Přestupy týmu - Chicago Blackhawks

Zobrazeno 1-150 z 213<<  Předcházející  1 | 2  Následující  >>
DatumJméno hráčePůvodní týmNový tým
10. 07. 2019Jokiharju, HenriCHI Chicago BlackhawksBUF Buffalo Sabres
10. 07. 2019Nylander, AlexanderBUF Buffalo SabresCHI Chicago Blackhawks
01. 07. 2019Lehner, RobinNYI New York IslandersCHI Chicago Blackhawks
01. 07. 2019Ward, CamCHI Chicago Blackhawks
01. 07. 2019Holm, PhilipVGK Vegas Golden KnightsCHI Chicago Blackhawks
01. 07. 2019Carpenter, RyanVGK Vegas Golden KnightsCHI Chicago Blackhawks
01. 07. 2019Kubalik, DominikCHI Chicago Blackhawks
30. 06. 2019Shaw, AndrewMTL Montreal CanadiensCHI Chicago Blackhawks
25. 06. 2019Forsberg, AntonCHI Chicago BlackhawksCAR Carolina Hurricanes
25. 06. 2019Forsling, GustavCHI Chicago BlackhawksCAR Carolina Hurricanes
25. 06. 2019de Haan, CalvinCAR Carolina HurricanesCHI Chicago Blackhawks
25. 06. 2019Saarela, AleksiCHI Chicago BlackhawksCAR Carolina Hurricanes
22. 06. 2019Quenneville, JohnNJD New Jersey DevilsCHI Chicago Blackhawks
22. 06. 2019Dach, KirbyCHI Chicago Blackhawks
16. 06. 2019Maatta, OlliPIT Pittsburgh PenguinsCHI Chicago Blackhawks
16. 06. 2019Kahun, DominikCHI Chicago BlackhawksPIT Pittsburgh Penguins
25. 02. 2019Watson, SpencerLAK Los Angeles KingsCHI Chicago Blackhawks
25. 02. 2019Iacopelli, MathesonCHI Chicago BlackhawksLAK Los Angeles Kings
17. 02. 2019Holland, PeterNYR New York RangersCHI Chicago Blackhawks
17. 02. 2019Raddysh, DarrenCHI Chicago BlackhawksNYR New York Rangers
12. 01. 2019Koekkoek, SlaterTBL Tampa Bay LightningCHI Chicago Blackhawks
12. 01. 2019Rutta, JanCHI Chicago BlackhawksTBL Tampa Bay Lightning
30. 12. 2018Garrison, JasonEDM Edmonton OilersCHI Chicago Blackhawks
30. 12. 2018Caggiula, DrakeEDM Edmonton OilersCHI Chicago Blackhawks
30. 12. 2018Manning, BrandonCHI Chicago BlackhawksEDM Edmonton Oilers
25. 11. 2018Schmaltz, NickCHI Chicago BlackhawksARI Arizona Coyotes
25. 11. 2018Strome, DylanARI Arizona CoyotesCHI Chicago Blackhawks
25. 11. 2018Perlini, BrendanARI Arizona CoyotesCHI Chicago Blackhawks
27. 09. 2018Davidson, BrandonNYI New York IslandersCHI Chicago Blackhawks
01. 07. 2018Chaput, MichaelVAN Vancouver CanucksCHI Chicago Blackhawks
01. 07. 2018Chaput, MichaelCHI Chicago BlackhawksMTL Montreal Canadiens
01. 07. 2018Kunitz, ChrisTBL Tampa Bay LightningCHI Chicago Blackhawks
01. 07. 2018Kruger, MarcusARI Arizona CoyotesCHI Chicago Blackhawks
01. 07. 2018Manning, BrandonPHI Philadelphia FlyersCHI Chicago Blackhawks
01. 07. 2018Rutta, JanCHI Chicago Blackhawks
01. 07. 2018Raddysh, DarrenCHI Chicago Blackhawks
01. 07. 2018Duclair, AnthonyCHI Chicago BlackhawksCBJ Columbus Blue Jackets
01. 07. 2018Iacopelli, MathesonCHI Chicago Blackhawks
01. 07. 2018Jurco, TomasCHI Chicago BlackhawksFLA Florida Panthers
01. 07. 2018Kampf, DavidCHI Chicago Blackhawks
01. 07. 2018Dahlstrom, CarlCHI Chicago Blackhawks
01. 07. 2018Oesterle, JordanCHI Chicago BlackhawksARI Arizona Coyotes
01. 07. 2018Ward, CamCAR Carolina HurricanesCHI Chicago Blackhawks
01. 07. 2018Kahun, DominikCHI Chicago Blackhawks
01. 07. 2018Saarela, AleksiCHI Chicago Blackhawks
01. 07. 2018Jokiharju, HenriCHI Chicago Blackhawks
29. 06. 2018Schroeder, JordanCBJ Columbus Blue JacketsCHI Chicago Blackhawks
29. 06. 2018Berube, Jean-FrancoisCHI Chicago BlackhawksCBJ Columbus Blue Jackets
23. 06. 2018Boqvist, AdamCHI Chicago Blackhawks
23. 06. 2018Beaudin, NicolasCHI Chicago Blackhawks
