Přestupy týmu - Boston Bruins

Zobrazeno 1-150 z 201<<  Předcházející  1 | 2  Následující  >>
DatumJméno hráčePůvodní týmNový tým
02. 03. 2023Bertuzzi, TylerDET Detroit Red WingsBOS Boston Bruins
25. 02. 2023Bowers, ShaneCOL Colorado AvalancheBOS Boston Bruins
24. 02. 2023Orlov, DmitryWSH Washington CapitalsBOS Boston Bruins
24. 02. 2023Hathaway, GarnetWSH Washington CapitalsBOS Boston Bruins
24. 02. 2023Smith, CraigBOS Boston BruinsWSH Washington Capitals
08. 08. 2022Krejci, DavidBOS Boston Bruins
03. 08. 2022Blidh, AntonBOS Boston BruinsCOL Colorado Avalanche
13. 07. 2022Zacha, PavelNJD New Jersey DevilsBOS Boston Bruins
13. 07. 2022Lazar, CurtisBOS Boston BruinsVAN Vancouver Canucks
13. 07. 2022Greer, A.J.NJD New Jersey DevilsBOS Boston Bruins
13. 07. 2022McKegg, GregBOS Boston BruinsEDM Edmonton Oilers
22. 03. 2022Studnicka, JackBOS Boston Bruins
21. 03. 2022Lauzon, JeremyBOS Boston BruinsNSH Nashville Predators
21. 03. 2022Senyshyn, ZachBOS Boston BruinsOTT Ottawa Senators
20. 03. 2022Vaakanainen, UrhoBOS Boston BruinsANA Anaheim Ducks
20. 03. 2022Lindholm, HampusANA Anaheim DucksBOS Boston Bruins
20. 03. 2022Moore, JohnBOS Boston BruinsANA Anaheim Ducks
24. 02. 2022Kuhlman, KarsonBOS Boston BruinsSEA Seattle Kraken
18. 01. 2022Foligno, NickTOR Toronto Maple LeafsBOS Boston Bruins
18. 01. 2022Halak, JaroslavBOS Boston BruinsVAN Vancouver Canucks
08. 12. 2021Ullmark, LinusBUF Buffalo SabresBOS Boston Bruins
15. 08. 2021Carey, PaulBOS Boston Bruins
31. 07. 2021Ritchie, NickBOS Boston BruinsTOR Toronto Maple Leafs
30. 07. 2021Krejci, DavidBOS Boston Bruins
30. 07. 2021Kase, OndrejBOS Boston BruinsTOR Toronto Maple Leafs
28. 07. 2021Vladar, DanBOS Boston BruinsCGY Calgary Flames
28. 07. 2021Nosek, TomasVGK Vegas Golden KnightsBOS Boston Bruins
11. 04. 2021Reilly, MikeOTT Ottawa SenatorsBOS Boston Bruins
11. 04. 2021Hall, TaylorBUF Buffalo SabresBOS Boston Bruins
11. 04. 2021Lazar, CurtisBUF Buffalo SabresBOS Boston Bruins
11. 04. 2021Bjork, AndersBOS Boston BruinsBUF Buffalo Sabres
15. 02. 2021Lindholm, ParBOS Boston Bruins
10. 01. 2021Ritchie, BrettBOS Boston Bruins
30. 12. 2020Chara, ZdenoBOS Boston BruinsWSH Washington Capitals
19. 10. 2020Nordstrom, JoakimBOS Boston BruinsCGY Calgary Flames
14. 10. 2020McKegg, GregNYR New York RangersBOS Boston Bruins
10. 10. 2020Lagace, MaximeBOS Boston BruinsPIT Pittsburgh Penguins
10. 10. 2020Smith, CraigNSH Nashville PredatorsBOS Boston Bruins
09. 10. 2020Krug, ToreyBOS Boston BruinsSTL St. Louis Blues
24. 02. 2020Heinen, DantonBOS Boston BruinsANA Anaheim Ducks
24. 02. 2020Ritchie, NickANA Anaheim DucksBOS Boston Bruins
21. 02. 2020Backes, DavidBOS Boston BruinsANA Anaheim Ducks
21. 02. 2020Kase, OndrejANA Anaheim DucksBOS Boston Bruins
06. 07. 2019Johansson, MarcusBOS Boston BruinsBUF Buffalo Sabres
25. 02. 2019Johansson, MarcusNJD New Jersey DevilsBOS Boston Bruins
20. 02. 2019Donato, RyanBOS Boston BruinsMIN Minnesota Wild
20. 02. 2019Coyle, CharlieMIN Minnesota WildBOS Boston Bruins
11. 01. 2019Carey, PaulOTT Ottawa SenatorsBOS Boston Bruins
11. 01. 2019Goloubef, CodyBOS Boston BruinsOTT Ottawa Senators
