New York Rangers - New York Islanders (REVIEW)

previewreviewvideosestavy

(2. vzájemný zápas sezóny 2020/21)


Začátek zápasu: 17. 01. 2021 v 01:00 SEČ
5 NYR

NYI 0
Až prekvapivo jednoznačný výsledok priniesol zápas oboch newyorských celkov. Za týmto výsledkom však môžeme hľadať najmä ruských hokejistov Rangers, ktorý sa vo veľkej miere postarali o isté dva body pre domácich. Po dvoch presných zásahoch zaznamenali útočníci Pavel Bučnevič a Artemij Panarin, a medzi tromi žrďami ich doplnil kvalitným výkonom aj Alexandar Georgijev, ktorý zneškodnil všetkých 23 striel hostí a pripísal si prvé čisté konto v tejto sezóne.

Hvězda utkání dle NHLportal.cz: Pavel Bučnevič


FINAL1. třetina2. třetina3. třetina
NYR221
NYI000
Po třetinách2:04:05:0

Počet střel1. třetina2. třetina3. třetina
NYR10148
NYI1076
Po třetinách10:1024:1732:23

STATISTIKY PIM PŘESILOVKY HITY BULY GVA TKA BKS
NYR81/82244.6%15136
NYI260/43155.4%9820

Přehled gólů

1. třetina
02:12NYR1:0videoStř. zápěstímG: Pavel Buchnevich (1)A: Mika Zibanejad (1)
13:46NYR2:0videoStř. příklepemG: Artemi Panarin (1)A: Brendan Smith (1)
2. třetina
05:57NYR3:0videoStř. příklepemG: Pavel Buchnevich (2)
15:24NYR4:0videoStř. golfemG: Kaapo Kakko (1)A: Phillip Di Giuseppe (1)A: Filip Chytil cze (1)
3. třetina
15:56NYR5:0videoStř. zápěstímPPG: Artemi Panarin (2)A: Adam Fox (1)A: Pavel Buchnevich (1)

Přehled vyloučení

1. třetina
04:50NYR2 minChris KreiderSekání (Mathew Barzal)
05:53NYI2 minAnders LeeMinor (Ryan Lindgren)
16:26NYI2 minNoah DobsonSevření puku
2. třetina
01:08NYI2 minMathew BarzalPodražení (Jacob Trouba)
03:39NYI2 minMathew BarzalNedovolené bránění (Brendan Smith)
06:33NYR2 minKaapo KakkoSekání (Jean-Gabriel Pageau)
12:19NYI2 minRoss JohnstonDržení (Brendan Smith)
16:46NYR2 minBrendan SmithNedovolené bránění (Kieffer Bellows)
3. třetina
01:49NYR2 minPhillip Di GiuseppePodražení (Noah Dobson)
15:24NYI2 minRoss JohnstonHrubost (trest odseděl Jordan Eberle)(Ryan Lindgren)
15:24NYI10 minRoss JohnstonOsobní trest
15:24NYI2 minRoss JohnstonHrubost (trest odseděl Jordan Eberle)(Ryan Lindgren)
18:35NYI2 minMathew BarzalKrosček (Ryan Lindgren)

Přehled statistik brankářů

#JMÉNOEVPPSHTOTALSVPIMTOI
NYR40Alexandar Georgiev (výhra)18 - 182 - 23 - 323 - 23100%060:00
NYR31Igor Shesterkin
NYI30Ilya Sorokin (prohra)19 - 230 - 08 - 927 - 3284.38%059:53
NYI35Cory Schneider

Legenda ke statistikám brankářů

Přehled statistik hráčů

#NYR New York RangersPOZICEGAPTS+/-PIMSHITSBKSGVATKAFOTOI
89Pavel BuchnevichPravé křídlo213+2051102-20:36
10Artemi PanarinLevé křídlo202+1030000-22:17
24Kaapo KakkoPravé křídlo101+1220011-10:38
23Adam FoxObránce0110020102-21:41
33Phillip Di GiuseppeLevé křídlo011+1223101-09:03
42Brendan SmithObránce011+3200021-15:33
72Filip Chytil czeCentr011+102000238%12:20
93Mika ZibanejadCentr011+102002150%20:34
8Jacob TroubaObránce000+1034011-24:03
12Julien GauthierPravé křídlo0000011000-07:03
13Alexis LafreniereLevé křídlo000+2030020-16:31
16Ryan StromeCentr000+102002050%20:54
20Chris KreiderLevé křídlo000+1201110-18:38
21Brett HowdenCentr000+103300046%13:51
27Jack JohnsonObránce0000015111-13:14
48Brendan LemieuxLevé křídlo0000002011-11:11
55Ryan LindgrenObránce000+1001110-19:46
79K'Andre MillerObránce000+3011000-14:07

#NYI New York IslandersPOZICEGAPTS+/-PIMSHITSBKSGVATKAFOTOI
2Nick LeddyObránce000-1031100-19:52
3Adam PelechObránce000-2020310-20:51
4Andy GreeneObránce0000022210-17:24
6Ryan PulockObránce000-1002301-21:23
7Jordan EberlePravé křídlo000-2011000-14:32
8Noah DobsonObránce000-2222201-14:12
12Josh BaileyPravé křídlo0000010000100%17:01
13Mathew BarzalCentr000-260001160%16:34
15Cal ClutterbuckPravé křídlo0000033011-15:15
17Matthew MartinLevé křídlo0000005000-11:17
18Anthony BeauvillierLevé křídlo000-2002021-16:47
20Kieffer BellowsLevé křídlo0000000001-07:30
24Scott MayfieldObránce000-2021401-22:37
27Anders LeeLevé křídlo000-224210040%15:34
29Brock NelsonCentr000-102210146%18:00
32Ross JohnstonLevé křídlo000-21604010-08:16
44Jean-Gabriel PageauCentr000-101322069%16:09
53Casey CizikasCentr000000110050%15:49