26. 02. 2018Hartman, RyanCHI Chicago BlackhawksNSH Nashville Predators
26. 02. 2018Wingels, TommyCHI Chicago BlackhawksBOS Boston Bruins
20. 02. 2018Kempny, MichalCHI Chicago BlackhawksWSH Washington Capitals
16. 02. 2018Pokka, VilleCHI Chicago BlackhawksOTT Ottawa Senators
16. 02. 2018DiDomenico, ChristopherOTT Ottawa SenatorsCHI Chicago Blackhawks
11. 01. 2018Duclair, AnthonyARI Arizona CoyotesCHI Chicago Blackhawks
11. 01. 2018Clendening, AdamARI Arizona CoyotesCHI Chicago Blackhawks
11. 01. 2018Dauphin, LaurentCHI Chicago BlackhawksARI Arizona Coyotes
11. 01. 2018Panik, RichardCHI Chicago BlackhawksARI Arizona Coyotes
05. 10. 2017Franson, CodyCHI Chicago Blackhawks
05. 10. 2017Baun, KyleCHI Chicago BlackhawksMTL Montreal Canadiens
05. 10. 2017Martinsen, AndreasMTL Montreal CanadiensCHI Chicago Blackhawks
21. 09. 2017Miller, DrewCHI Chicago Blackhawks
11. 09. 2017Miller, DrewDET Detroit Red WingsCHI Chicago Blackhawks
25. 07. 2017Oduya, JohnnyCHI Chicago BlackhawksOTT Ottawa Senators
08. 07. 2017Rasmussen, DennisCHI Chicago BlackhawksANA Anaheim Ducks
05. 07. 2017Labrie, Pierre-CedricCHI Chicago BlackhawksNSH Nashville Predators
05. 07. 2017Latta, MichaelCHI Chicago BlackhawksARI Arizona Coyotes
03. 07. 2017Oesterle, JordanEDM Edmonton OilersCHI Chicago Blackhawks
03. 07. 2017Kruger, MarcusCHI Chicago BlackhawksVGK Vegas Golden Knights
03. 07. 2017Sharp, PatrickDAL Dallas StarsCHI Chicago Blackhawks
03. 07. 2017Wingels, TommyOTT Ottawa SenatorsCHI Chicago Blackhawks
03. 07. 2017Bouma, LanceCHI Chicago Blackhawks
03. 07. 2017Berube, Jean-FrancoisVGK Vegas Golden KnightsCHI Chicago Blackhawks
23. 06. 2017Hjalmarsson, NiklasCHI Chicago BlackhawksARI Arizona Coyotes
23. 06. 2017Murphy, ConnorARI Arizona CoyotesCHI Chicago Blackhawks
23. 06. 2017Dauphin, LaurentARI Arizona CoyotesCHI Chicago Blackhawks
23. 06. 2017Saad, BrandonCBJ Columbus Blue JacketsCHI Chicago Blackhawks
23. 06. 2017Panarin, ArtemiCHI Chicago BlackhawksCBJ Columbus Blue Jackets
23. 06. 2017Motte, TylerCHI Chicago BlackhawksCBJ Columbus Blue Jackets
22. 06. 2017Van Riemsdyk, TrevorCHI Chicago BlackhawksVGK Vegas Golden Knights
29. 04. 2017Darling, ScottCHI Chicago BlackhawksCAR Carolina Hurricanes
06. 03. 2017Abbott, SpencerCHI Chicago BlackhawksANA Anaheim Ducks
06. 03. 2017Carrick, SamCHI Chicago BlackhawksANA Anaheim Ducks
06. 03. 2017McNeill, MarkCHI Chicago BlackhawksDAL Dallas Stars
02. 03. 2017Oduya, JohnnyDAL Dallas StarsCHI Chicago Blackhawks
24. 02. 2017Jurco, TomasDET Detroit Red WingsCHI Chicago Blackhawks
22. 01. 2017Schilling, CameronWSH Washington CapitalsCHI Chicago Blackhawks
22. 01. 2017Schilling, CameronCHI Chicago BlackhawksLAK Los Angeles Kings
22. 01. 2017Latta, MichaelLAK Los Angeles KingsCHI Chicago Blackhawks
25. 08. 2016Jackman, TimCHI Chicago Blackhawks
05. 07. 2016Tootoo, JordinNJD New Jersey DevilsCHI Chicago Blackhawks
01. 07. 2016Campbell, BrianFLA Florida PanthersCHI Chicago Blackhawks
01. 07. 2016Ladd, AndrewCHI Chicago BlackhawksNYI New York Islanders
01. 07. 2016Weise, DaleCHI Chicago BlackhawksPHI Philadelphia Flyers
01. 07. 2016Ross, GarretCHI Chicago BlackhawksARI Arizona Coyotes
25. 06. 2016Shaw, AndrewCHI Chicago BlackhawksMTL Montreal Canadiens
15. 06. 2016Bickell, BryanCHI Chicago BlackhawksCAR Carolina Hurricanes
15. 06. 2016Teravainen, TeuvoCHI Chicago BlackhawksCAR Carolina Hurricanes
29. 02. 2016MacIntyre, DrewCAR Carolina HurricanesCHI Chicago Blackhawks
