Přestupy týmu - Toronto Maple Leafs

Zobrazeno 1-150 z 343<<  Předcházející  1 | 2 | 3  Následující  >>
DatumJméno hráčePůvodní týmNový tým
31. 12. 2023Samsonov, IlyaTOR Toronto Maple Leafs
09. 08. 2023Jones, MartinSEA Seattle KrakenTOR Toronto Maple Leafs
31. 07. 2023Abruzzese, NicholasTOR Toronto Maple Leafs
05. 07. 2023Mete, VictorTOR Toronto Maple LeafsPHI Philadelphia Flyers
03. 07. 2023Domi, MaxDAL Dallas StarsTOR Toronto Maple Leafs
03. 07. 2023Gambrell, DylanOTT Ottawa SenatorsTOR Toronto Maple Leafs
02. 07. 2023Klingberg, JohnMIN Minnesota WildTOR Toronto Maple Leafs
02. 07. 2023Zohorna, RadimTOR Toronto Maple LeafsPIT Pittsburgh Penguins
02. 07. 2023Bertuzzi, TylerBOS Boston BruinsTOR Toronto Maple Leafs
01. 07. 2023Schenn, LukeTOR Toronto Maple LeafsNSH Nashville Predators
01. 07. 2023Reaves, RyanMIN Minnesota WildTOR Toronto Maple Leafs
01. 07. 2023O'Reilly, RyanTOR Toronto Maple LeafsNSH Nashville Predators
01. 07. 2023Holl, JustinTOR Toronto Maple LeafsDET Detroit Red Wings
01. 07. 2023Bunting, MichaelTOR Toronto Maple LeafsCAR Carolina Hurricanes
01. 07. 2023Acciari, NoelTOR Toronto Maple LeafsPIT Pittsburgh Penguins
01. 07. 2023Lagesson, WilliamCAR Carolina HurricanesTOR Toronto Maple Leafs
03. 03. 2023Zohorna, RadimCGY Calgary FlamesTOR Toronto Maple Leafs
28. 02. 2023Engvall, PierreTOR Toronto Maple LeafsNYI New York Islanders
28. 02. 2023Gustafsson, ErikWSH Washington CapitalsTOR Toronto Maple Leafs
28. 02. 2023Sandin, RasmusTOR Toronto Maple LeafsWSH Washington Capitals
28. 02. 2023Schenn, LukeVAN Vancouver CanucksTOR Toronto Maple Leafs
27. 02. 2023Anderson, JoeyTOR Toronto Maple LeafsCHI Chicago Blackhawks
27. 02. 2023McCabe, JakeCHI Chicago BlackhawksTOR Toronto Maple Leafs
27. 02. 2023Lafferty, SamCHI Chicago BlackhawksTOR Toronto Maple Leafs
18. 02. 2023Abramov, VitalyTOR Toronto Maple LeafsSTL St. Louis Blues
18. 02. 2023Gaudette, AdamTOR Toronto Maple LeafsSTL St. Louis Blues
18. 02. 2023O'Reilly, RyanSTL St. Louis BluesTOR Toronto Maple Leafs
18. 02. 2023Acciari, NoelSTL St. Louis BluesTOR Toronto Maple Leafs
01. 01. 2023Lajoie, MaximeCAR Carolina HurricanesTOR Toronto Maple Leafs
26. 07. 2022Dzingel, RyanTOR Toronto Maple LeafsCAR Carolina Hurricanes
16. 07. 2022Jarnkrok, CalleCGY Calgary FlamesTOR Toronto Maple Leafs
15. 07. 2022Benn, JordieMIN Minnesota WildTOR Toronto Maple Leafs
15. 07. 2022Mete, VictorOTT Ottawa SenatorsTOR Toronto Maple Leafs
14. 07. 2022Kase, OndrejTOR Toronto Maple LeafsCAR Carolina Hurricanes
14. 07. 2022Hutchinson, MichaelTOR Toronto Maple LeafsVGK Vegas Golden Knights
13. 07. 2022Campbell, JackTOR Toronto Maple LeafsEDM Edmonton Oilers
13. 07. 2022Samsonov, IlyaWSH Washington CapitalsTOR Toronto Maple Leafs
13. 07. 2022Aube-Kubel, NicolasPHI Philadelphia FlyersTOR Toronto Maple Leafs
13. 07. 2022Lyubushkin, IlyaTOR Toronto Maple LeafsBUF Buffalo Sabres
13. 07. 2022Mikheyev, IlyaTOR Toronto Maple LeafsVAN Vancouver Canucks
13. 07. 2022Gaudette, AdamCHI Chicago BlackhawksTOR Toronto Maple Leafs
13. 07. 2022Blackwell, ColinTOR Toronto Maple LeafsCHI Chicago Blackhawks
13. 07. 2022Petan, NicTOR Toronto Maple LeafsMIN Minnesota Wild
12. 07. 2022Murray, MattOTT Ottawa SenatorsTOR Toronto Maple Leafs
08. 07. 2022Mrazek, PetrTOR Toronto Maple LeafsCHI Chicago Blackhawks
01. 07. 2022Abramov, VitalyOTT Ottawa SenatorsTOR Toronto Maple Leafs
21. 03. 2022Dermott, TravisTOR Toronto Maple LeafsVAN Vancouver Canucks
21. 03. 2022Giordano, MarkSEA Seattle KrakenTOR Toronto Maple Leafs
