Anaheim Ducks - Tampa Bay Lightning (REVIEW)

previewreviewvideosestavy

(2. vzájemný zápas sezóny 2017/18)


Začátek zápasu: 13. 11. 2017 v 02:00 SEČ
Honda Center
(diváků: 15707)
1 ANA

TBL 2

FINAL1. třetina2. třetina3. třetina
ANA001
TBL011
Po třetinách0:00:11:2

Počet střel1. třetina2. třetina3. třetina
ANA7715
TBL17128
Po třetinách7:1714:2929:37

STATISTIKY PIM PŘESILOVKY HITY BULY GVA TKA BKS
ANA40/12752.1%12819
TBL21/21747.9%14522

Přehled gólů

1. třetina
žádné góly
2. třetina
09:12TBL0:1videoBekhendPPG: Vladislav Namestnikov (9)A: Nikita Kucherov (14)A: Steven Stamkos (23)
3. třetina
03:48ANA1:1videoStř. zápěstímG: Jakob Silfverberg (5)A: Chris Wagner (6)A: Andrew Cogliano (8)
07:18TBL1:2videoStř. příklepemG: J.T. Brown (1)A: Chris Kunitz (3)A: Ryan Callahan (2)

Přehled vyloučení

1. třetina
03:08ANA2 minCorey PerryHákování (Victor Hedman)
2. třetina
07:19ANA2 minBrandon MontourHákování (Steven Stamkos)
3. třetina
10:27TBL2 minRyan CallahanDržení hole (Sami Vatanen)

Přehled statistik brankářů

#JMÉNOEVPPSHTOTALSVPIMTOI
ANA36John Gibson (prohra)32 - 330 - 03 - 435 - 3794.59%058:24
ANA1Reto Berra
TBL88Andrei Vasilevskiy (výhra)25 - 260 - 03 - 328 - 2996.55%060:00
TBL31Peter Budaj svk

Legenda ke statistikám brankářů

Přehled statistik hráčů

#ANA Anaheim DucksPOZICEGAPTS+/-PIMSHITSBKSGVATKAFOTOI
33Jakob SilfverbergPravé křídlo101+1061000-16:51
7Andrew CoglianoLevé křídlo011+1001000-13:32
21Chris WagnerCentr011+102300064%15:37
3Kevin BieksaObránce0000011000-20:46
10Corey PerryPravé křídlo0000223021-20:40
22Dennis RasmussenCentr0000012111-14:35
23Francois BeaucheminObránce0000011311-15:26
26Brandon MontourObránce0000230300-17:43
37Nick RitchieLevé křídlo000-1011100-09:11
38Derek GrantCentr000002110141%19:24
42Josh MansonObránce0000012203-20:47
45Sami VatanenObránce0000002610-23:22
47Hampus LindholmObránce0000020230-21:56
48Logan ShawCentr0000023000-15:17
50Antoine VermetteCentr000001101065%16:22
63Kevin RoyLevé křídlo000-1001001-08:12
67Rickard RakellCentr000003401060%19:47
83Kalle KossilaCentr000-101002043%08:15

#TBL Tampa Bay LightningPOZICEGAPTS+/-PIMSHITSBKSGVATKAFOTOI
23J.T. BrownPravé křídlo101+101110056%12:34
90Vladislav NamestnikovCentr101004001044%17:10
14Chris KunitzLevé křídlo011+1013010-12:25
24Ryan CallahanPravé křídlo011+123110050%12:33
86Nikita KucherovPravé křídlo0110062120-23:42
91Steven StamkosCentr011004013150%17:33
5Dan GirardiObránce0000002400-16:35
6Anton StralmanObránce000-1030200-18:17
9Tyler JohnsonCentr000003011156%15:52
17Alexander KillornLevé křídlo0000001311-18:45
18Ondrej Palat czeLevé křídlo000-1050101-16:05
21Brayden PointCentr000-102001044%19:24
37Yanni GourdeCentr000-102000140%16:16
55Braydon CoburnObránce000+1001200-17:26
59Jake DotchinObránce0000013200-15:48
62Andrej Sustr czeObránce000+1000100-08:19
77Victor HedmanObránce0000012220-24:58
98Mikhail SergachevObránce000-1011020-14:18