29. 02. 2016Tropp, CoreyCHI Chicago BlackhawksANA Anaheim Ducks
29. 02. 2016Jackman, TimANA Anaheim DucksCHI Chicago Blackhawks
27. 02. 2016Fleischmann, TomasMTL Montreal CanadiensCHI Chicago Blackhawks
27. 02. 2016Weise, DaleMTL Montreal CanadiensCHI Chicago Blackhawks
27. 02. 2016Danault, PhillipCHI Chicago BlackhawksMTL Montreal Canadiens
27. 02. 2016Sekac, JiriCHI Chicago BlackhawksARI Arizona Coyotes
26. 02. 2016Dano, MarkoCHI Chicago BlackhawksWPG Winnipeg Jets
26. 02. 2016Harrison, JayWPG Winnipeg JetsCHI Chicago Blackhawks
26. 02. 2016Fraser, MattWPG Winnipeg JetsCHI Chicago Blackhawks
26. 02. 2016Ladd, AndrewWPG Winnipeg JetsCHI Chicago Blackhawks
26. 02. 2016Ehrhoff, ChristianLAK Los Angeles KingsCHI Chicago Blackhawks
26. 02. 2016Scuderi, RobCHI Chicago BlackhawksLAK Los Angeles Kings
22. 01. 2016Sekac, JiriANA Anaheim DucksCHI Chicago Blackhawks
22. 01. 2016Garbutt, RyanCHI Chicago BlackhawksANA Anaheim Ducks
04. 01. 2016Morin, JeremyCHI Chicago BlackhawksTOR Toronto Maple Leafs
04. 01. 2016Panik, RichardTOR Toronto Maple LeafsCHI Chicago Blackhawks
15. 12. 2015Daley, TrevorCHI Chicago BlackhawksPIT Pittsburgh Penguins
15. 12. 2015Scuderi, RobPIT Pittsburgh PenguinsCHI Chicago Blackhawks
07. 12. 2015Tikhonov, ViktorCHI Chicago BlackhawksARI Arizona Coyotes
07. 11. 2015Timonen, KimmoCHI Chicago Blackhawks
07. 11. 2015Carcillo, DanCHI Chicago Blackhawks
13. 09. 2015Versteeg, KrisCHI Chicago BlackhawksCAR Carolina Hurricanes
13. 09. 2015Nordstrom, JoakimCHI Chicago BlackhawksCAR Carolina Hurricanes
16. 07. 2015Oduya, JohnnyCHI Chicago BlackhawksDAL Dallas Stars
11. 07. 2015Sharp, PatrickCHI Chicago BlackhawksDAL Dallas Stars
11. 07. 2015Daley, TrevorDAL Dallas StarsCHI Chicago Blackhawks
11. 07. 2015Garbutt, RyanDAL Dallas StarsCHI Chicago Blackhawks
04. 07. 2015Bass, CodyCHI Chicago BlackhawksNSH Nashville Predators
02. 07. 2015Vermette, AntoineCHI Chicago BlackhawksARI Arizona Coyotes
01. 07. 2015Saad, BrandonCHI Chicago BlackhawksCBJ Columbus Blue Jackets
01. 07. 2015Paliotta, MichaelCHI Chicago BlackhawksCBJ Columbus Blue Jackets
01. 07. 2015Broadhurst, AlexCHI Chicago BlackhawksCBJ Columbus Blue Jackets
01. 07. 2015Anisimov, ArtemCBJ Columbus Blue JacketsCHI Chicago Blackhawks
01. 07. 2015Morin, JeremyCBJ Columbus Blue JacketsCHI Chicago Blackhawks
01. 07. 2015Tropp, CoreyCBJ Columbus Blue JacketsCHI Chicago Blackhawks
01. 07. 2015Dano, MarkoCBJ Columbus Blue JacketsCHI Chicago Blackhawks
01. 07. 2015Tikhonov, ViktorCHI Chicago Blackhawks
01. 07. 2015Richards, BradCHI Chicago BlackhawksDET Detroit Red Wings
28. 06. 2015Haggerty, RyanNYR New York RangersCHI Chicago Blackhawks
28. 06. 2015Raanta, AnttiCHI Chicago BlackhawksNYR New York Rangers
02. 03. 2015Smith, BenCHI Chicago BlackhawksSJS San Jose Sharks
02. 03. 2015Desjardins, AndrewSJS San Jose SharksCHI Chicago Blackhawks
01. 03. 2015Vermette, AntoineARI Arizona CoyotesCHI Chicago Blackhawks
01. 03. 2015Dahlbeck, KlasCHI Chicago BlackhawksARI Arizona Coyotes
01. 03. 2015Erixon, TimCHI Chicago BlackhawksTOR Toronto Maple Leafs
28. 02. 2015Timonen, KimmoPHI Philadelphia FlyersCHI Chicago Blackhawks
26. 02. 2015Abbott, SpencerTOR Toronto Maple LeafsCHI Chicago Blackhawks
26. 02. 2015Brennan, TJCHI Chicago BlackhawksTOR Toronto Maple Leafs
30. 01. 2015Clendening, AdamCHI Chicago BlackhawksVAN Vancouver Canucks
14. 12. 2014Erixon, TimCBJ Columbus Blue JacketsCHI Chicago Blackhawks

