Colorado Avalanche - Pittsburgh Penguins (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(2. vzájemný zápas sezóny 2022/23)


Začátek zápasu: 23. 03. 2023 v 01:00 SEČ
COL PIT

Poslední zápasy týmu Colorado Avalanche
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
23. 03. 2023 01:00Colorado AvalancheCOL-PITPittsburgh Penguins2:5PreviewReviewVideo
21. 03. 2023 02:00Colorado AvalancheCOL-CHIChicago Blackhawks5:0PreviewReviewVideo
18. 03. 2023 18:00Detroit Red WingsDET-COLColorado Avalanche1:5PreviewReviewVideo
17. 03. 2023 00:00Ottawa SenatorsOTT-COLColorado Avalanche4:5PreviewReviewVideo
16. 03. 2023 00:00Toronto Maple LeafsTOR-COLColorado Avalanche1:2sPreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Pittsburgh Penguins
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
23. 03. 2023 01:00Colorado AvalancheCOL-PITPittsburgh Penguins2:5PreviewReviewVideo
21. 03. 2023 00:00Pittsburgh PenguinsPIT-OTTOttawa Senators1:2PreviewReviewVideo
19. 03. 2023 01:00New York RangersNYR-PITPittsburgh Penguins6:0PreviewReviewVideo
17. 03. 2023 00:00New York RangersNYR-PITPittsburgh Penguins4:2PreviewReviewVideo
15. 03. 2023 00:00Pittsburgh PenguinsPIT-MTLMontreal Canadiens4:6PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
08. 02. 2023 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-COLColorado Avalanche2:1pPreviewReviewVideo
06. 04. 2022 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-COLColorado Avalanche4:6PreviewReviewVideo
02. 04. 2022 21:00Colorado AvalancheCOL-PITPittsburgh Penguins3:2PreviewReviewVideo
11. 01. 2020 03:00Colorado AvalancheCOL-PITPittsburgh Penguins3:4pPreviewReviewVideo
17. 10. 2019 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-COLColorado Avalanche3:2pPreviewReviewVideo
05. 12. 2018 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-COLColorado Avalanche6:3PreviewReviewVideo
29. 11. 2018 03:30Colorado AvalancheCOL-PITPittsburgh Penguins6:3PreviewReviewVideo
19. 12. 2017 03:00Colorado AvalancheCOL-PITPittsburgh Penguins4:2PreviewReviewVideo
12. 12. 2017 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-COLColorado Avalanche1:2PreviewReviewVideo
10. 02. 2017 03:00Colorado AvalancheCOL-PITPittsburgh Penguins1:4PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
COL Colorado Avalanche694122688231:19112-65-336-3319-11-522-11-17-36W
PIT Pittsburgh Penguins7034261078224:2289-101-129-4119-11-515-15-54-64L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
COL Colorado Avalanche351911543120:964-51-317-186-42W
PIT Pittsburgh Penguins351911543124:1136-51-013-224-62L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
COL Colorado Avalanche342211145111:958-14-019-158-24W
PIT Pittsburgh Penguins351515535100:1153-50-116-195-53L


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
22710Colorado Avalanche COL-PIT Pittsburgh Penguins3213227

Tipovali, že vyhraje Colorado Avalanche (-1)
abonentamadore77ckkvvlkdindaemmettexxeflyers66
francoaganco1glumgolohiguainhojancharl
ica62ignac75jarynjindrich73juventus1kerrykrab88
matys1979m.beranekmtlondonpetepetrzelpetterson76
silvia7thajskemenutwisterzdeno11

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
funes

Tipovali, že vyhraje Pittsburgh Penguins (+1.5)
kopy5000lacroixpetrsson

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (-1)
funeskopy5000

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (+1)
abonentamadore77dindaemmettexxeflyers66francoa
ganco1glumhiguainhojancharlica62juventus1
krab88matys1979m.beranekmtlondonpetepetrsson
petrzelpetterson76silvia7thajskemenutwisterzdeno11

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

CARCAR-FLAFLA01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DETDET-COLCOL01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NJDNJD-NYRNYR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
OTTOTT-DALDAL01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
PITPIT-MTLMTL01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
TBLTBL-WSHWSH01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
STLSTL-NYINYI02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CGYCGY-BOSBOS03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SEASEA-VANVAN04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VGKVGK-TORTOR04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
LAKLAK-NSHNSH04:30(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 23. 02. 2024 01:00
NJDNJD-NYRNYR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 23. 02. 2024 04:00
SEASEA-VANVAN04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV
www.casinoonline24cz.com
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
CARCAR - FLAFLA14144720
DETDET - COLCOL3720325
NJDNJD - NYRNYR51971117
OTTOTT - DALDAL2327325
PITPIT - MTLMTL2434523
TBLTBL - WSHWSH3110820
STLSTL - NYINYI2434918
CGYCGY - BOSBOS7816720
SEASEA - VANVAN71312425
VGKVGK - TORTOR71113424
LAKLAK - NSHNSH19110819

Narozeniny hráčů

22.02.Marshall, Jason53 let
22.02.Gavey, Aaron50 let
22.02.Loyns, Lynn43 let
22.02.Balej, Jozef42 let
22.02.Germyn, Carsen42 let
22.02.Postma, Paul35 let
22.02.Glennie, Scott33 let
22.02.PHIDeslauriers, Nicolas33 let
22.02.Nestrasil, Andrej33 let
22.02.McKenzie, Curtis33 let
22.02.McNeill, Mark31 let
22.02.Bigras, Chris29 let
22.02.TORLagesson, William28 let
22.02.TORSamsonov, Ilya27 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

22.02.VGKStone- horní část těla
21.02.NYICizikas- ruka
21.02.WSHDowd- horní část těla
20.02.BOSLindholm- dolní část těla
20.02.EDMNugent-Hopkins- dolní část těla
18.02.DALHakanpaa- horní část těla
18.02.WSHFehervary- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

13.12.2023 22:34 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý večer, v současnosti řešíme více technických problémů a věříme, že se nám ... [Hlavní diskuze]
13.12.2023 13:02 - struntz - Dobrý den, Dlouho nedošlo k aktualizaci výsledků v tipovacce. Dojde k aktualiza... [Hlavní diskuze]
09.12.2023 17:40 - ctuto - Dobrý den. Statistiky hráčů v celkové tabulce se již dlouho nemění, neprobíhá ak... [Hlavní diskuze]
02.11.2023 19:41 - mailrk - Dobry den,stale nejdou zobrazovat sestavy a presilovkove formace.Nebo mozna dela... [Hlavní diskuze]