11. 01. 2019Nash, RickBOS Boston Bruins
07. 01. 2019Cross, TommyBOS Boston BruinsCBJ Columbus Blue Jackets
24. 09. 2018Gionta, BrianBOS Boston Bruins
11. 09. 2018McQuaid, AdamBOS Boston BruinsNYR New York Rangers
11. 09. 2018Kampfer, StevenNYR New York RangersBOS Boston Bruins
15. 08. 2018Postma, PaulBOS Boston Bruins
15. 08. 2018Wingels, TommyBOS Boston Bruins
01. 07. 2018Khudobin, AntonBOS Boston BruinsDAL Dallas Stars
01. 07. 2018Czarnik, AustinBOS Boston BruinsCGY Calgary Flames
01. 07. 2018Agostino, KennyBOS Boston BruinsMTL Montreal Canadiens
01. 07. 2018Halak, JaroslavNYI New York IslandersBOS Boston Bruins
01. 07. 2018Nordstrom, JoakimCAR Carolina HurricanesBOS Boston Bruins
01. 07. 2018Goloubef, CodyCGY Calgary FlamesBOS Boston Bruins
01. 07. 2018Nash, RileyBOS Boston BruinsCBJ Columbus Blue Jackets
01. 07. 2018Moore, JohnNJD New Jersey DevilsBOS Boston Bruins
01. 07. 2018Wagner, ChrisNYI New York IslandersBOS Boston Bruins
01. 07. 2018Holden, NickBOS Boston BruinsVGK Vegas Golden Knights
01. 07. 2018Khokhlachev, AlexanderBOS Boston Bruins
26. 02. 2018Wingels, TommyCHI Chicago BlackhawksBOS Boston Bruins
25. 02. 2018Nash, RickNYR New York RangersBOS Boston Bruins
25. 02. 2018Beleskey, MattBOS Boston BruinsNYR New York Rangers
25. 02. 2018Spooner, RyanBOS Boston BruinsNYR New York Rangers
25. 02. 2018Gionta, BrianBOS Boston Bruins
22. 02. 2018Vatrano, FrankBOS Boston BruinsFLA Florida Panthers
20. 02. 2018Holden, NickNYR New York RangersBOS Boston Bruins
20. 02. 2018O'Gara, RobBOS Boston BruinsNYR New York Rangers
07. 01. 2018Schaller, TimBOS Boston BruinsVAN Vancouver Canucks
06. 10. 2017Subban, MalcolmBOS Boston BruinsVGK Vegas Golden Knights
30. 08. 2017Stafford, DrewBOS Boston BruinsNJD New Jersey Devils
05. 07. 2017Rinaldo, ZacBOS Boston BruinsARI Arizona Coyotes
03. 07. 2017Postma, PaulWPG Winnipeg JetsBOS Boston Bruins
03. 07. 2017Grant, AlexBOS Boston BruinsMIN Minnesota Wild
03. 07. 2017Morrow, JoeBOS Boston BruinsMTL Montreal Canadiens
03. 07. 2017Randell, TylerBOS Boston BruinsOTT Ottawa Senators
03. 07. 2017Agostino, KennySTL St. Louis BluesBOS Boston Bruins
03. 07. 2017Moore, DominicBOS Boston BruinsTOR Toronto Maple Leafs
30. 06. 2017Hayes, JimmyBOS Boston Bruins
22. 06. 2017Miller, ColinBOS Boston BruinsVGK Vegas Golden Knights
01. 03. 2017Stafford, DrewWPG Winnipeg JetsBOS Boston Bruins
07. 01. 2017Liles, John-MichaelBOS Boston Bruins
12. 10. 2016Griffith, SethBOS Boston BruinsTOR Toronto Maple Leafs
31. 08. 2016Moore, DominicNYR New York RangersBOS Boston Bruins
31. 07. 2016Defazio, BrandonBOS Boston BruinsDAL Dallas Stars
09. 07. 2016Ferraro, LandonBOS Boston BruinsSTL St. Louis Blues
08. 07. 2016Kelly, ChrisBOS Boston BruinsOTT Ottawa Senators
05. 07. 2016Grant, AlexARI Arizona CoyotesBOS Boston Bruins
03. 07. 2016Smith, JeremyBOS Boston BruinsCOL Colorado Avalanche
02. 07. 2016Nash, RileyCAR Carolina HurricanesBOS Boston Bruins
02. 07. 2016Schaller, TimBUF Buffalo SabresBOS Boston Bruins
01. 07. 2016Seidenberg, DennisBOS Boston Bruins
01. 07. 2016Khokhlachev, AlexanderBOS Boston Bruins
