Ottawa Senators - Buffalo Sabres (REVIEW)

previewreviewvideosestavy

(2. vzájemný zápas sezóny 2019/20)


Začátek zápasu: 24. 12. 2019 v 01:30 SEČ
Canadian Tire Centre
(diváků: 11838)
3 OTT

BUF 1

FINAL1. třetina2. třetina3. třetina
OTT102
BUF010
Po třetinách1:01:13:1

Počet střel1. třetina2. třetina3. třetina
OTT10118
BUF141119
Po třetinách10:1421:2529:44

STATISTIKY PIM PŘESILOVKY HITY BULY GVA TKA BKS
OTT40/23051.6%14720
BUF40/22248.4%9517

Přehled gólů

1. třetina
19:06OTT1:0videoStř. příklepemG: Jean-Gabriel Pageau (17)A: Brady Tkachuk (10)A: Mark Borowiecki (11)
2. třetina
15:12BUF1:1videoTečG: Zemgus Girgensons (6)A: Evan Rodrigues (3)
3. třetina
05:16OTT2:1videoBekhendG: Jean-Gabriel Pageau (18)A: Brady Tkachuk (11)A: Connor Brown (16)
18:35OTT3:1videoG: Brady Tkachuk (13)A: Connor Brown (17)

Přehled vyloučení

1. třetina
žádná vyloučení
2. třetina
00:40OTT2 minChris TierneyHákování (Marco Scandella)
03:41BUF2 minJimmy VeseyHákování (Artem Anisimov)
07:12BUF2 minZach BogosianPodražení (Tyler Ennis)
3. třetina
05:47OTT2 minVladislav NamestnikovPodražení (Evan Rodrigues)

Přehled statistik brankářů

#JMÉNOEVPPSHTOTALSVPIMTOI
OTT41Craig Anderson (výhra)40 - 410 - 03 - 343 - 4497.73%059:58
OTT35Marcus Hogberg
BUF35Linus Ullmark (prohra)22 - 240 - 05 - 527 - 2993.10%058:10
BUF40Carter Hutton

Legenda ke statistikám brankářů

Přehled statistik hráčů

#OTT Ottawa SenatorsPOZICEGAPTS+/-PIMSHITSBKSGVATKAFOTOI
7Brady TkachukLevé křídlo123+304221042%19:50
44Jean-Gabriel PageauCentr202+204210159%20:23
28Connor BrownPravé křídlo022+3030011100%20:56
74Mark BorowieckiObránce011+3006530-25:58
10Anthony DuclairLevé křídlo000-1012000-15:24
13Nick PaulLevé křídlo000002301250%13:39
21Logan BrownCentr0000012001-09:56
26Erik BrannstromObránce0000021110-16:18
29Cody GoloubefObránce000+1002210-25:59
36Colin WhiteCentr000001020150%14:15
39Andreas EnglundObránce000-1003200-10:29
51Artem AnisimovCentr000003000038%14:04
58Maxime LajoieObránce000-1010000-05:38
63Tyler EnnisPravé křídlo0000022000100%12:56
64J.C. BeaudinCentr0000012100-08:29
71Chris TierneyCentr000021010162%15:49
72Thomas ChabotObránce000+2033310-31:45
90Vladislav NamestnikovLevé křídlo000-1200020-14:14

#BUF Buffalo SabresPOZICEGAPTS+/-PIMSHITSBKSGVATKAFOTOI
28Zemgus GirgensonsCentr101+1021000-16:25
71Evan RodriguesLevé křídlo011+106100067%13:54
4Zach BogosianObránce0000212400-10:53
6Marco ScandellaObránce0000023210-16:04
9Jack EichelCentr000-304112043%22:33
10Henri JokiharjuObránce000-1012010-18:19
13Jimmy VeseyLevé křídlo0000240001-15:46
19Jake McCabeObránce0000012101-14:11
23Sam ReinhartCentr000-3035220-21:12
26Rasmus DahlinObránce000-1010011-19:30
27Curtis LazarCentr000001210050%09:08
43Conor ShearyLevé křídlo000+1010101-13:52
53Jeff SkinnerLevé křídlo000-105011150%19:35
55Rasmus RistolainenObránce000-1031200-23:00
62Brandon MontourObránce000-1021000-15:06
68Victor OlofssonLevé křídlo000-3041100-19:18
74Rasmus AsplundCentr0000010100-08:01
90Marcus JohanssonLevé křídlo000002001050%21:03

