Vancouver Canucks - Los Angeles Kings (REVIEW)

previewreviewvideosestavy

(1. vzájemný zápas sezóny 2019/20)


Začátek zápasu: 10. 10. 2019 v 04:00 SEČ
Rogers Arena
(diváků: 18955)
8 VAN

LAK 2

FINAL1. třetina2. třetina3. třetina
VAN224
LAK011
Po třetinách2:04:18:2

Počet střel1. třetina2. třetina3. třetina
VAN1078
LAK101613
Po třetinách10:1017:2625:39

STATISTIKY PIM PŘESILOVKY HITY BULY GVA TKA BKS
VAN81/22139.1%71617
LAK40/41560.9%14316

Přehled gólů

1. třetina
05:26VAN1:0Stř. golfemPPG: Quintin Hughes (1)A: Tanner Pearson (1)A: Adam Gaudette (1)
06:08VAN2:0Stř. zápěstímG: Brandon Sutter (1)A: Jake Virtanen (1)A: J.T. Miller (2)
2. třetina
02:34VAN3:0Stř. zápěstímG: Elias Pettersson (1)A: Brandon Sutter (1)A: J.T. Miller (3)
07:28LAK3:1Stř. zápěstímG: Tyler Toffoli (2)A: Carl Grundstrom (1)A: Ben Hutton (2)
14:44VAN4:1Stř. zápěstímG: J.T. Miller (1)
3. třetina
06:51LAK4:2Stř. zápěstímG: Sean Walker (2)A: Anze Kopitar (4)
07:31VAN5:2Teč, DorážkaG: Christopher Tanev (1)A: Quintin Hughes (2)A: Brock Boeser (2)
10:00VAN6:2Stř. golfemG: Alexander Edler (2)A: J.T. Miller (4)A: Troy Stecher (1)
11:26VAN7:2Teč, DorážkaG: Josh Leivo (1)A: Bo Horvat (1)A: Tanner Pearson (2)
16:03VAN8:2Stř. zápěstímG: Brandon Sutter (2)A: Michael Ferland (1)

Přehled vyloučení

1. třetina
03:34LAK2 minSean WalkerPodražení (Tim Schaller)
12:37VAN2 minAlexander EdlerHra vysokou holí (Dustin Brown)
2. třetina
08:47VAN2 minJay BeagleHra vysokou holí (Anze Kopitar)
15:14VAN2 minBo HorvatNedovolené bránění (Anze Kopitar)
16:30VAN2 minTanner PearsonHrubost (Adrian Kempe)
19:02LAK2 minMichael AmadioDržení hole (Tanner Pearson)
3. třetina
žádná vyloučení

Přehled statistik brankářů

#JMÉNOEVPPSHTOTALSVPIMTOI
VAN25Jacob Markstrom (výhra)27 - 290 - 010 - 1037 - 3994.87%059:58
VAN35Thatcher Demko
LAK32Jonathan Quick (prohra)14 - 210 - 03 - 417 - 2568.00%059:04
LAK36Jack Campbell

Legenda ke statistikám brankářů

Přehled statistik hráčů

#VAN Vancouver CanucksPOZICEGAPTS+/-PIMSHITSBKSGVATKAFOTOI
9J.T. MillerCentr134+302211250%14:57
20Brandon SutterCentr213+203020120%17:55
43Quintin HughesObránce112+3020000-16:25
70Tanner PearsonLevé křídlo0220213113-18:08
8Christopher TanevObránce101+2020300-20:36
17Josh LeivoLevé křídlo1010010011-14:44
23Alexander EdlerObránce101+1223200-24:42
40Elias PetterssonCentr101+202100275%13:08
6Brock BoeserPravé křídlo011+3011010-14:02
18Jake VirtanenPravé křídlo011+101200150%13:43
51Troy StecherObránce011+2011101-16:27
53Bo HorvatCentr011+121021242%18:17
79Michael FerlandLevé křídlo011+1005001-11:50
88Adam GaudetteCentr011002011014%12:22
4Jordie BennObránce000+1001201-18:34
57Tyler MyersObránce000+1030000-21:00
59Tim SchallerCentr000+1010000-11:42
83Jay BeagleCentr000+120220138%13:30

