Philadelphia Flyers - Detroit Red Wings (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(2. vzájemný zápas sezóny 2022/23)


Začátek zápasu: 06. 03. 2023 v 00:00 SEČ
PHI DET

Poslední zápasy týmu Philadelphia Flyers
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
06. 03. 2023 00:00Philadelphia FlyersPHI-DETDetroit Red Wings3:1PreviewReviewVideo
02. 03. 2023 01:30Philadelphia FlyersPHI-NYRNew York Rangers2:3pPreviewReviewVideo
26. 02. 2023 01:00New Jersey DevilsNJD-PHIPhiladelphia Flyers7:0PreviewReviewVideo
25. 02. 2023 01:00Philadelphia FlyersPHI-MTLMontreal Canadiens2:5PreviewReviewVideo
22. 02. 2023 03:00Edmonton OilersEDM-PHIPhiladelphia Flyers4:2PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Detroit Red Wings
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
06. 03. 2023 00:00Philadelphia FlyersPHI-DETDetroit Red Wings3:1PreviewReviewVideo
04. 03. 2023 18:30New York IslandersNYI-DETDetroit Red Wings4:1PreviewReviewVideo
03. 03. 2023 01:00Detroit Red WingsDET-SEASeattle Kraken4:5pPreviewReviewVideo
01. 03. 2023 01:00Ottawa SenatorsOTT-DETDetroit Red Wings6:1PreviewReviewVideo
28. 02. 2023 01:00Ottawa SenatorsOTT-DETDetroit Red Wings6:2PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
22. 01. 2023 01:00Detroit Red WingsDET-PHIPhiladelphia Flyers1:2PreviewReviewVideo
23. 03. 2022 00:30Detroit Red WingsDET-PHIPhiladelphia Flyers6:3PreviewReviewVideo
12. 02. 2022 18:00Detroit Red WingsDET-PHIPhiladelphia Flyers4:2PreviewReviewVideo
10. 02. 2022 01:00Philadelphia FlyersPHI-DETDetroit Red Wings3:6PreviewReviewVideo
04. 02. 2020 01:30Detroit Red WingsDET-PHIPhiladelphia Flyers0:3PreviewReviewVideo
29. 11. 2019 22:00Philadelphia FlyersPHI-DETDetroit Red Wings6:1PreviewReviewVideo
18. 02. 2019 00:00Detroit Red WingsDET-PHIPhiladelphia Flyers1:3PreviewReviewVideo
16. 02. 2019 19:00Philadelphia FlyersPHI-DETDetroit Red Wings6:5pPreviewReviewVideo
19. 12. 2018 01:00Philadelphia FlyersPHI-DETDetroit Red Wings3:2PreviewReviewVideo
21. 03. 2018 00:30Detroit Red WingsDET-PHIPhiladelphia Flyers5:4sPreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
DET Detroit Red Wings622825965187:2056-92-324-3815-12-413-13-54-65L
PHI Philadelphia Flyers6223281157163:2052-111-128-3411-15-412-13-72-84L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
DET Detroit Red Wings31151243492:932-41-215-165-52L
PHI Philadelphia Flyers30111542681:1001-41-013-172-84L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
PHI Philadelphia Flyers32121373182:1051-70-115-174-62L
DET Detroit Red Wings31131353195:1124-51-19-225-53L


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
22580Philadelphia Flyers PHI-DET Detroit Red Wings13138524

Tipovali, že vyhraje Philadelphia Flyers (+1.5)
abonentalexander1986dindaflyers66ganco1higuainjuventus1
krab88matys1979mtlpetrssonsilvia7zdeno11

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
amadore77emmettfrancoagoloica62ignac75jaryn
jindrich73lacroixm.beranekmibdevilsondonpetrzel

Tipovali, že vyhraje Detroit Red Wings (-1)
exxefunesgasstglumhojancharlkerry
petterson76

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (+1)
dindafuneshiguainlacroixzdeno11

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (-1)
abonentalexander1986amadore77emmettexxeflyers66francoa
ganco1gasstglumhojancharlica62juventus1
kerrykrab88matys1979m.beranekmtlondonpetrsson
petrzelpetterson76silvia7

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

CARCAR-FLAFLA01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DETDET-COLCOL01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NJDNJD-NYRNYR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
OTTOTT-DALDAL01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
PITPIT-MTLMTL01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
TBLTBL-WSHWSH01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
STLSTL-NYINYI02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CGYCGY-BOSBOS03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SEASEA-VANVAN04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VGKVGK-TORTOR04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
LAKLAK-NSHNSH04:30(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 23. 02. 2024 01:00
NJDNJD-NYRNYR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 23. 02. 2024 04:00
SEASEA-VANVAN04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV
www.casinoonline24cz.com
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
CARCAR - FLAFLA17165924
DETDET - COLCOL3825429
NJDNJD - NYRNYR52481221
OTTOTT - DALDAL2531529
PITPIT - MTLMTL3134628
TBLTBL - WSHWSH3810826
STLSTL - NYINYI27461121
CGYCGY - BOSBOS81118725
SEASEA - VANVAN71517529
VGKVGK - TORTOR81514529
LAKLAK - NSHNSH241301220
CBJCBJ - BUFBUF00000
CHICHI - WPGWPG00000
EDMEDM - MINMIN00000
DETDET - STLSTL00000
NJDNJD - MTLMTL00000
NYINYI - TBLTBL00000
PHIPHI - NYRNYR00000

Narozeniny hráčů

23.02.O'Neill, Jeff48 let
23.02.Hendry, Jordan40 let
23.02.Deveaux, Andre40 let
23.02.Elkins, Corey39 let
23.02.Fredheim, Kris37 let
23.02.STLScandella, Marco34 let
23.02.Connauton, Kevin34 let
23.02.Matteau, Stefan30 let
23.02.ARISchmaltz, Nick28 let
23.02.Andrae, Emil22 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

22.02.VGKStone- horní část těla
21.02.WSHDowd- horní část těla
21.02.NYICizikas- ruka
20.02.BOSLindholm- dolní část těla
20.02.EDMNugent-Hopkins- dolní část těla
18.02.DALHakanpaa- horní část těla
18.02.WSHFehervary- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

13.12.2023 22:34 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý večer, v současnosti řešíme více technických problémů a věříme, že se nám ... [Hlavní diskuze]
13.12.2023 13:02 - struntz - Dobrý den, Dlouho nedošlo k aktualizaci výsledků v tipovacce. Dojde k aktualiza... [Hlavní diskuze]
09.12.2023 17:40 - ctuto - Dobrý den. Statistiky hráčů v celkové tabulce se již dlouho nemění, neprobíhá ak... [Hlavní diskuze]
02.11.2023 19:41 - mailrk - Dobry den,stale nejdou zobrazovat sestavy a presilovkove formace.Nebo mozna dela... [Hlavní diskuze]