21. 03. 2022Blackwell, ColinSEA Seattle KrakenTOR Toronto Maple Leafs
21. 03. 2022Sateri, HarriTOR Toronto Maple Leafs
21. 03. 2022Biega, AlexTOR Toronto Maple LeafsNSH Nashville Predators
21. 03. 2022Sateri, HarriTOR Toronto Maple LeafsARI Arizona Coyotes
22. 02. 2022Hutton, CarterARI Arizona CoyotesTOR Toronto Maple Leafs
22. 02. 2022Ritchie, NickTOR Toronto Maple LeafsARI Arizona Coyotes
22. 02. 2022Dzingel, RyanARI Arizona CoyotesTOR Toronto Maple Leafs
22. 02. 2022Lyubushkin, IlyaARI Arizona CoyotesTOR Toronto Maple Leafs
18. 01. 2022Foligno, NickTOR Toronto Maple LeafsBOS Boston Bruins
16. 10. 2021Galchenyuk, AlexTOR Toronto Maple LeafsARI Arizona Coyotes
30. 09. 2021Sabourin, ScottTOR Toronto Maple LeafsOTT Ottawa Senators
30. 09. 2021Thornton, JoeTOR Toronto Maple LeafsFLA Florida Panthers
30. 08. 2021Dahlstrom, CarlVGK Vegas Golden KnightsTOR Toronto Maple Leafs
15. 08. 2021Andersen, FrederikTOR Toronto Maple LeafsCAR Carolina Hurricanes
15. 08. 2021Agostino, KennyTOR Toronto Maple Leafs
15. 08. 2021Amadio, MichaelOTT Ottawa SenatorsTOR Toronto Maple Leafs
15. 08. 2021Biega, AlexDET Detroit Red WingsTOR Toronto Maple Leafs
15. 08. 2021Boyd, TravisTOR Toronto Maple LeafsARI Arizona Coyotes
01. 08. 2021Noesen, StefanTOR Toronto Maple LeafsCAR Carolina Hurricanes
31. 07. 2021Ritchie, NickBOS Boston BruinsTOR Toronto Maple Leafs
31. 07. 2021Nash, RileyTOR Toronto Maple LeafsWPG Winnipeg Jets
30. 07. 2021McCann, JaredTOR Toronto Maple LeafsSEA Seattle Kraken
30. 07. 2021Kase, OndrejBOS Boston BruinsTOR Toronto Maple Leafs
28. 07. 2021Menell, BrennanTOR Toronto Maple Leafs
28. 07. 2021Dell, AaronTOR Toronto Maple LeafsBUF Buffalo Sabres
28. 07. 2021Bogosian, ZachTOR Toronto Maple LeafsTBL Tampa Bay Lightning
28. 07. 2021Mrazek, PetrCAR Carolina HurricanesTOR Toronto Maple Leafs
28. 07. 2021Rittich, DavidTOR Toronto Maple LeafsNSH Nashville Predators
28. 07. 2021Gabriel, KurtisSJS San Jose SharksTOR Toronto Maple Leafs
17. 07. 2021McCann, JaredPIT Pittsburgh PenguinsTOR Toronto Maple Leafs
12. 04. 2021Hutton, BenANA Anaheim DucksTOR Toronto Maple Leafs
12. 04. 2021Barabanov, AlexanderTOR Toronto Maple LeafsSJS San Jose Sharks
12. 04. 2021Suomela, AnttiSJS San Jose SharksTOR Toronto Maple Leafs
11. 04. 2021Foligno, NickCBJ Columbus Blue JacketsTOR Toronto Maple Leafs
11. 04. 2021Noesen, StefanSJS San Jose SharksTOR Toronto Maple Leafs
11. 04. 2021Rittich, DavidCGY Calgary FlamesTOR Toronto Maple Leafs
09. 04. 2021Nash, RileyCBJ Columbus Blue JacketsTOR Toronto Maple Leafs
13. 03. 2021Vehvilainen, VeiniTOR Toronto Maple Leafs
15. 02. 2021Galchenyuk, AlexCAR Carolina HurricanesTOR Toronto Maple Leafs
07. 02. 2021Sabourin, ScottOTT Ottawa SenatorsTOR Toronto Maple Leafs
11. 01. 2021Gauthier, FrederikTOR Toronto Maple LeafsARI Arizona Coyotes
10. 01. 2021Veronneau, MaxTOR Toronto Maple Leafs
10. 01. 2021Wilson, GarrettTOR Toronto Maple Leafs
10. 01. 2021Gravel, KevinTOR Toronto Maple Leafs
10. 01. 2021Lorito, MattTOR Toronto Maple Leafs
10. 01. 2021Barabanov, AlexanderTOR Toronto Maple Leafs
30. 10. 2020Hutchinson, MichaelCOL Colorado AvalancheTOR Toronto Maple Leafs
17. 10. 2020Ceci, CodyTOR Toronto Maple LeafsPIT Pittsburgh Penguins
16. 10. 2020Thornton, JoeSJS San Jose SharksTOR Toronto Maple Leafs
13. 10. 2020Kaskisuo, KasimirTOR Toronto Maple LeafsNSH Nashville Predators
13. 10. 2020Dell, AaronSJS San Jose SharksTOR Toronto Maple Leafs
11. 10. 2020Vesey, JimmyBUF Buffalo SabresTOR Toronto Maple Leafs