#LAK Los Angeles KingsPOZICEGAPTS+/-PIMSHITSBKSGVATKAFOTOI
26Sean WalkerObránce101+2240200-17:57
73Tyler ToffoliCentr101-1042010-14:51
11Anze KopitarCentr011-104001153%20:05
15Ben HuttonObránce0110021211-16:55
38Carl GrundstromPravé křídlo011-1021000-11:11
3Matt RoyObránce000-3001100-16:15
8Drew DoughtyObránce000-3022420-23:40
9Adrian KempeLevé křídlo000-401001075%17:14
10Michael AmadioCentr000025000060%12:25
13Kyle CliffordLevé křídlo0000030120-11:12
17Ilya KovalchukLevé křídlo000-3020021-16:16
19Alex IafalloLevé křídlo000-1051100-18:12
22Trevor LewisCentr0000011000-12:45
23Dustin BrownLevé křídlo000-1005000-17:48
27Alec MartinezObránce000-3010210-23:54
33Tobias BjornfotObránce000-3000000-14:31
46Blake LizotteCentr000001000085%11:36
77Jeff CarterCentr000-302132050%20:17

Legenda ke statistikám hráčů

Hvězdy zápasu

1. Hvězda2. Hvězda3. Hvězda
J.T. Miller
J.T. Miller
G: 1, A: 3, P: 4
S: 2, +/-: +3
Brandon Sutter
Brandon Sutter
G: 2, A: 1, P: 3
S: 3, +/-: +2
Quintin Hughes
Quintin Hughes
G: 1, A: 1, P: 2
S: 2, +/-: +3

Přehled rozhodčích

Hlavní rozhodčíHlavní rozhodčíČárový rozhodčíČárový rozhodčí
Eric Furlatt
#27 - Eric Furlatt
Peter MacDougall
#45 - Peter MacDougall
Andrew Smith
#51 - Andrew Smith
Steve Miller
#89 - Steve Miller

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
18058Vancouver Canucks VAN-LAK Los Angeles Kings36782418

Tipovali, že vyhraje Vancouver Canucks (+1.5)
abonentamadore77argodcbruinsaveomarckkvvlkdindaforward01
funesgoloica62inanajuventus1keffykerry
kinghanskorikrab88kracalkwfahrermachymari
matys1979m.beranekmilan49milan52moogmtlondon
ondra71pasta82paul68petepetrssontatuldavohajs
willy

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
hromejarynmilan66olda1987putenkarockysilvia7

Tipovali, že vyhraje Los Angeles Kings (-1)
benourdilitfrancoahojanignac75lacroixmaly.petko
packova.ivet

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (-1)
amadore77argodcbruinsbenourdindaforward01francoafunes
hojanhromejuventus1kinghanskracalkwfahrermachy
maly.petkomarim.beranekmilan52ondra71pasta82paul68
petrssonputenkasilvia7

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (+1)
abonentdilitica62kerrykorikrab88matys1979
milan49moogmtlolda1987ondonpackova.ivetpete
rockytatuldavohajswilly

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

WPGWPG-PITPIT2:7(1:1, 1:3, 0:3)Review
LAKLAK-VGKVGK04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SJSSJS-CGYCGY04:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 14. 10. 2019 01:00
WPGWPG-PITPIT2:7(1:1, 1:3, 0:3)Review
novasport1 14. 10. 2019 04:00
SJSSJS-CGYCGY04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
LAKLAK - VGKVGK714261524
SJSSJS - CGYCGY258151029
BOSBOS - ANAANA36322013
OTTOTT - MINMIN1413121021
NJDNJD - FLAFLA26951617
NYINYI - STLSTL1017121618
BUFBUF - DALDAL237101418
WSHWSH - COLCOL3243428
CHICHI - EDMEDM00000

Narozeniny hráčů

14.10.Vandermeer, Pete44 let
14.10.Tjarnqvist, Daniel43 let
14.10.Smaby, Matt35 let
14.10.Machacek, Spencer31 let
14.10.NYIMayfield, Scott27 let
14.10.STLSoshnikov, Nikita26 let
14.10.VANHughes, Quintin20 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

29.09.VGKTuch- horní část těla
27.09.PHIPatrick- migrény
12.08.CGYValimaki- Koleno
30.07.OTTCallahan- Záda
25.06.COLCole- Kyčel
13.06.ANAKesler- Kyčel
13.06.BUFBogosian- Kyčel
>> všechna zranění

Nejnovější komentáře

02.09.2019 22:21 - Tomáš David - NHLportal.cz - Každé retro dresy jsou skvělým marketingovým tahem. Bílý trikot Kings z 90. let ... [Hlavní diskuze]
01.09.2019 09:19 - spektrum - Co říkáte na návrat dresů Kings z devadesátek? Já bych byl radši, kdyby vrátili ... [Hlavní diskuze]
05.06.2019 14:50 - Tomáš David - NHLportal.cz - Dobrý den, děkujeme za dotaz. O žádných zprávách ve spojitosti s případnou náhr... [Hlavní diskuze]
04.06.2019 20:55 - NHLportal.cz - Dobrý den, děkujeme za upozornění, nicméně prosíme, pokud si něčeho takového vši... [Chat s NHLportal.cz]