Legenda ke statistikám hráčů

Hvězdy zápasu

1. Hvězda2. Hvězda3. Hvězda
Alexandar Georgiev
Alexandar Georgiev
Zákroky: 23
Saves: 100%
Pavel Buchnevich
Pavel Buchnevich
G: 2, A: 1, P: 3
S: 5, +/-: +2
Artemi Panarin
Artemi Panarin
G: 2, A: 0, P: 2
S: 3, +/-: +1

Přehled rozhodčích

Hlavní rozhodčíHlavní rozhodčíČárový rozhodčíČárový rozhodčí
Dan O'Rourke
#9 - Dan O'Rourke
Ghislain Hebert
#22 - Ghislain Hebert
Matt MacPherson
#83 - Matt MacPherson
Tony Sericolo
#84 - Tony Sericolo

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
19250New York Rangers NYR-NYI New York Islanders711282415

Tipovali, že vyhraje New York Rangers (+1.5)
dumasfrancoanastapasta82rexxarussilvia7stanley

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
desspifargogolohromejakubsichtajetsjurca
korikrab88mtlpetrsson

Tipovali, že vyhraje New York Islanders (-1)
abonentamadore77avs-forever1benourdetredwingdilitdinda
dwarfemmettforward01funeshojancharlignac75
jarynjoe33juventus1keffykerrylavacamaly.petko
matys1979m.beraneknuovacchinnipackova.ivetpetevesce1995vohajs

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (+1)
amadore77avs-forever1benourdilitdwarfemmettfargo
forward01francoafuneshojanhromejakubsichtajets
korikrab88lavacam.beranekmtlnuovacchinnipete
petrssonsilvia7vohajs

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (-1)
abonentdindadumascharljurcajuventus1kerry
maly.petkomatys1979nastapackova.ivetpasta82rexxarusstanley
vesce1995

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

NYRNYR-NJDNJD6:3(3:0, 1:1, 2:2)Review
PHIPHI-WSHWSH3:6(1:1, 1:3, 1:2)Review
BUFBUF-PITPIT2:3(0:1, 1:2, 1:0)Review
MTLMTL-OTTOTT0:4(0:1, 0:1, 0:2)Review
ARIARI-STLSTL2:2(0:2, 2:0, -:-)40:00
CARCAR-NSHNSH1:0(1:0, -:-, -:-)20:00
TBLTBL-FLAFLA1:3(1:3, -:-, -:-)20:00
DETDET-CHICHI0:1(0:1, -:-, -:-)20:00
WPGWPG-EDMEDM0:0(0:0, -:-, -:-)19:55
MINMIN-SJSSJS02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DALDAL-CBJCBJ02:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 17. 04. 2021 18:30
PHIPHI-WSHWSH3:6(1:1, 1:3, 1:2)Review
novasport1 18. 04. 2021 01:00
TBLTBL-FLAFLA1:3(1:3, -:-, -:-)20:00
novasport1 18. 04. 2021 01:00
WPGWPG-EDMEDM0:0(0:0, -:-, -:-)19:55
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
MINMIN - SJSSJS28531710
DALDAL - CBJCBJ25631810
BOSBOS - WSHWSH1263710
NJDNJD - NYRNYR2415125
BUFBUF - PITPIT1415314
ANAANA - VGKVGK0217107
PHIPHI - NYINYI01001
VANVAN - TORTOR00101
COLCOL - LAKLAK10001

Narozeniny hráčů

18.04.Lacouture, Dan44 let
18.04.Kane, Boyd43 let
18.04.Hartnell, Scott39 let
18.04.McCormick, Cody38 let
18.04.Peluso, Anthony32 let
18.04.DALJohns, Stephen29 let
18.04.NYRZibanejad, Mika28 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

12.04.Gross- Poranění dolní části těla
11.04.BOSGrzelcyk- Poranění horní části těla
10.04.CBJWerenski- Kýla
10.04.ANALundestrom- Břicho
09.04.BOSFrederic- Nemoc
07.04.CBJJenner- Zranění prstu
07.04.COLNemeth- Nespecifikované
>> všechna zranění

Nejnovější komentáře

06.02.2021 21:13 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý večer, odpověděl bych Vám, ale jelikož bych se opakoval, když jsem Vám na ... [Hlavní diskuze]
06.02.2021 09:48 - hojan - Dobrý den. Z dnešních zápasů to je 6 a 7.2. se hraje pouze šest a to ještě zápa... [Hlavní diskuze]
26.10.2019 21:25 - krusky47 - co Boston jak dneska [Diskuze k týmu: St. Louis Blues]
02.09.2019 22:21 - Tomáš David - NHLportal.cz - Každé retro dresy jsou skvělým marketingovým tahem. Bílý trikot Kings z 90. let ... [Hlavní diskuze]