01. 07. 2016Backes, DavidSTL St. Louis BluesBOS Boston Bruins
01. 07. 2016Eriksson, LouiBOS Boston BruinsVAN Vancouver Canucks
01. 07. 2016Khudobin, AntonANA Anaheim DucksBOS Boston Bruins
01. 07. 2016Trotman, ZachBOS Boston BruinsLAK Los Angeles Kings
01. 07. 2016Gustavsson, JonasBOS Boston BruinsEDM Edmonton Oilers
01. 07. 2016Irwin, MattBOS Boston BruinsNSH Nashville Predators
01. 07. 2016Stempniak, LeeBOS Boston BruinsCAR Carolina Hurricanes
01. 07. 2016Connolly, BrettBOS Boston BruinsWSH Washington Capitals
29. 02. 2016Liles, John-MichaelCAR Carolina HurricanesBOS Boston Bruins
29. 02. 2016Stempniak, LeeNJD New Jersey DevilsBOS Boston Bruins
07. 12. 2015Gustavsson, JonasDET Detroit Red WingsBOS Boston Bruins
23. 11. 2015Ferraro, LandonDET Detroit Red WingsBOS Boston Bruins
07. 11. 2015Svedberg, NiklasBOS Boston Bruins
07. 11. 2015Paille, DanielBOS Boston Bruins
10. 07. 2015Irwin, MattSJS San Jose SharksBOS Boston Bruins
06. 07. 2015Defazio, BrandonVAN Vancouver CanucksBOS Boston Bruins
02. 07. 2015Hayes, JimmyFLA Florida PanthersBOS Boston Bruins
02. 07. 2015Smith, ReillyBOS Boston BruinsFLA Florida Panthers
02. 07. 2015Savard, MarcBOS Boston BruinsFLA Florida Panthers
02. 07. 2015Beleskey, MattANA Anaheim DucksBOS Boston Bruins
02. 07. 2015Campbell, GregoryBOS Boston BruinsCBJ Columbus Blue Jackets
01. 07. 2015Bartkowski, MattBOS Boston BruinsVAN Vancouver Canucks
01. 07. 2015Lindblad, MattBOS Boston BruinsNYR New York Rangers
01. 07. 2015Warsofsky, DavidBOS Boston BruinsPIT Pittsburgh Penguins
30. 06. 2015Jones, MartinBOS Boston BruinsSJS San Jose Sharks
29. 06. 2015Rinaldo, ZacPHI Philadelphia FlyersBOS Boston Bruins
26. 06. 2015Hamilton, DougieBOS Boston BruinsCGY Calgary Flames
26. 06. 2015Lucic, MilanBOS Boston BruinsLAK Los Angeles Kings
26. 06. 2015Miller, ColinLAK Los Angeles KingsBOS Boston Bruins
26. 06. 2015Jones, MartinLAK Los Angeles KingsBOS Boston Bruins
25. 06. 2015Soderberg, CarlBOS Boston BruinsCOL Colorado Avalanche
02. 03. 2015Connolly, BrettTBL Tampa Bay LightningBOS Boston Bruins
02. 03. 2015Talbot, MaximeCOL Colorado AvalancheBOS Boston Bruins
02. 03. 2015Caron, JordanBOS Boston BruinsCOL Colorado Avalanche
29. 12. 2014Fraser, MattBOS Boston BruinsEDM Edmonton Oilers
14. 10. 2014Gagne, SimonBOS Boston Bruins
04. 10. 2014Boychuk, JohnnyBOS Boston BruinsNYI New York Islanders
03. 07. 2014Breen, ChristopherBOS Boston Bruins
03. 07. 2014Smith, JeremyBOS Boston Bruins
01. 07. 2014Breen, ChristopherBOS Boston Bruins
05. 03. 2014Potter, CoreyEDM Edmonton OilersBOS Boston Bruins
05. 03. 2014Meszaros, AndrejPHI Philadelphia FlyersBOS Boston Bruins
07. 02. 2014Camper, CarterBOS Boston BruinsCBJ Columbus Blue Jackets
23. 07. 2013Jagr, JaromirBOS Boston BruinsNJD New Jersey Devils
19. 07. 2013Hutchinson, MichaelBOS Boston BruinsWPG Winnipeg Jets
18. 07. 2013Cohen, ColbyBOS Boston Bruins
06. 07. 2013Iginla, JaromePIT Pittsburgh PenguinsBOS Boston Bruins
05. 07. 2013Ference, AndrewBOS Boston BruinsEDM Edmonton Oilers
05. 07. 2013Horton, NathanBOS Boston BruinsCBJ Columbus Blue Jackets
05. 07. 2013Khudobin, AntonBOS Boston BruinsCAR Carolina Hurricanes

