San Jose Sharks - St. Louis Blues (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(2. vzájemný zápas sezóny 2018/19)


Začátek zápasu: 18. 11. 2018 v 04:30 SEČ
SJS STL

Poslední zápasy týmu San Jose Sharks
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
18. 11. 2018 04:30San Jose SharksSJS-STLSt. Louis Blues4:0PreviewReviewVideo
16. 11. 2018 04:30San Jose SharksSJS-TORToronto Maple Leafs3:5PreviewReviewVideo
14. 11. 2018 04:30San Jose SharksSJS-NSHNashville Predators5:4PreviewReviewVideo
12. 11. 2018 03:00San Jose SharksSJS-CGYCalgary Flames3:1PreviewReviewVideo
10. 11. 2018 02:00St. Louis BluesSTL-SJSSan Jose Sharks4:0PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu St. Louis Blues
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
18. 11. 2018 04:30San Jose SharksSJS-STLSt. Louis Blues4:0PreviewReviewVideo
17. 11. 2018 04:00Vegas Golden KnightsVGK-STLSt. Louis Blues1:4PreviewReviewVideo
15. 11. 2018 02:00Chicago BlackhawksCHI-STLSt. Louis Blues1:0PreviewReviewVideo
11. 11. 2018 21:00St. Louis BluesSTL-MINMinnesota Wild2:3PreviewReviewVideo
10. 11. 2018 02:00St. Louis BluesSTL-SJSSan Jose Sharks4:0PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
10. 11. 2018 02:00St. Louis BluesSTL-SJSSan Jose Sharks4:0PreviewReviewVideo
28. 03. 2018 02:00St. Louis BluesSTL-SJSSan Jose Sharks3:2pPreviewReviewVideo
09. 03. 2018 04:30San Jose SharksSJS-STLSt. Louis Blues2:0PreviewReviewVideo
21. 02. 2018 02:00St. Louis BluesSTL-SJSSan Jose Sharks2:3PreviewReviewVideo
17. 03. 2017 03:30San Jose SharksSJS-STLSt. Louis Blues1:4PreviewReviewVideo
15. 01. 2017 04:30San Jose SharksSJS-STLSt. Louis Blues0:4PreviewReviewVideo
18. 11. 2016 02:00St. Louis BluesSTL-SJSSan Jose Sharks3:2PreviewReviewVideo
26. 05. 2016 03:00San Jose SharksSJS-STLSt. Louis Blues5:2PreviewReviewVideo
24. 05. 2016 02:00St. Louis BluesSTL-SJSSan Jose Sharks3:6PreviewReviewVideo
22. 05. 2016 01:15San Jose SharksSJS-STLSt. Louis Blues3:6PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
SJS San Jose Sharks2010732364:643-30-28-126-3-14-4-25-51L
STL St. Louis Blues177731756:530-30-08-95-5-12-2-25-51W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
SJS San Jose Sharks106311334:311-10-13-76-41L
STL St. Louis Blues115511139:380-10-04-75-51L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
SJS San Jose Sharks104421030:332-20-15-54-62L
STL St. Louis Blues6222617:150-20-04-22-41W


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
16956San Jose Sharks SJS-STL St. Louis Blues43861236

Tipovali, že vyhraje San Jose Sharks (+1.5)
abonentburneyckkvvlkdilitdindafargofihe
francoagoloheckerthojanica62ignac75indian3
jarynjoe33juventus1kerrylkwfahrermachymajoavs
maly.petkomarimathieu-29m.beranekmik848milan52mila27
mirokollarmoogmtlondonpackova.ivetpasta82paul68
petepetrssonpetterson76silvia7sirinskkrivanvesce1995
wita

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
funeshunterxcharllacroixmatys1979milan49popelka
tatulda

Tipovali, že vyhraje St. Louis Blues (-1)
argodcbruinsbenourctibor88hromejirkazoomwilly

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (+1)
burneyctibor88francoahromejarynmachym.beranek
mik848mila27paul68silvia7wita

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (-1)
abonentargodcbruinsbenourdilitdindafargofihe
funesheckerthojanhunterxcharlica62indian3
jirkazoomjuventus1kerrymajoavsmaly.petkomarimathieu-29
matys1979milan49milan52mirokollarmoogmtlondon
packova.ivetpasta82petrssonpetterson76sirinskkrivantatulda
vesce1995

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

14. 10. 2019 - 15. 10. 2019
David Pastrnak
David
Pastrnak

GÓLY: 4
Nazem Kadri
Nazem
Kadri

ASISTENCE: 2
David Pastrnak
David
Pastrnak

BODY: 4
Will Butcher
Will
Butcher

PLUS/MÍNUS: +3
Tyler Lewington
Tyler
Lewington

PIM: 17
Dylan Strome
Dylan
Strome

STŘELY: 6
Leon Draisaitl
Leon
Draisaitl

ICE TIME: 26:59
Craig Anderson
Craig
Anderson

ZÁKROKY: 33
Alex Stalock
Alex
Stalock

SAVES: 100%

Přímé přenosy v TV

novasport1 16. 10. 2019 01:00
MTLMTL-TBLTBL01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 16. 10. 2019 04:30
LAKLAK-CARCAR04:30(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
TORTOR - MINMIN2950523
MTLMTL - TBLTBL51513919
WPGWPG - ARIARI2742918
CGYCGY - PHIPHI171061117
VANVAN - DETDET20761314
VGKVGK - NSHNSH1976819
LAKLAK - CARCAR7718189

Narozeniny hráčů

15.10.Hartigan, Mark42 let
15.10.Stevenson, Grant38 let
15.10.NYINelson, Brock28 let
15.10.Gauthier, Julien22 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

29.09.VGKTuch- horní část těla
27.09.PHIPatrick- migrény
12.08.CGYValimaki- Koleno
30.07.OTTCallahan- Záda
13.06.ANAKesler- Kyčel
13.06.BUFBogosian- Kyčel
13.06.TORDermott- Rameno
>> všechna zranění

Nejnovější komentáře

02.09.2019 22:21 - Tomáš David - NHLportal.cz - Každé retro dresy jsou skvělým marketingovým tahem. Bílý trikot Kings z 90. let ... [Hlavní diskuze]
01.09.2019 09:19 - spektrum - Co říkáte na návrat dresů Kings z devadesátek? Já bych byl radši, kdyby vrátili ... [Hlavní diskuze]
05.06.2019 14:50 - Tomáš David - NHLportal.cz - Dobrý den, děkujeme za dotaz. O žádných zprávách ve spojitosti s případnou náhr... [Hlavní diskuze]
04.06.2019 20:55 - NHLportal.cz - Dobrý den, děkujeme za upozornění, nicméně prosíme, pokud si něčeho takového vši... [Chat s NHLportal.cz]