Vegas Golden Knights - Calgary Flames (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(2. vzájemný zápas sezóny 2019/20)


Začátek zápasu: 18. 11. 2019 v 02:00 SEČ
VGK CGY

Poslední zápasy týmu Vegas Golden Knights
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
18. 11. 2019 02:00Vegas Golden KnightsVGK-CGYCalgary Flames6:0PreviewReviewVideo
16. 11. 2019 22:00Los Angeles KingsLAK-VGKVegas Golden Knights4:3PreviewReviewVideo
14. 11. 2019 04:00Vegas Golden KnightsVGK-CHIChicago Blackhawks3:5PreviewReviewVideo
10. 11. 2019 23:00Detroit Red WingsDET-VGKVegas Golden Knights3:2PreviewReviewVideo
10. 11. 2019 01:00Washington CapitalsWSH-VGKVegas Golden Knights5:2PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Calgary Flames
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
18. 11. 2019 02:00Vegas Golden KnightsVGK-CGYCalgary Flames6:0PreviewReviewVideo
16. 11. 2019 22:00Arizona CoyotesARI-CGYCalgary Flames3:0PreviewReviewVideo
14. 11. 2019 03:30Calgary FlamesCGY-DALDallas Stars1:3PreviewReviewVideo
10. 11. 2019 04:00Calgary FlamesCGY-STLSt. Louis Blues2:3pPreviewReviewVideo
08. 11. 2019 03:00Calgary FlamesCGY-NJDNew Jersey Devils5:2PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
13. 10. 2019 04:00Vegas Golden KnightsVGK-CGYCalgary Flames6:2PreviewReviewVideo
11. 03. 2019 02:30Calgary FlamesCGY-VGKVegas Golden Knights6:3PreviewReviewVideo
07. 03. 2019 04:30Vegas Golden KnightsVGK-CGYCalgary Flames2:1PreviewReviewVideo
24. 11. 2018 00:00Vegas Golden KnightsVGK-CGYCalgary Flames2:0PreviewReviewVideo
20. 11. 2018 03:00Calgary FlamesCGY-VGKVegas Golden Knights7:2PreviewReviewVideo
08. 04. 2018 04:00Calgary FlamesCGY-VGKVegas Golden Knights7:1PreviewReviewVideo
18. 03. 2018 21:00Vegas Golden KnightsVGK-CGYCalgary Flames4:0PreviewReviewVideo
22. 02. 2018 04:30Vegas Golden KnightsVGK-CGYCalgary Flames7:3PreviewReviewVideo
31. 01. 2018 03:00Calgary FlamesCGY-VGKVegas Golden Knights2:4PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
CGY Calgary Flames2210932360:644-32-012-106-2-24-7-14-63L
VGK Vegas Golden Knights219932162:652-32-08-134-4-25-5-12-85L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
CGY Calgary Flames106221435:272-21-04-66-42L
VGK Vegas Golden Knights104421034:361-21-02-84-63L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
VGK Vegas Golden Knights115511128:291-11-06-54-64L
CGY Calgary Flames12471925:372-11-08-43-72L


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
18327Vegas Golden Knights VGK-CGY Calgary Flames242231426

Tipovali, že vyhraje Vegas Golden Knights (+1.5)
abonentamadore77argodcbruinsbenourckkvvlkdindaerhy37
forward01funeshojanhromecharlignac75kinghans
marimatys1979milan49milan52olda1987packova.ivetpasta82
paul68petrssonroco888

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
aveomardesspidilitgoloica62inanajaryn
joe33juventus1korikrab88lkwfahrermaly.petkom.beranek
mtlondonpeteputenkasilvia7tatuldatwister
vohajs

Tipovali, že vyhraje Calgary Flames (-1)
kerrymilan66petterson76

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (-1)
benourdilitfuneshromeica62maly.petkomari
mtlpackova.ivetpasta82paul68petterson76putenkaroco888

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (+1)
abonentamadore77argodcbruinsdindaerhy37forward01hojan
charljoe33juventus1kerrykinghanskorikrab88
matys1979m.beranekmilan49milan52milan66olda1987ondon
petrssonsilvia7tatuldatwistervohajs

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

FLAFLA-TBLTBL01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
PITPIT-MTLMTL01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
BUFBUF-STLSTL01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
NSHNSH-SJSSJS02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
MINMIN-ANAANA02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
WPGWPG-DETDET02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DALDAL-NJDNJD02:30(-:-, -:-, -:-)Preview
EDMEDM-CARCAR03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
ARIARI-CGYCGY03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VANVAN-TORTOR04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VGKVGK-CHICHI04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
LAKLAK-NYRNYR04:30(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 11. 12. 2019 01:00
PITPIT-MTLMTL01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 11. 12. 2019 04:30
LAKLAK-NYRNYR04:30(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
FLAFLA - TBLTBL141219236
PITPIT - MTLMTL4232632
BUFBUF - STLSTL61722288
NSHNSH - SJSSJS32851424
MINMIN - ANAANA30982313
WPGWPG - DETDET44111026
DALDAL - NJDNJD39711820
EDMEDM - CARCAR1916101720
ARIARI - CGYCGY191972116
VANVAN - TORTOR102312831
VGKVGK - CHICHI2996830
LAKLAK - NYRNYR68291421

Narozeniny hráčů

10.12.Blake, Rob50 let
10.12.Bourque, Rene38 let
10.12.Guenin, Nathan37 let
10.12.Hensick, TJ34 let
10.12.Cervenka, Roman34 let
10.12.VGKMegna, Jaycob27 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

09.12.SJSSimek- koleno
09.12.OTTAnderson- dolní část těla
09.12.VANSutter- tříslo
09.12.CBJSherwood- břišní svaly
08.12.STLSanford- horní část těla
08.12.PHIMorin- koleno
08.12.PHIKonecny- horní část těla
>> všechna zranění

Nejnovější komentáře

26.10.2019 21:25 - krusky47 - co Boston jak dneska [Diskuze k týmu: St. Louis Blues]
02.09.2019 22:21 - Tomáš David - NHLportal.cz - Každé retro dresy jsou skvělým marketingovým tahem. Bílý trikot Kings z 90. let ... [Hlavní diskuze]
01.09.2019 09:19 - spektrum - Co říkáte na návrat dresů Kings z devadesátek? Já bych byl radši, kdyby vrátili ... [Hlavní diskuze]
05.06.2019 14:50 - Tomáš David - NHLportal.cz - Dobrý den, děkujeme za dotaz. O žádných zprávách ve spojitosti s případnou náhr... [Hlavní diskuze]