Vegas Golden Knights - Chicago Blackhawks (REVIEW)

previewreviewvideosestavy

(3. vzájemný zápas sezóny 2017/18)


Začátek zápasu: 14. 02. 2018 v 04:00 SEČ
T-Mobile Arena
(diváků: 18085)
5 VGK

CHI 2

FINAL1. třetina2. třetina3. třetina
VGK104
CHI110
Po třetinách1:11:25:2

Počet střel1. třetina2. třetina3. třetina
VGK121312
CHI10813
Po třetinách12:1025:1837:31

STATISTIKY PIM PŘESILOVKY HITY BULY GVA TKA BKS
VGK61/61850.9%152018
CHI141/21249.1%5516

Přehled gólů

1. třetina
02:10CHI0:1videoTeč, DorážkaPPG: Tommy Wingels (7)A: Erik Gustafsson (2)A: Alex DeBrincat (16)
05:06VGK1:1videoBekhendG: Ryan Carpenter (3)A: Pierre-Edouard Bellemare (7)A: Deryk Engelland (14)
2. třetina
06:37CHI1:2videoStř. zápěstímG: Alex DeBrincat (21)A: Patrick Sharp (8)A: Ryan Hartman (15)
3. třetina
01:14VGK2:2videoStř. zápěstímPPG: Brad Hunt (2)A: David Perron (37)A: Colin Miller (24)
03:07VGK3:2videoStř. zápěstímG: Reilly Smith (17)A: William Karlsson (20)A: Nate Schmidt (22)
04:54VGK4:2videoStř. zápěstímG: David Perron (14)A: James Neal (14)
18:44VGK5:2videoStř. zápěstímG: Tomas Nosek cze (4)

Přehled vyloučení

1. třetina
01:00VGK2 minDeryk EngellandHra vysokou holí (Brandon Saad)
12:06CHI2 minErik GustafssonHákování (William Karlsson)
14:10CHI2 minDuncan KeithPodražení (David Perron)
19:16CHI2 minPatrick KaneHákování (Jonathan Marchessault)
2. třetina
02:59VGKMarc-Andre FleuryHození výstroje po puku (nařízeno trestné střílení) (Patrick Sharp)
10:35CHI2 minBrent SeabrookSekání (Reilly Smith)
19:24CHI2 minTommy WingelsPodražení (Shea Theodore)
3. třetina
02:26CHI2 minPatrick SharpKrosček (David Perron)
02:26VGK2 minDavid PerronNesportovní chování (Patrick Sharp)
11:46VGK2 minOscar LindbergHákování (Ryan Hartman)
18:52CHI2 minConnor MurphyZdržování hry - puk vyhozený přes plexisklo

Přehled statistik brankářů

#JMÉNOEVPPSHTOTALSVPIMTOI
VGK29Marc-Andre Fleury (výhra)26 - 271 - 12 - 329 - 3193.55%060:00
VGK33Maxime Lagace
CHI30Jeff Glass (prohra)26 - 290 - 06 - 732 - 3688.89%058:08
CHI31Anton Forsberg

Legenda ke statistikám brankářů

Přehled statistik hráčů

#VGK Vegas Golden KnightsPOZICEGAPTS+/-PIMSHITSBKSGVATKAFOTOI
57David PerronLevé křídlo112+123303120%16:16
19Reilly SmithPravé křídlo101+1070101100%20:53
40Ryan CarpenterCentr101+202002283%13:09
77Brad HuntObránce101+1020100-16:36
92Tomas Nosek czeLevé křídlo101+2021211-14:03
5Deryk EngellandObránce011+1221200-19:36
6Colin MillerObránce0110013211-20:18
18James NealLevé křídlo011+1020012-12:21
41Pierre-Edouard BellemareLevé křídlo011+202130467%14:27
71William KarlssonCentr011+101110169%20:52
88Nate SchmidtObránce011+1000111-16:20
3Brayden McNabbObránce000+1003211-17:40
13Brendan LeipsicLevé křídlo000-1020001-06:43
21Cody EakinCentr000-100010020%09:42
24Oscar LindbergCentr000+122101140%15:49
27Shea TheodoreObránce000+2020221-23:07
81Jonathan MarchessaultCentr000004202140%21:26
89Alex TuchPravé křídlo000-1031001-15:32

#CHI Chicago BlackhawksPOZICEGAPTS+/-PIMSHITSBKSGVATKAFOTOI
12Alex DeBrincatPravé křídlo1120020100100%15:41
57Tommy WingelsPravé křídlo101-124200075%13:40
10Patrick SharpLevé křídlo011-1221000-11:34
38Ryan HartmanLevé křídlo011000310033%11:58
56Erik GustafssonObránce011-2241000-17:51
2Duncan KeithObránce000-2222500-19:50
5Connor MurphyObránce0000210200-15:59
6Michal Kempny czeObránce0000030301-21:05
7Brent SeabrookObránce000-1230101-23:54
8Nick SchmaltzCentr000-100010117%14:36
13Tomas Jurco svkLevé křídlo0000000000-10:48
15Artem AnisimovCentr000-100001040%15:18
17Lance BoumaLevé křídlo0000010100100%14:10
19Jonathan ToewsCentr000-202003156%18:13
20Brandon SaadLevé křídlo000-2040001-17:06
63Carl DahlstromObránce000-1011110100%18:37
64David Kampf czeCentr000000200063%12:22
88Patrick KanePravé křídlo000-1220000-16:21

