St. Louis Blues - Colorado Avalanche (REVIEW)

previewreviewvideosestavy

(3. vzájemný zápas sezóny 2017/18)


Začátek zápasu: 09. 02. 2018 v 02:00 SEČ
Scottrade Center
(diváků: 18951)
6 STL

COL 1

FINAL1. třetina2. třetina3. třetina
STL141
COL010
Po třetinách1:05:16:1

Počet střel1. třetina2. třetina3. třetina
STL13117
COL879
Po třetinách13:824:1531:24

STATISTIKY PIM PŘESILOVKY HITY BULY GVA TKA BKS
STL151/21963.5%51418
COL90/52436.5%7310

Přehled gólů

1. třetina
08:41STL1:0videoStř. zápěstímPPG: Brayden Schenn (22)A: Jaden Schwartz (22)A: Vince Dunn (8)
2. třetina
02:50COL1:1videoStř. zápěstímG: Gabriel Bourque (4)
04:17STL2:1videoStř. zápěstímG: Ivan Barbashev (3)A: Colton Parayko (24)A: Scottie Upshall (10)
05:05STL3:1videoBekhendG: Brayden Schenn (23)A: Patrik Berglund (5)
07:38STL4:1videoStř. příklepemG: Kyle Brodziak (8)A: Alexander Steen (22)A: Vince Dunn (9)
15:01STL5:1videoStř. golfemG: Alex Pietrangelo (9)A: Vince Dunn (10)A: Paul Stastny (26)
3. třetina
06:00STL6:1videoTeč, DorážkaG: Paul Stastny (12)A: Jay Bouwmeester (3)A: Carl Gunnarsson (3)

Přehled vyloučení

1. třetina
00:03STL5 minBrayden SchennBitka (Gabriel Landeskog)
00:03COL5 minGabriel LandeskogBitka (Brayden Schenn)
08:05COL2 minDominic ToninatoHákování (Dmitrij Jaskin cze)
10:10STL2 minVladimir TarasenkoHrubost (Nikita Zadorov)
2. třetina
11:00STL2 minTage ThompsonHákování (Gabriel Bourque)
18:45STL2 minAlex PietrangeloDržení (Gabriel Landeskog)
3. třetina
06:20STL2 minJay BouwmeesterHrubost (Alexander Kerfoot)
06:50COL2 minSamuel GirardNedovolené bránění (Scottie Upshall)
16:48STL2 minCarl GunnarssonHákování (J.T. Compher)

Přehled statistik brankářů

#JMÉNOEVPPSHTOTALSVPIMTOI
STL40Carter Hutton (výhra)22 - 230 - 01 - 123 - 2495.83%060:00
STL34Jake Allen
COL1Semyon Varlamov 7 - 101 - 10 - 08 - 1172.73%034:20
COL45Jonathan Bernier (prohra)16 - 180 - 01 - 217 - 2085.00%025:05

Legenda ke statistikám brankářů

Přehled statistik hráčů

#STL St. Louis BluesPOZICEGAPTS+/-PIMSHITSBKSGVATKAFOTOI
29Vince DunnObránce033+2011001-19:50
10Brayden SchennCentr202+153110377%15:21
26Paul StastnyCentr112+201100067%15:54
27Alex PietrangeloObránce101+2230102-24:21
28Kyle BrodziakCentr101+203200056%13:16
49Ivan BarbashevCentr101+2011200-09:35
4Carl GunnarssonObránce0110210000-19:59
9Scottie UpshallPravé křídlo011+1011002-11:57
17Jaden SchwartzLevé křídlo011+1020100-16:33
19Jay BouwmeesterObránce011+2250410-27:45
20Alexander SteenLevé křídlo011+2010000-14:32
21Patrik BerglundCentr011+101200257%15:23
55Colton ParaykoObránce011+2032212-24:54
6Joel EdmundsonObránce0000000200-02:55
23Dmitrij Jaskin czePravé křídlo0000022310-14:24
32Tage ThompsonCentr0000220101-11:09
71Vladimir Sobotka czeLevé křídlo000-100301070%15:46
91Vladimir TarasenkoPravé křídlo000+1213111-16:26

#COL Colorado AvalanchePOZICEGAPTS+/-PIMSHITSBKSGVATKAFOTOI
57Gabriel BourqueLevé křídlo101-1014200100%10:30
4Tyson BarrieObránce000-1030200-20:28
6Erik JohnsonObránce000-2013100-24:07
12Patrik NemethObránce0000021000-14:37
13Alexander KerfootCentr000001001025%18:58
14Blake ComeauLevé křídlo000-204100125%11:40
16Nikita ZadorovObránce000-2033011-19:49
17Tyson JostCentr000-202100050%20:39
22Colin WilsonCentr000-2002110-17:08
34Carl SoderbergCentr000-300111050%16:38
37J.T. CompherLevé křídlo000-101110027%18:13
47Dominic ToninatoCentr000-120100033%10:31
49Samuel GirardObránce000-1210200-16:38
54Anton LindholmObránce000-2014000-15:29
64Nail YakupovPravé křídlo000+1011011-15:20
83Matthew NietoLevé křídlo000-1000000-12:27
92Gabriel LandeskogLevé křídlo000050102055%17:09
96Mikko RantanenPravé křídlo0000030000-17:38

