NHL v TV online v měsíci Duben 2023 - Boston Bruins

Rok:2010201120122013201420152016201720182019
2020202120222023
Měsíc:  Leden | Únor | Březen | Duben | Květen | Červen | Červenec | Srpen | Září | Říjen | Listopad | Prosinec

ZačátekTV StaniceDomácí-HostéVýsledekPreviewReview
01. 04. 2023 21:00novasport2Pittsburgh PenguinsPIT-BOSBoston Bruins-:-PreviewReview
02. 04. 2023 21:30nova-actionSt. Louis BluesSTL-BOSBoston Bruins-:-PreviewReview
07. 04. 2023 01:00novasport1Boston BruinsBOS-TORToronto Maple Leafs-:-PreviewReview
09. 04. 2023 02:00novasport1Boston BruinsBOS-NJDNew Jersey Devils-:-PreviewReview
10. 04. 2023 00:00nova-actionPhiladelphia FlyersPHI-BOSBoston Bruins-:-PreviewReview

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

BUFBUF-NYRNYR3:2p(1:0, 1:1, 0:1, 1:0)Review
WPGWPG-DETDET6:2(3:0, 2:0, 1:2)Review
VANVAN-CGYCGY4:5p(1:0, 3:3, 0:1, 0:1)Review
ARIARI-DALDAL2:5(2:1, 0:2, 0:2)Review

Přímé přenosy týmu v TV

novasport2 01. 04. 2023 21:00
PITPIT-BOSBOS21:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy týmu NHL v TV
banner 300x250 pixel

Zápasy týmu

29. 03. 2023 01:00BOSBOS-NSHNSH1:2Review
31. 03. 2023 01:00BOSBOS-CBJCBJ2:1pReview
01. 04. 2023 21:00PITPIT-BOSBOS-:-Preview
02. 04. 2023 21:30STLSTL-BOSBOS-:-Preview
07. 04. 2023 01:00BOSBOS-TORTOR-:-Preview
>> všechny zápasy týmu

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
NSHNSH - STLSTL13155923
PITPIT - BOSBOS3821427
PHIPHI - BUFBUF1049120
MTLMTL - CARCAR3219516
CBJCBJ - FLAFLA2318813
TBLTBL - NYINYI1761129
OTTOTT - TORTOR4613319
CHICHI - NJDNJD3516219
COLCOL - DALDAL1292129
SEASEA - LAKLAK1257418
VGKVGK - MINMIN1941517
ARIARI - SJSSJS1833714
EDMEDM - ANAANA2111219
WSHWSH - NYRNYR2512611
STLSTL - BOSBOS3115116

Narozeniny hráčů

01.04.Stevens, Scott59 let
01.04.McCarty, Darren51 let
01.04.Dumont, J P45 let
01.04.Yonkman, Nolan42 let
01.04.Jokinen, Jussi40 let
01.04.Schwarz, Marek37 let
01.04.Lehtonen, Mikko36 let
01.04.Azevedo, Justin35 let
01.04.Ashton, Carter32 let
01.04.VGKSmith, Reilly32 let
01.04.EDMFoegele, Warren27 let
01.04.NSHGlass, Cody24 let

Aktuální přestupy týmu

Aktuální zranění týmu

16.03.BOSForbort- dolní část těla
28.02.BOSFoligno- dolní část těla
27.02.BOSHall- dolní část těla
>> všechna zranění týmu
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

09.05.2022 09:21 - Tomáš David - NHLportal.cz - Dobrý den, děkujeme za podnět, máte pravdu. Vše jsme však zkontrolovali a zápis... [Hlavní diskuze]
08.05.2022 07:02 - dilit - 09. 05. 2022 01:00 TOR Toronto - TBL Tampa Bay (60m) nema to byt naopak ? Stvr... [Hlavní diskuze]
28.09.2021 11:34 - roco888 - Ohledně Grzelcyka - je to vlastně přesně trefeno - můžeme od něj očekávat skvělé... [Článek: Preview: 7. Boston Bruins]
23.05.2021 20:14 - Tomáš David - NHLportal.cz - Dobrý večer, již jsme vše napravili a můžete tipovat. Omlouváme se za zpoždění.... [Hlavní diskuze]