Tampa Bay Lightning - Montreal Canadiens (REVIEW)

previewreviewvideosestavy

(3. vzájemný zápas sezóny 2018/19)


Začátek zápasu: 17. 02. 2019 v 01:00 SEČ
Amalie Arena
(diváků: 19092)
3 TBL

MTL 0

FINAL1. třetina2. třetina3. třetina
TBL003
MTL000
Po třetinách0:00:03:0

Počet střel1. třetina2. třetina3. třetina
TBL81217
MTL794
Po třetinách8:720:1637:20

STATISTIKY PIM PŘESILOVKY HITY BULY GVA TKA BKS
TBL161/42459.6%1613
MTL200/22340.4%8514

Přehled gólů

1. třetina
žádné góly
2. třetina
žádné góly
3. třetina
02:16TBL1:0videoStř. golfemPPG: Nikita Kucherov (27)A: Steven Stamkos (38)A: Ondrej Palat cze (17)
03:41TBL2:0videoStř. zápěstímG: Yanni Gourde (16)A: Brayden Point (42)A: Nikita Kucherov (67)
16:46TBL3:0videoStř. zápěstímG: Tyler Johnson (21)A: Steven Stamkos (39)A: Ondrej Palat cze (18)

Přehled vyloučení

1. třetina
09:43MTL2 minBrett KulakPodražení (Adam Erne)
17:49TBL2 minDan GirardiPodražení (Jonathan Drouin)
2. třetina
11:01MTL2 minMax DomiHrubost (Yanni Gourde)
11:01TBL2 minYanni GourdeHrubost (Max Domi)
3. třetina
00:52MTL2 minPhillip DanaultHákování (Brayden Point)
07:54MTL2 minNicolas DeslauriersNaražení na hrazení (Adam Erne)
13:18MTL2 minDale WeiseHrubost (Adam Erne)
19:45MTL10 minAndrew ShawOsobní trest
19:45TBL10 minAnthony CirelliOsobní trest
19:45TBL2 minAnthony CirelliHrubost (trest odseděl J.T. Miller)(Andrew Shaw)

Přehled statistik brankářů

#JMÉNOEVPPSHTOTALSVPIMTOI
TBL88Andrei Vasilevskiy (výhra)19 - 191 - 10 - 020 - 20100%059:49
TBL70Louis Domingue
MTL31Carey Price (prohra)31 - 331 - 12 - 334 - 3791.89%060:00
MTL37Antti Niemi

Legenda ke statistikám brankářů

Přehled statistik hráčů

#TBL Tampa Bay LightningPOZICEGAPTS+/-PIMSHITSBKSGVATKAFOTOI
86Nikita KucherovPravé křídlo112+1030000-23:11
18Ondrej Palat czeLevé křídlo022+1012000-17:05
91Steven StamkosCentr022+101000058%19:53
9Tyler JohnsonCentr101+1030000-14:28
37Yanni GourdeCentr101+123100144%17:53
21Brayden PointCentr011+105110155%20:29
5Dan GirardiObránce0000223300-16:53
6Anton StralmanObránce000+1001000-17:16
7Mathieu JosephPravé křídlo0000011101-09:19
10J.T. MillerCentr000001010183%13:05
13Cedric PaquetteCentr000002600057%10:17
17Alexander KillornLevé křídlo0000001000-14:28
27Ryan McDonaghObránce000+1011001-19:16
71Anthony CirelliCentr0000121010071%13:38
73Adam ErneLevé křídlo0000002000-09:44
77Victor HedmanObránce0000041301-24:13
81Erik Cernak svkObránce000+1073200-17:48
98Mikhail SergachevObránce000+1021110-17:00

#MTL Montreal CanadiensPOZICEGAPTS+/-PIMSHITSBKSGVATKAFOTOI
6Shea WeberObránce0000011320-20:21
8Jordie BennObránce000-1001300-22:28
11Brendan GallagherPravé křídlo000-1044011-14:40
13Max DomiCentr000020011138%15:21
15Jesperi KotkaniemiCentr000-102002020%13:10
17Brett KulakObránce000-1211100-17:52
20Nicolas DeslauriersLevé křídlo0000203000-09:18
21Nate ThompsonCentr000000100125%11:43
22Dale WeisePravé křídlo0000201000-08:58
24Phillip DanaultCentr000-121210161%18:47
26Jeff PetryObránce000-1022301-21:24
28Mike ReillyObránce000-1001000-19:41
40Joel ArmiaPravé křídlo000-1022010-17:29
53Victor MeteObránce0000001000-17:44
62Artturi LehkonenLevé křídlo000-1022100-16:40
65Andrew ShawPravé křídlo0000101101033%15:49
90Tomas Tatar svkLevé křídlo0000020100-14:37
92Jonathan DrouinLevé křídlo000-1020000100%14:34