Legenda ke statistikám hráčů

Hvězdy zápasu

1. Hvězda2. Hvězda3. Hvězda
Brayden Schenn
Brayden Schenn
G: 2, A: 0, P: 2
S: 3, +/-: +1
Vince Dunn
Vince Dunn
G: 0, A: 3, P: 3
S: 1, +/-: +2
Ivan Barbashev
Ivan Barbashev
G: 1, A: 0, P: 1
S: 1, +/-: +2

Přehled rozhodčích

Hlavní rozhodčíHlavní rozhodčíČárový rozhodčíČárový rozhodčí
Eric Furlatt
#27 - Eric
Furlatt

Dean Morton
#36 - Dean
Morton

Shandor Alphonso
Shandor
Alphonso

David Brisebois
#96 - David
Brisebois


Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
16130St. Louis Blues STL-COL Colorado Avalanche40783114

Tipovali, že vyhraje St. Louis Blues (+1.5)
abonentaveomarbandy77barsa14belo26benourcooljay
dave81dindaemmettfrancoagolohojancharl
ica62inanajuventus1kerrykinghanskorimari
m.beranekmiklos007milan49milan52mtlnavarowskiondis
ondonpaul68petepopelkaputenkarichkobsilvia7
taurusulmikvlades8vohajsxamax

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
funesjarynlavinamatys1979milan66pasta82pixie

Tipovali, že vyhraje Colorado Avalanche (-1)
bizonekignac75jeff73joe33krab88milda18petrsson
petterson76

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (-1)
abonentaveomarbandy77barsa14belo26benourcooljay
dave81dindaemmettjuventus1kinghansmatys1979m.beranek
miklos007milan49milan52milda18mtlondisondon
pasta82petepetrssonpetterson76pixierichkobsilvia7
taurusvohajsxamax

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (+1)
francoafuneshojancharlica62inanajeff73
jindrich73kerrykorikrab88maripaul68putenka

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

NYINYI-NYRNYR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
PHIPHI-NJDNJD01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
PITPIT-TBLTBL01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CBJCBJ-FLAFLA01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
OTTOTT-DETDET01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
MINMIN-VANVAN02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CGYCGY-MTLMTL03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
ARIARI-NSHNSH03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SJSSJS-TORTOR04:30(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 16. 11. 2018 01:00
PITPIT-TBLTBL01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 16. 11. 2018 04:30
SJSSJS-TORTOR04:30(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
NYINYI - NYRNYR25621016
PHIPHI - NJDNJD2174621
PITPIT - TBLTBL111391017
CBJCBJ - FLAFLA24451611
OTTOTT - DETDET1897818
MINMIN - VANVAN19861511
CGYCGY - MTLMTL17510917
ARIARI - NSHNSH7323188
SJSSJS - TORTOR101661016

Narozeniny hráčů

15.11.Tremblay, Yannick43 let
15.11.Lintner, Richard41 let
15.11.Greentree, Kyle35 let
15.11.Junland, Jonas31 let
15.11.BOSMiller, Kevan31 let
15.11.Lowry, Joel27 let
15.11.Valleau, Nolan26 let
15.11.CARPesce, Brett24 let
15.11.WSHAlexeyev, Alexander19 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

11.11.ANAEaves- horní část těla
11.11.LAKCampbell- koleno
07.11.NYRZuccarello- tříslo
07.11.MINHendricks- nespecifikováno
06.11.ARIRaanta- dolní část těla
02.11.PHINeuvirth- nespecifikováno
02.11.NYIMartin- horní část těla
>> všechna zranění

Nejnovější komentáře

08.11.2018 21:33 - willy - Jenže za úder do hlavy nemůžeš dostat 2min. [Hlavní diskuze]
08.11.2018 20:29 - ondon - A za mě to faul nebyl,aspoň né v trestu,který dostal,taky bych souhlasil s Willy... [Hlavní diskuze]
08.11.2018 12:16 - willy - Za mě faul byl, nedovolené bránění a trest jasnej, ale podle mě to bude bez dal... [Hlavní diskuze]
08.11.2018 09:22 - mik848 - Zpevnění vypadá jinak... Tady udělal jasně pohyb k T. K. [Hlavní diskuze]