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

BUFBUF-NYRNYR3:2p(1:0, 1:1, 0:1, 1:0)Review
WPGWPG-DETDET6:2(3:0, 2:0, 1:2)Review
VANVAN-CGYCGY4:5p(1:0, 3:3, 0:1, 0:1)Review
ARIARI-DALDAL2:5(2:1, 0:2, 0:2)Review

Přímé přenosy týmu v TV

novasport2 01. 04. 2023 21:00
PITPIT-BOSBOS21:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy týmu NHL v TV
banner 300x250 pixel

Zápasy týmu

29. 03. 2023 01:00BOSBOS-NSHNSH1:2Review
31. 03. 2023 01:00BOSBOS-CBJCBJ2:1pReview
01. 04. 2023 21:00PITPIT-BOSBOS-:-Preview
02. 04. 2023 21:30STLSTL-BOSBOS-:-Preview
07. 04. 2023 01:00BOSBOS-TORTOR-:-Preview
>> všechny zápasy týmu

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
NSHNSH - STLSTL12155823
PITPIT - BOSBOS3820426
PHIPHI - BUFBUF1037117
MTLMTL - CARCAR2217513
CBJCBJ - FLAFLA2315810
TBLTBL - NYINYI1650117
OTTOTT - TORTOR4511316
CHICHI - NJDNJD3414216
COLCOL - DALDAL1091126
SEASEA - LAKLAK1155415
VGKVGK - MINMIN1641415
ARIARI - SJSSJS1632711
EDMEDM - ANAANA1811216
WSHWSH - NYRNYR241069
STLSTL - BOSBOS3112114

Narozeniny hráčů

01.04.Stevens, Scott59 let
01.04.McCarty, Darren51 let
01.04.Dumont, J P45 let
01.04.Yonkman, Nolan42 let
01.04.Jokinen, Jussi40 let
01.04.Schwarz, Marek37 let
01.04.Lehtonen, Mikko36 let
01.04.Azevedo, Justin35 let
01.04.Ashton, Carter32 let
01.04.VGKSmith, Reilly32 let
01.04.EDMFoegele, Warren27 let
01.04.NSHGlass, Cody24 let

Aktuální přestupy týmu

Aktuální zranění týmu

16.03.BOSForbort- dolní část těla
28.02.BOSFoligno- dolní část těla
27.02.BOSHall- dolní část těla
>> všechna zranění týmu
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

09.05.2022 09:21 - Tomáš David - NHLportal.cz - Dobrý den, děkujeme za podnět, máte pravdu. Vše jsme však zkontrolovali a zápis... [Hlavní diskuze]
08.05.2022 07:02 - dilit - 09. 05. 2022 01:00 TOR Toronto - TBL Tampa Bay (60m) nema to byt naopak ? Stvr... [Hlavní diskuze]
28.09.2021 11:34 - roco888 - Ohledně Grzelcyka - je to vlastně přesně trefeno - můžeme od něj očekávat skvělé... [Článek: Preview: 7. Boston Bruins]
23.05.2021 20:14 - Tomáš David - NHLportal.cz - Dobrý večer, již jsme vše napravili a můžete tipovat. Omlouváme se za zpoždění.... [Hlavní diskuze]