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

TORTOR-MINMIN01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
MTLMTL-TBLTBL01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
WPGWPG-ARIARI02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CGYCGY-PHIPHI03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VANVAN-DETDET04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VGKVGK-NSHNSH04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
LAKLAK-CARCAR04:30(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy týmu v TV

novasport1 26. 10. 2019 19:00
CARCAR-CHICHI19:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy týmu NHL v TV

Zápasy týmu

13. 10. 2019 01:00CHICHI-WPGWPG2:3pReview
15. 10. 2019 02:30CHICHI-EDMEDM3:1Review
19. 10. 2019 02:30CHICHI-CBJCBJ-:-Preview
21. 10. 2019 01:00CHICHI-WSHWSH-:-Preview
23. 10. 2019 02:30CHICHI-VGKVGK-:-Preview
>> všechny zápasy týmu

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
TORTOR - MINMIN2850522
MTLMTL - TBLTBL51413918
WPGWPG - ARIARI2642917
CGYCGY - PHIPHI161061116
VANVAN - DETDET19761214
VGKVGK - NSHNSH1876818
LAKLAK - CARCAR7717179

Narozeniny hráčů

15.10.Hartigan, Mark42 let
15.10.Stevenson, Grant38 let
15.10.NYINelson, Brock28 let
15.10.Gauthier, Julien22 let

Aktuální přestupy týmu

Aktuální zranění týmu

žádná zranění

Nejnovější komentáře

02.09.2019 22:21 - Tomáš David - NHLportal.cz - Každé retro dresy jsou skvělým marketingovým tahem. Bílý trikot Kings z 90. let ... [Hlavní diskuze]
01.09.2019 09:19 - spektrum - Co říkáte na návrat dresů Kings z devadesátek? Já bych byl radši, kdyby vrátili ... [Hlavní diskuze]
05.06.2019 14:50 - Tomáš David - NHLportal.cz - Dobrý den, děkujeme za dotaz. O žádných zprávách ve spojitosti s případnou náhr... [Hlavní diskuze]
04.06.2019 20:55 - NHLportal.cz - Dobrý den, děkujeme za upozornění, nicméně prosíme, pokud si něčeho takového vši... [Chat s NHLportal.cz]