101-22:05
26Daniel WinnikLevé křídlo000+1001000-15:59
63Tyler EnnisLevé křídlo0000040300-15:44

#PHI Philadelphia FlyersPOZICEGAPTS+/-PIMSHITSBKSGVATKAFOTOI
3Radko Gudas czeObránce0000012310-15:36
6Travis SanheimObránce000-1000100-16:17
8Robert HaggObránce000-1012000-20:34
9Ivan ProvorovObránce000-2020100-23:57
11Travis KonecnyCentr000-1030100-15:14
12Michael RafflLevé křídlo000-1000100-12:15
14Sean CouturierCentr000-102000067%18:13
15Jori LehteraCentr000000000050%09:53
17Wayne SimmondsPravé křídlo000-2212000-16:04
20Taylor LeierLevé křídlo0000010000-13:13
21Scott LaughtonCentr000003000057%14:29
22Dale WeisePravé křídlo000-2051010-15:16
23Brandon ManningObránce000-1041100-18:47
28Claude GirouxCentr000-100000033%18:46
40Jordan WealCentr000-101000156%19:27
51Valtteri FilppulaCentr000-100000080%12:18
53Shayne GostisbehereObránce000-1010000-20:41
93Jakub Voracek czePravé křídlo000-1050010100%18:00

Legenda ke statistikám hráčů

Hvězdy zápasu

1. Hvězda2. Hvězda3. Hvězda
Devan Dubnyk
Devan Dubnyk
Zákroky: 30
Saves: 100%
Nino Niederreiter
Nino Niederreiter
G: 1, A: 0, P: 1
S: 3, +/-: +1
Tyler Ennis
Tyler Ennis
G: 0, A: 0, P: 0
S: 4, +/-: 0

Přehled rozhodčích

Hlavní rozhodčíHlavní rozhodčíČárový rozhodčíČárový rozhodčí
Wes McCauley
#4 - Wes
McCauley

Francis Charron
#46 - Francis
Charron

Andrew Smith
Andrew
Smith

Greg Devorski
#54 - Greg
Devorski


Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
15570Minnesota Wild MIN-PHI Philadelphia Flyers2621253923

Tipovali, že vyhraje Minnesota Wild (+1.5)
belo26berry65bizonekckkvvlkczabajdave81dinda
diwebrainiggijuventus1korikrko69kuba7lspa
maverick73mik848milan49milda18mtlondisondon
paja34paul68silvia7tatuldavilik

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
benourdilitelektrafrancoafunesica62ignac75
indian3janzic68jindrich73joe33makermaly.petkomojmir67
myke91packova.ivetpasta82petrssonpopelkaputenkathrasher

Tipovali, že vyhraje Philadelphia Flyers (-1)
aveomarbarydetredwingdolekemmettgolohojan
charlinanajarynjeff73jurcakamzickykerry
krab88maario16matys1979milan52milan66petterson76pixie
rockyrybi10tauruswilly

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (+1)
barybelo26berry65ckkvvlkczabajdilitdinda
diwebraindolekelektraemmettfrancoafuneshojan
charlica62indian3janzic68jarynjurcakamzicky
kerrykinghanskrab88kuba7makermaly.petkomatys1979
mik848milan49milan52myke91ondisondonpackova.ivet
paja34pasta82putenkasilvia7

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (-1)
benourdave81detredwingiggijeff73jindrich73joe33
juventus1korilspamaario16milda18mojmir67mtl
paul68petrssonpetterson76pixierybi10tatuldataurus
vilikwilly

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

FLAFLA-VGKVGK4:3p(2:1, 0:1, 1:1, 1:0)Review
WSHWSH-MTLMTL2:3(0:0, 1:1, 1:2)Review
ANAANA-LAKLAK2:1(0:0, 0:0, 2:1)Review

Přímé přenosy v TV

novasport1 20. 01. 2018 19:00
PHIPHI-NJDNJD19:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport2 20. 01. 2018 21:00
CGYCGY-WPGWPG21:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 21. 01. 2018 01:00
MTLMTL-BOSBOS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
PHIPHI - NJDNJD311441328
BUFBUF - DALDAL94352218
COLCOL - NYRNYR271391525
CGYCGY - WPGWPG281561229
MTLMTL - BOSBOS3914912
OTTOTT - TORTOR77111011
DETDET - CARCAR1465156
SJSSJS - PITPIT91051110
NSHNSH - FLAFLA2311139
STLSTL - ARIARI2500912
CHICHI - NYINYI1762913
MINMIN - TBLTBL41010147
EDMEDM - VANVAN1285913
WSHWSH - PHIPHI1643415
CARCAR - VGKVGK5512810

Narozeniny hráčů

20.01.Miller, Andrew47 let
20.01.Healey, Eric43 let
20.01.Tarnstrom, Dick43 let
20.01.Melichar, Josef39 let
20.01.Munroe, Scott36 let
20.01.Kondratiev, Maxim35 let
20.01.Gauthier, Gabe34 let
20.01.Lewis, Grant33 let
20.01.Lerg, Bryan32 let
20.01.PITReaves, Ryan31 let
20.01.Mursak, Jan30 let
20.01.ARISislo, Michael30 let
20.01.MINGrant, Alex29 let
20.01.BOSKuraly, Sean25 let
20.01.ANALindholm, Hampus24 let
20.01.PHIStolarz, Anthony24 let
20.01.McKeown, Roland22 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

19.01.NYRShattenkirk- koleno
19.01.NYIPrince- neznámé zranění
19.01.PITSchultz- neznámé zranění
18.01.OTTPageau- horní část těla
18.01.ARIChychrun- nemoc
18.01.VGKLeipsic- neznámé zranění
17.01.BUFGuhle- dolní část těla
>> všechna zranění

Nejnovější komentáře

14.01.2018 16:57 - Šimon Rogner - NHLportal.cz - Dobrý den, členstvím v Klubu NHLportal získáte přístup ke klubovým článkům a tak... [Hlavní diskuze]
14.01.2018 16:54 - Šimon Rogner - NHLportal.cz - Dobrý den, děkujeme za pozitivní slova i nabídku diskuze, určitě o tom v redakci... [Hlavní diskuze]
12.01.2018 08:33 - krab88 - Čau,členové klubu mají přístup ke všem článkům (některé články jsou označené jak... [Hlavní diskuze]
11.01.2018 18:32 - pospa93 - Ahoj, co je přesně to členství ? To jsou tikety na nhl nebo co ? [Hlavní diskuze]