11. 10. 2020Clifford, KyleTOR Toronto Maple LeafsSTL St. Louis Blues
10. 10. 2020Barrie, TysonTOR Toronto Maple LeafsEDM Edmonton Oilers
10. 10. 2020Boyd, TravisWSH Washington CapitalsTOR Toronto Maple Leafs
10. 10. 2020Bogosian, ZachBUF Buffalo SabresTOR Toronto Maple Leafs
10. 10. 2020Johnsson, AndreasTOR Toronto Maple LeafsNJD New Jersey Devils
10. 10. 2020Anderson, JoeyNJD New Jersey DevilsTOR Toronto Maple Leafs
09. 10. 2020Simmonds, WayneBUF Buffalo SabresTOR Toronto Maple Leafs
09. 10. 2020Brodie, TJCGY Calgary FlamesTOR Toronto Maple Leafs
09. 10. 2020Salomaki, MiikkaTOR Toronto Maple LeafsCOL Colorado Avalanche
04. 10. 2020Amirov, RodionTOR Toronto Maple Leafs
25. 08. 2020Kapanen, KasperiTOR Toronto Maple LeafsPIT Pittsburgh Penguins
25. 08. 2020Aberg, PontusTOR Toronto Maple LeafsPIT Pittsburgh Penguins
25. 08. 2020Rodrigues, EvanPIT Pittsburgh PenguinsTOR Toronto Maple Leafs
24. 02. 2020Rosen, CalleCOL Colorado AvalancheTOR Toronto Maple Leafs
24. 02. 2020Hutchinson, MichaelTOR Toronto Maple LeafsCOL Colorado Avalanche
24. 02. 2020Timashov, DmytroTOR Toronto Maple LeafsDET Detroit Red Wings
24. 02. 2020Lorito, MattTOR Toronto Maple Leafs
24. 02. 2020Schmaltz, JordanTOR Toronto Maple LeafsNYI New York Islanders
22. 02. 2020Harpur, BenTOR Toronto Maple LeafsNSH Nashville Predators
22. 02. 2020Salomaki, MiikkaNSH Nashville PredatorsTOR Toronto Maple Leafs
19. 02. 2020Malgin, DenisFLA Florida PanthersTOR Toronto Maple Leafs
19. 02. 2020Veronneau, MaxOTT Ottawa SenatorsTOR Toronto Maple Leafs
06. 02. 2020Campbell, JackLAK Los Angeles KingsTOR Toronto Maple Leafs
06. 02. 2020Clifford, KyleLAK Los Angeles KingsTOR Toronto Maple Leafs
06. 02. 2020Moore, TrevorTOR Toronto Maple LeafsLAK Los Angeles Kings
04. 12. 2019Shore, NickTOR Toronto Maple LeafsWPG Winnipeg Jets
07. 09. 2019Gardiner, JakeTOR Toronto Maple LeafsCAR Carolina Hurricanes
01. 07. 2019Ceci, CodyOTT Ottawa SenatorsTOR Toronto Maple Leafs
01. 07. 2019Harpur, BenOTT Ottawa SenatorsTOR Toronto Maple Leafs
01. 07. 2019Zaitsev, NikitaTOR Toronto Maple LeafsOTT Ottawa Senators
01. 07. 2019Brown, ConnorTOR Toronto Maple LeafsOTT Ottawa Senators
01. 07. 2019Kadri, NazemTOR Toronto Maple LeafsCOL Colorado Avalanche
01. 07. 2019Barrie, TysonCOL Colorado AvalancheTOR Toronto Maple Leafs
01. 07. 2019Kerfoot, AlexCOL Colorado AvalancheTOR Toronto Maple Leafs
01. 07. 2019Spezza, JasonDAL Dallas StarsTOR Toronto Maple Leafs
22. 06. 2019Marleau, PatrickTOR Toronto Maple LeafsCAR Carolina Hurricanes
07. 06. 2019Jooris, JoshTOR Toronto Maple Leafs
25. 02. 2019Baptiste, NicholasNSH Nashville PredatorsTOR Toronto Maple Leafs
25. 02. 2019Lindholm, ParTOR Toronto Maple LeafsWPG Winnipeg Jets
25. 02. 2019Petan, NicWPG Winnipeg JetsTOR Toronto Maple Leafs
28. 01. 2019Muzzin, JakeLAK Los Angeles KingsTOR Toronto Maple Leafs
11. 01. 2019Klimchuk, MorganTOR Toronto Maple LeafsOTT Ottawa Senators
07. 01. 2019Moore, DominicTOR Toronto Maple Leafs
29. 12. 2018Hutchinson, MichaelFLA Florida PanthersTOR Toronto Maple Leafs
21. 12. 2018Ennis, TylerMIN Minnesota WildTOR Toronto Maple Leafs
10. 12. 2018Cracknell, AdamTOR Toronto Maple LeafsANA Anaheim Ducks
10. 12. 2018Oleksy, SteveANA Anaheim DucksTOR Toronto Maple Leafs
04. 12. 2018Klimchuk, MorganCGY Calgary FlamesTOR Toronto Maple Leafs
04. 12. 2018Leivo, JoshTOR Toronto Maple LeafsVAN Vancouver Canucks
28. 10. 2018McElhinney, CurtisTOR Toronto Maple LeafsCAR Carolina Hurricanes

