Florida Panthers - Dallas Stars (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(2. vzájemný zápas sezóny 2021/22)


Začátek zápasu: 15. 01. 2022 v 01:00 SEČ
FLA DAL

Poslední zápasy týmu Florida Panthers
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
15. 01. 2022 01:00Florida PanthersFLA-DALDallas Stars7:1PreviewReviewVideo
12. 01. 2022 01:00Florida PanthersFLA-VANVancouver Canucks5:2PreviewReviewVideo
09. 01. 2022 01:00Carolina HurricanesCAR-FLAFlorida Panthers3:4pPreviewReviewVideo
07. 01. 2022 02:30Dallas StarsDAL-FLAFlorida Panthers6:5sPreviewReviewVideo
05. 01. 2022 01:00Florida PanthersFLA-CGYCalgary Flames6:2PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Dallas Stars
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
15. 01. 2022 01:00Florida PanthersFLA-DALDallas Stars7:1PreviewReviewVideo
13. 01. 2022 02:30Dallas StarsDAL-SEASeattle Kraken5:2PreviewReviewVideo
09. 01. 2022 20:00St. Louis BluesSTL-DALDallas Stars2:1PreviewReviewVideo
08. 01. 2022 20:00Dallas StarsDAL-PITPittsburgh Penguins3:2PreviewReviewVideo
07. 01. 2022 02:30Dallas StarsDAL-FLAFlorida Panthers6:5sPreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
07. 01. 2022 02:30Dallas StarsDAL-FLAFlorida Panthers6:5sPreviewReviewVideo
04. 05. 2021 01:00Florida PanthersFLA-DALDallas Stars5:4pPreviewReviewVideo
14. 04. 2021 02:30Dallas StarsDAL-FLAFlorida Panthers2:3pPreviewReviewVideo
10. 04. 2021 20:00Dallas StarsDAL-FLAFlorida Panthers4:1PreviewReviewVideo
29. 03. 2021 00:00Dallas StarsDAL-FLAFlorida Panthers1:4PreviewReviewVideo
28. 03. 2021 01:00Dallas StarsDAL-FLAFlorida Panthers3:4pPreviewReviewVideo
26. 02. 2021 01:00Florida PanthersFLA-DALDallas Stars3:2PreviewReviewVideo
24. 02. 2021 23:00Florida PanthersFLA-DALDallas Stars0:3PreviewReviewVideo
23. 02. 2021 01:00Florida PanthersFLA-DALDallas Stars3:1PreviewReviewVideo
21. 12. 2019 01:00Florida PanthersFLA-DALDallas Stars7:4PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
FLA Florida Panthers36247553142:1086-51-313-2319-3-05-4-56-42W
DAL Dallas Stars33181323897:966-22-121-1214-3-14-10-15-51W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
FLA Florida Panthers2219303899:624-01-06-168-25W
DAL Dallas Stars1814312966:443-11-011-79-15W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
FLA Florida Panthers145451543:462-50-37-72-81W
DAL Dallas Stars154101931:523-11-110-52-85L


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
20837Florida Panthers FLA-DAL Dallas Stars3142623

Tipovali, že vyhraje Florida Panthers (+1.5)
alexander1986aveomarckkvvlkctibor88dilitdindaelguaje
emmettforward01francoaglumgolohojancharl
ica62ignac75inanajoe33juventus1kerrykrab88
maly.petkomatys1979m.beranekmoogondonpackova.ivetpetterson76
silvia7twisterxamax

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
funesjarynjindrich73tatulda

Tipovali, že vyhraje Dallas Stars (-1)
flyers66nuovacchinni

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (-1)
elguajeglumica62m.beranekmoogsilvia7

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (+1)
ckkvvlkctibor88dilitdindaemmettflyers66forward01
francoafuneshojancharljuventus1kerrykrab88
maly.petkomatys1979nuovacchinniondonpackova.ivetpetterson76tatulda
twisterxamax

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

BUFBUF-PHIPHI5:2(4:2, 1:0, -:-)40:00
BOSBOS-WPGWPG21:00(-:-, -:-, -:-)Preview
COLCOL-MTLMTL01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
TORTOR-NYINYI01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NJDNJD-CARCAR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NYRNYR-ARIARI01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
WSHWSH-OTTOTT01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NSHNSH-DETDET02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
MINMIN-CHICHI03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
EDMEDM-CGYCGY04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SJSSJS-TBLTBL04:30(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 22. 01. 2022 19:00
BUFBUF-PHIPHI5:2(4:2, 1:0, -:-)40:00
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
BOSBOS - WPGWPG3141425
COLCOL - MTLMTL2702122
TORTOR - NYINYI1942912
NJDNJD - CARCAR2322616
NYRNYR - ARIARI2800814
WSHWSH - OTTOTT2510221
NSHNSH - DETDET2141419
MINMIN - CHICHI15103715
EDMEDM - CGYCGY81010419
SJSSJS - TBLTBL4716617
PITPIT - WPGWPG2220415

Narozeniny hráčů

22.01.Bossy, Mike65 let
22.01.Donovan, Shean47 let
22.01.Vyborny, David47 let
22.01.Esche, Robert44 let
22.01.Eager, Ben38 let
22.01.Grossmann, Nicklas37 let
22.01.Mitchell, John37 let
22.01.Moller, Oscar33 let
22.01.Alderson, Brandon30 let
22.01.CGYGillies, Jon28 let
22.01.Blujus, Dylan28 let
22.01.DETFabbri, Robby26 let
22.01.NYIHo-Sang, Joshua26 let
22.01.CBJSherwood, Kole25 let
22.01.Weatherby, Jasper24 let
22.01.Baribeau, Dereck23 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

16.01.WSHCarlson- Covid 19
16.01.SEADriedger- Covid 19
16.01.VANGarland- Covid 19
16.01.BUFBryson- Poranění horní části těla
16.01.CGYPitlick- Nespecifikované zranění
15.01.ANAStolarz- Covid 19
15.01.VANHalak- Covid 19
>> všechna zranění

Nejnovější komentáře

28.09.2021 11:34 - roco888 - Ohledně Grzelcyka - je to vlastně přesně trefeno - můžeme od něj očekávat skvělé... [Článek: Preview: 7. Boston Bruins]
23.05.2021 20:14 - Tomáš David - NHLportal.cz - Dobrý večer, již jsme vše napravili a můžete tipovat. Omlouváme se za zpoždění.... [Hlavní diskuze]
23.05.2021 19:18 - forward01 - Zdravim, dnes nebude tipovacka ? [Hlavní diskuze]
06.02.2021 21:13 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý večer, odpověděl bych Vám, ale jelikož bych se opakoval, když jsem Vám na ... [Hlavní diskuze]