Legenda ke statistikám hráčů

Hvězdy zápasu

1. Hvězda2. Hvězda3. Hvězda
John Gibson
John Gibson
Zákroky: 35
Saves: 94.59%
Vladislav Namestnikov
Vladislav Namestnikov
G: 1, A: 0, P: 1
S: 4, +/-: 0
Victor Hedman
Victor Hedman
G: 0, A: 0, P: 0
S: 1, +/-: 0

Přehled rozhodčích

Hlavní rozhodčíHlavní rozhodčíČárový rozhodčíČárový rozhodčí
Marc Joannette
#25 - Marc
Joannette

Evgeny Romasko
Evgeny
Romasko

Kiel Murchison
Kiel
Murchison

Bryan Pancich
#94 - Bryan
Pancich


Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
15562Anaheim Ducks ANA-TBL Tampa Bay Lightning625351542

Tipovali, že vyhraje Anaheim Ducks (-1)
barsa14barybizonekjoe33lspamaly.petko

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
aveomarberry65ckkvvlkdave81elektraemmetthojan
ica62ignac75inanajanzic68jurcakrab88kuba7
maverick73mik848milan49milan52mtlondonpackova.ivet
paul68petrssonsilvia7thrasher

Tipovali, že vyhraje Tampa Bay Lightning (+1.5)
belo26benourczabajdilitdindafrancoafunes
gajdy38golohinaultindian3jarynjeff73jindrich73
juventus1kalimerokerrykinghanskuromatys1979milda18
mojmir67myke91ondispasta82pegas10petepixie
putenkarockyrybi10spartik1893taurusvilikwilly

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (+1)
barsa14baryberry65gajdy38hojanica62jeff73
joe33jurcamilan49milda18packova.ivetpaul68silvia7
taurus

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (-1)
belo26benourckkvvlkczabajdave81dilitdinda
elektraemmettfrancoafuneshinaultiggiindian3
janzic68jindrich73juventus1kalimerokerrykinghanskrab88
kuba7kurolspamaly.petkomatys1979mik848milan52
mojmir67mtlmyke91ondisondonpasta82pegas10
petrssonpixieputenkarybi10spartik1893vilikwilly

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

BOSBOS-WSHWSH01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
PHIPHI-BUFBUF01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CBJCBJ-NYINYI01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
MTLMTL-NJDNJD01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
STLSTL-ANAANA02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
MINMIN-TORTOR02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
WPGWPG-CHICHI02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
COLCOL-FLAFLA03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CGYCGY-SJSSJS03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
EDMEDM-NSHNSH03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
ARIARI-TBLTBL03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VGKVGK-PITPIT04:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 15. 12. 2017 03:00
CGYCGY-SJSSJS03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
BOSBOS - WSHWSH81910823
PHIPHI - BUFBUF38101120
CBJCBJ - NYINYI22961513
MTLMTL - NJDNJD14158256
STLSTL - ANAANA2685228
MINMIN - TORTOR121215228
WPGWPG - CHICHI181371218
COLCOL - FLAFLA211331613
CGYCGY - SJSSJS8199227
EDMEDM - NSHNSH144181118
ARIARI - TBLTBL30361020
VGKVGK - PITPIT14158623

Narozeniny hráčů

14.12.Therien, Chris46 let
14.12.Santorelli, Michael32 let
14.12.TBLConacher, Cory28 let
14.12.Corbett, Cody24 let
14.12.CGYPoirier, Emile23 let
14.12.STLBarbashev, Ivan22 let
14.12.COLGreer, A.J.21 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

13.12.BOSMiller- osobní důvody
13.12.ANAPerry- koleno
12.12.TORSoshnikov- dolní část těla
12.12.STLBouwmeester- neznámé zranění
12.12.Kerfoot- dolní část těla
11.12.COLYakupov- nemoc
11.12.ANARitchie- horní část těla
>> všechna zranění

Nejnovější komentáře

09.12.2017 22:28 - jurca - Proč jako nejdou rozkliknout hraci,tak jako vždy? [Hlavní diskuze]
04.12.2017 12:28 - shudy - dobrý den. Plánujete obnovit rubriku "začínající brankáři"? už přes týden v ní n... [Chat s NHLportal.cz]
01.12.2017 19:07 - Šimon Rogner - NHLportal.cz - Dobrý den, PIM značí počet trestných minut (penalty minutes), BKS počet zblokova... [Hlavní diskuze]
01.12.2017 11:34 - vsn - Ahoj, co prosím u hráčů znamená: PIM BKS GVA TKA FO děkuji... [Hlavní diskuze]