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

CBJCBJ-BUFBUF1:2(1:1, 0:0, 0:1)Review
CHICHI-WPGWPG2:3p(0:1, 1:1, 1:0, 0:1)Review
EDMEDM-MINMIN2:4(0:1, 1:0, 1:3)Review

Přímé přenosy týmu v TV

novasport1 03. 03. 2024 01:00
TORTOR-NYRNYR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy týmu NHL v TV
banner 300x250 pixel

Zápasy týmu

22. 02. 2024 04:00ARIARI-TORTOR3:6Review
23. 02. 2024 04:00VGKVGK-TORTOR3:7Review
25. 02. 2024 01:00COLCOL-TORTOR-:-Preview
28. 02. 2024 01:00TORTOR-VGKVGK-:-Preview
01. 03. 2024 01:00TORTOR-ARIARI-:-Preview
>> všechny zápasy týmu

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
DETDET - STLSTL241311417
NJDNJD - MTLMTL27651518
NYINYI - TBLTBL18129824
PHIPHI - NYRNYR3727724
FLAFLA - WSHWSH1442317
VANVAN - BOSBOS6102810
COLCOL - TORTOR892218
OTTOTT - VGKVGK837217
CARCAR - DALDAL1242127
SEASEA - MINMIN5212109
SJSSJS - NSHNSH1217613
EDMEDM - CGYCGY1432416
LAKLAK - ANAANA1801712
NJDNJD - TBLTBL1034611
PITPIT - PHIPHI1241413

Narozeniny hráčů

24.02.Vernon, Mike61 let
24.02.Savage, Brian53 let
24.02.Kovalev, Alexei51 let
24.02.Andersson, Jonas43 let
24.02.Wolski, Wojtek38 let
24.02.Erixon, Tim33 let
24.02.LAKDanault, Phillip31 let
24.02.Finn, Matthew30 let
24.02.TORBertuzzi, Tyler29 let
24.02.VGKPatera, Jiri25 let
24.02.LAKSpence, Jordan23 let
24.02.Bolduc, Zachary21 let

Aktuální přestupy týmu

Aktuální zranění týmu

25.01.TORJarnkrok- dolní část těla
09.12.TORWoll- kotník
13.11.TORKlingberg- kyčel
26.07.TORMurray- kyčel
>> všechna zranění týmu
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

13.12.2023 22:34 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý večer, v současnosti řešíme více technických problémů a věříme, že se nám ... [Hlavní diskuze]
13.12.2023 13:02 - struntz - Dobrý den, Dlouho nedošlo k aktualizaci výsledků v tipovacce. Dojde k aktualiza... [Hlavní diskuze]
09.12.2023 17:40 - ctuto - Dobrý den. Statistiky hráčů v celkové tabulce se již dlouho nemění, neprobíhá ak... [Hlavní diskuze]
02.11.2023 19:41 - mailrk - Dobry den,stale nejdou zobrazovat sestavy a presilovkove formace.Nebo mozna dela... [Hlavní diskuze]