Legenda ke statistikám hráčů

Hvězdy zápasu

1. Hvězda2. Hvězda3. Hvězda
Reilly Smith
Reilly Smith
G: 1, A: 0, P: 1
S: 7, +/-: +1
Brad Hunt
Brad Hunt
G: 1, A: 0, P: 1
S: 2, +/-: +1
David Perron
David Perron
G: 1, A: 1, P: 2
S: 3, +/-: +1

Přehled rozhodčích

Hlavní rozhodčíHlavní rozhodčíČárový rozhodčíČárový rozhodčí
Gord Dwyer
#19 - Gord
Dwyer

Jake Brenk
Jake
Brenk

Brandon Gawryletz
Brandon
Gawryletz

Lonnie Cameron
#74 - Lonnie
Cameron


Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
16173Vegas Golden Knights VGK-CHI Chicago Blackhawks49611945

Tipovali, že vyhraje Vegas Golden Knights (+1.5)
abonentaveomarbandy77barybelo26benourbizonek
ckkvvlkctibor88detredwingdilitdindaemmettgajdy38
hojancharlinanajarynjjaarroojuventus1keffy
kinghanskorilavinamaly.petkomatys1979m.beranekmik848
milan49milan52milan66milda18mtlnirvanaczondon
packova.ivetpaul68petepeter_bondrapetrssonpixiepopelka
putenkarichkobsilvia7spartik1893taurusulmikvohajs

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
funesgolokerrymojmir67ondisrocky

Tipovali, že vyhraje Chicago Blackhawks (-1)
barsa14dave81francoaignac75joe33krab88lacroix
marinavarowskipasta82petterson76

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (-1)
funesinanajindrich73krab88mojmir67nirvanaczpaul68
petrssonpetterson76

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (+1)
abonentbandy77barsa14barybelo26benourckkvvlk
ctibor88dave81detredwingdilitdindaemmettfrancoa
gajdy38hojancharljjaarroojuventus1kerrykinghans
korimaly.petkomarimatys1979m.beranekmik848milan49
milan52milan66milda18mtlnavarowskiondisondon
packova.ivetpasta82peter_bondraputenkarichkobrockysilvia7
spartik1893taurusvohajs

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

NYINYI-NYRNYR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
PHIPHI-NJDNJD01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
PITPIT-TBLTBL01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CBJCBJ-FLAFLA01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
OTTOTT-DETDET01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
MINMIN-VANVAN02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CGYCGY-MTLMTL03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
ARIARI-NSHNSH03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SJSSJS-TORTOR04:30(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 16. 11. 2018 01:00
PITPIT-TBLTBL01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 16. 11. 2018 04:30
SJSSJS-TORTOR04:30(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
NYINYI - NYRNYR30621120
PHIPHI - NJDNJD23104923
PITPIT - TBLTBL121791319
CBJCBJ - FLAFLA29451814
OTTOTT - DETDET221071021
MINMIN - VANVAN24861516
CGYCGY - MTLMTL20710922
ARIARI - NSHNSH73292210
SJSSJS - TORTOR111981121

Narozeniny hráčů

15.11.Tremblay, Yannick43 let
15.11.Lintner, Richard41 let
15.11.Greentree, Kyle35 let
15.11.Junland, Jonas31 let
15.11.BOSMiller, Kevan31 let
15.11.Lowry, Joel27 let
15.11.Valleau, Nolan26 let
15.11.CARPesce, Brett24 let
15.11.WSHAlexeyev, Alexander19 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

11.11.ANAEaves- horní část těla
11.11.LAKCampbell- koleno
07.11.NYRZuccarello- tříslo
07.11.MINHendricks- nespecifikováno
06.11.ARIRaanta- dolní část těla
02.11.PHINeuvirth- nespecifikováno
02.11.NYIMartin- horní část těla
>> všechna zranění

Nejnovější komentáře

08.11.2018 21:33 - willy - Jenže za úder do hlavy nemůžeš dostat 2min. [Hlavní diskuze]
08.11.2018 20:29 - ondon - A za mě to faul nebyl,aspoň né v trestu,který dostal,taky bych souhlasil s Willy... [Hlavní diskuze]
08.11.2018 12:16 - willy - Za mě faul byl, nedovolené bránění a trest jasnej, ale podle mě to bude bez dal... [Hlavní diskuze]
08.11.2018 09:22 - mik848 - Zpevnění vypadá jinak... Tady udělal jasně pohyb k T. K. [Hlavní diskuze]