Los Angeles Kings - Colorado Avalanche (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(3. vzájemný zápas sezóny 2019/20)


Začátek zápasu: 10. 03. 2020 v 03:30 SEČ
LAK COL

Poslední zápasy týmu Los Angeles Kings
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
10. 03. 2020 03:30Los Angeles KingsLAK-COLColorado Avalanche3:1PreviewReviewVideo
07. 03. 2020 22:00Los Angeles KingsLAK-MINMinnesota Wild7:3PreviewReviewVideo
06. 03. 2020 04:30Los Angeles KingsLAK-TORToronto Maple Leafs1:0sPreviewReviewVideo
02. 03. 2020 04:30Vegas Golden KnightsVGK-LAKLos Angeles Kings1:4PreviewReviewVideo
29. 02. 2020 22:00Los Angeles KingsLAK-NJDNew Jersey Devils2:1pPreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Colorado Avalanche
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
10. 03. 2020 03:30Los Angeles KingsLAK-COLColorado Avalanche3:1PreviewReviewVideo
09. 03. 2020 03:00San Jose SharksSJS-COLColorado Avalanche3:4PreviewReviewVideo
07. 03. 2020 04:00Vancouver CanucksVAN-COLColorado Avalanche6:3PreviewReviewVideo
05. 03. 2020 03:30Colorado AvalancheCOL-ANAAnaheim Ducks3:4pPreviewReviewVideo
03. 03. 2020 01:30Detroit Red WingsDET-COLColorado Avalanche1:2PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
23. 02. 2020 04:30Los Angeles KingsLAK-COLColorado Avalanche1:2sPreviewReviewVideo
16. 02. 2020 02:00Colorado AvalancheCOL-LAKLos Angeles Kings1:3PreviewReviewVideo
19. 01. 2019 21:00Colorado AvalancheCOL-LAKLos Angeles Kings7:1PreviewReviewVideo
01. 01. 2019 02:00Colorado AvalancheCOL-LAKLos Angeles Kings2:3pPreviewReviewVideo
22. 11. 2018 04:30Los Angeles KingsLAK-COLColorado Avalanche3:7PreviewReviewVideo
03. 04. 2018 04:30Los Angeles KingsLAK-COLColorado Avalanche3:1PreviewReviewVideo
23. 03. 2018 02:00Colorado AvalancheCOL-LAKLos Angeles Kings1:7PreviewReviewVideo
22. 12. 2017 04:30Los Angeles KingsLAK-COLColorado Avalanche2:1pPreviewReviewVideo
22. 02. 2017 03:00Colorado AvalancheCOL-LAKLos Angeles Kings1:2PreviewReviewVideo
02. 02. 2017 04:30Los Angeles KingsLAK-COLColorado Avalanche5:0PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
COL Colorado Avalanche684119890233:1864-81-134-3417-9-624-10-28-21W
LAK Los Angeles Kings682735660172:2098-61-337-3117-13-210-22-47-35W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
COL Colorado Avalanche32179640116:961-60-013-196-41L
LAK Los Angeles Kings32171323688:854-21-118-146-44W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
COL Colorado Avalanche362410250117:903-21-121-159-11W
LAK Los Angeles Kings36102242484:1244-40-219-173-71W


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
19081Los Angeles Kings LAK-COL Colorado Avalanche69301421

Tipovali, že vyhraje Los Angeles Kings (+1.5)
amadore77funescharlmatys1979pasta82petrsson

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
ckkvvlkfrancoakinghanskrab88milan49milan66olda1987
ondonpackova.ivet

Tipovali, že vyhraje Colorado Avalanche (-1)
abonentbenourcairns.33desspidilitdindaerhy37
golohojanica62ignac75jarynjkurejoe33
juventus1keffykerrykorimaly.petkom.beranekmtl
paul68petepetterson76popelkaputenkarockysilvia7
thajskemenutwister

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (+1)
amadore77dindafrancoafuneskinghanskorim.beranek
milan49packova.ivetpasta82paul68petrssonpetterson76putenka

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (-1)
abonentbenourcairns.33diliterhy37hojancharl
ica62juventus1kerrykrab88maly.petkomatys1979mtl
olda1987ondonpeterockysilvia7thajskemenutwister

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

NYRNYR-NJDNJD6:3(3:0, 1:1, 2:2)Review
PHIPHI-WSHWSH3:6(1:1, 1:3, 1:2)Review
BUFBUF-PITPIT2:3(0:1, 1:2, 1:0)Review
MTLMTL-OTTOTT0:4(0:1, 0:1, 0:2)Review
ARIARI-STLSTL2:2(0:2, 2:0, -:-)40:00
CARCAR-NSHNSH1:0(1:0, -:-, -:-)20:00
TBLTBL-FLAFLA1:3(1:3, -:-, -:-)20:00
DETDET-CHICHI0:1(0:1, -:-, -:-)20:00
WPGWPG-EDMEDM0:0(0:0, -:-, -:-)20:00
MINMIN-SJSSJS02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DALDAL-CBJCBJ02:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 17. 04. 2021 18:30
PHIPHI-WSHWSH3:6(1:1, 1:3, 1:2)Review
novasport1 18. 04. 2021 01:00
TBLTBL-FLAFLA1:3(1:3, -:-, -:-)20:00
novasport1 18. 04. 2021 01:00
WPGWPG-EDMEDM0:0(0:0, -:-, -:-)20:00
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
MINMIN - SJSSJS28531710
DALDAL - CBJCBJ25631810
BOSBOS - WSHWSH1263710
NJDNJD - NYRNYR2415125
BUFBUF - PITPIT1415314
ANAANA - VGKVGK0217107
PHIPHI - NYINYI01001
VANVAN - TORTOR00101
COLCOL - LAKLAK10001

Narozeniny hráčů

18.04.Lacouture, Dan44 let
18.04.Kane, Boyd43 let
18.04.Hartnell, Scott39 let
18.04.McCormick, Cody38 let
18.04.Peluso, Anthony32 let
18.04.DALJohns, Stephen29 let
18.04.NYRZibanejad, Mika28 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

12.04.Gross- Poranění dolní části těla
11.04.BOSGrzelcyk- Poranění horní části těla
10.04.CBJWerenski- Kýla
10.04.ANALundestrom- Břicho
09.04.BOSFrederic- Nemoc
07.04.CBJJenner- Zranění prstu
07.04.COLNemeth- Nespecifikované
>> všechna zranění

Nejnovější komentáře

06.02.2021 21:13 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý večer, odpověděl bych Vám, ale jelikož bych se opakoval, když jsem Vám na ... [Hlavní diskuze]
06.02.2021 09:48 - hojan - Dobrý den. Z dnešních zápasů to je 6 a 7.2. se hraje pouze šest a to ještě zápa... [Hlavní diskuze]
26.10.2019 21:25 - krusky47 - co Boston jak dneska [Diskuze k týmu: St. Louis Blues]
02.09.2019 22:21 - Tomáš David - NHLportal.cz - Každé retro dresy jsou skvělým marketingovým tahem. Bílý trikot Kings z 90. let ... [Hlavní diskuze]