Legenda ke statistikám hráčů

Hvězdy zápasu

1. Hvězda2. Hvězda3. Hvězda
Andrei Vasilevskiy
Andrei Vasilevskiy
Zákroky: 20
Saves: 100%
Nikita Kucherov
Nikita Kucherov
G: 1, A: 1, P: 2
S: 3, +/-: +1
Yanni Gourde
Yanni Gourde
G: 1, A: 0, P: 1
S: 3, +/-: +1

Přehled rozhodčích

Hlavní rozhodčíHlavní rozhodčíČárový rozhodčíČárový rozhodčí
Kelly Sutherland
#11 - Kelly Sutherland
Furman South
#44 - Furman South
Darren Gibbs
#66 - Darren Gibbs
Ryan Daisy
#81 - Ryan Daisy

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
17551Tampa Bay Lightning TBL-MTL Montreal Canadiens3932733

Tipovali, že vyhraje Tampa Bay Lightning (+1.5)
abonentbenourburneyckkvvlkdave81dilitdinda
fiheforward01gasstgolohromeignac75jaryn
jindrich73juventus1kerrykrab88lukopoulosmachymaly.petko
marimatys1979m.beranekmik848milan49milan66moog
ondonondr0idpackova.ivetpaul68petepetrssonpetterson76
popelkaputenkarichkobsilvia7

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
francoahojanica62

Tipovali, že vyhraje Montreal Canadiens (-1)
funesmtl

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (+1)
hojanica62krab88matys1979m.beranekmtlrichkob

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (-1)
abonentbenourburneyckkvvlkdave81dilitdinda
fiheforward01francoafunesgasstjarynjindrich73
juventus1kerrylukopoulosmachymaly.petkomarimik848
milan49milan66moogondonondr0idpackova.ivetpaul68
petepetrssonpetterson76putenkasilvia7

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

TORTOR-MINMIN01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
MTLMTL-TBLTBL01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
WPGWPG-ARIARI02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CGYCGY-PHIPHI03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VANVAN-DETDET04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VGKVGK-NSHNSH04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
LAKLAK-CARCAR04:30(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 16. 10. 2019 01:00
MTLMTL-TBLTBL01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 16. 10. 2019 04:30
LAKLAK-CARCAR04:30(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
TORTOR - MINMIN2950523
MTLMTL - TBLTBL51513919
WPGWPG - ARIARI2742918
CGYCGY - PHIPHI171061117
VANVAN - DETDET20761314
VGKVGK - NSHNSH1976819
LAKLAK - CARCAR7718189

Narozeniny hráčů

15.10.Hartigan, Mark42 let
15.10.Stevenson, Grant38 let
15.10.NYINelson, Brock28 let
15.10.Gauthier, Julien22 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

29.09.VGKTuch- horní část těla
27.09.PHIPatrick- migrény
12.08.CGYValimaki- Koleno
30.07.OTTCallahan- Záda
13.06.ANAKesler- Kyčel
13.06.BUFBogosian- Kyčel
13.06.TORDermott- Rameno
>> všechna zranění

Nejnovější komentáře

02.09.2019 22:21 - Tomáš David - NHLportal.cz - Každé retro dresy jsou skvělým marketingovým tahem. Bílý trikot Kings z 90. let ... [Hlavní diskuze]
01.09.2019 09:19 - spektrum - Co říkáte na návrat dresů Kings z devadesátek? Já bych byl radši, kdyby vrátili ... [Hlavní diskuze]
05.06.2019 14:50 - Tomáš David - NHLportal.cz - Dobrý den, děkujeme za dotaz. O žádných zprávách ve spojitosti s případnou náhr... [Hlavní diskuze]
04.06.2019 20:55 - NHLportal.cz - Dobrý den, děkujeme za upozornění, nicméně prosíme, pokud si něčeho takového vši... [Chat s NHLportal.cz]