Legenda ke statistikám hráčů

Hvězdy zápasu

1. Hvězda2. Hvězda3. Hvězda
Craig Anderson
Craig Anderson
Zákroky: 43
Saves: 97.73%
Jean-Gabriel Pageau
Jean-Gabriel Pageau
G: 2, A: 0, P: 2
S: 4, +/-: +2
Brady Tkachuk
Brady Tkachuk
G: 1, A: 2, P: 3
S: 4, +/-: +3

Přehled rozhodčích

Hlavní rozhodčíHlavní rozhodčíČárový rozhodčíČárový rozhodčí
Marc Joannette
#25 - Marc Joannette
Pierre Lambert
#37 - Pierre Lambert
Steve Barton
#59 - Steve Barton
Derek Nansen
#70 - Derek Nansen

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
18587Ottawa Senators OTT-BUF Buffalo Sabres1315151425

Tipovali, že vyhraje Ottawa Senators (+1.5)
amadore77benourdiliterhy37funescharlkinghans
maly.petkoolda1987ondonpackova.ivetpetrssonroco888

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
abonentbublinhuhojanhromejarynkrab88m.beranek
milan49milan52moogpasta82putenkarockysilvia7
vohajs

Tipovali, že vyhraje Buffalo Sabres (-1)
dindaforward01goloignac75joe33juventus1kerry
korimatys1979milan66mtlpaul68peter_bondrapetterson76
twister

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (+1)
amadore77erhy37hojanhromekinghanskrab88m.beranek
milan49milan52milan66pasta82putenkasilvia7vohajs

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (-1)
abonentbenourbublinhucairns.33dilitdindaforward01
funescharljuventus1kerrykorimaly.petkomatys1979
moogmtlolda1987ondonpackova.ivetpaul68petrsson
petterson76rockyroco888twister

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

BUFBUF-WSHWSH01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
PHIPHI-PITPIT01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
TBLTBL-CHICHI01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
OTTOTT-TORTOR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
FLAFLA-DALDAL01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
COLCOL-STLSTL03:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport2 16. 01. 2021 01:00
BUFBUF-WSHWSH01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 16. 01. 2021 03:00
COLCOL-STLSTL03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
BUFBUF - WSHWSH61125431
PHIPHI - PITPIT2599531
TBLTBL - CHICHI4021235
OTTOTT - TORTOR61224727
FLAFLA - DALDAL1710121913
COLCOL - STLSTL311021717
NJDNJD - BOSBOS44271711
ARIARI - SJSSJS810171217
EDMEDM - MTLMTL00000
NYRNYR - NYINYI00000
DETDET - CARCAR00000
OTTOTT - TORTOR00000
NSHNSH - CBJCBJ00000
LAKLAK - MINMIN00000
VGKVGK - ANAANA00000
CGYCGY - VANVAN00000
PITPIT - WSHWSH00000

Narozeniny hráčů

16.01.Morrow, Brenden42 let
16.01.Ward, Jason42 let
16.01.Lundmark, Jamie40 let
16.01.Sauer, Kurt40 let
16.01.Marjamaki, Masi36 let
16.01.Nokelainen, Petteri35 let
16.01.Trotter, Brock34 let
16.01.NSHDuchene, Matt30 let
16.01.MINZucker, Jason29 let
16.01.Thomson, Ben28 let
16.01.STLPouliot, Derrick27 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

14.01.BOSSmith- Poranění dolní části těla
14.01.WPGDemelo- Osobní důvody
14.01.BUFStaal- Poranění hlavy
14.01.CGYRittich- Osobní důvody
14.01.EDMSmith- Nespecifikované
13.01.WPGComrie- Vazy
13.01.DALFedun- Covid 19
>> všechna zranění

Nejnovější komentáře

26.10.2019 21:25 - krusky47 - co Boston jak dneska [Diskuze k týmu: St. Louis Blues]
02.09.2019 22:21 - Tomáš David - NHLportal.cz - Každé retro dresy jsou skvělým marketingovým tahem. Bílý trikot Kings z 90. let ... [Hlavní diskuze]
01.09.2019 09:19 - spektrum - Co říkáte na návrat dresů Kings z devadesátek? Já bych byl radši, kdyby vrátili ... [Hlavní diskuze]
05.06.2019 14:50 - Tomáš David - NHLportal.cz - Dobrý den, děkujeme za dotaz. O žádných zprávách ve spojitosti s případnou náhr... [Hlavní diskuze]