St. Louis Blues - Anaheim Ducks (REVIEW)

previewreviewvideosestavy

(2. vzájemný zápas sezóny 2019/20)


Začátek zápasu: 14. 01. 2020 v 02:00 SEČ
Enterprise Center
(diváků: 18096)
4 STL

ANA 1

FINAL1. třetina2. třetina3. třetina
STL121
ANA100
Po třetinách1:13:14:1

Počet střel1. třetina2. třetina3. třetina
STL5227
ANA5106
Po třetinách5:527:1534:21

STATISTIKY PIM PŘESILOVKY HITY BULY GVA TKA BKS
STL61/11656.9%7127
ANA40/21843.1%6910

Přehled gólů

1. třetina
07:53STL1:0videoStř. golfemG: Alexander Steen (3)A: Robert Bortuzzo (3)A: Brayden Schenn (22)
15:23ANA1:1videoStř. zápěstímG: Max Comtois (5)
2. třetina
02:21STL2:1videoStř. příklepemG: Tyler Bozak (11)A: Mackenzie MacEachern (3)A: Robert Thomas (17)
09:41STL3:1videoTeč, DorážkaPPG: Jaden Schwartz (16)A: Brayden Schenn (23)A: Alex Pietrangelo (26)
3. třetina
10:29STL4:1videoBekhendG: Ivan Barbashev (7)

Přehled vyloučení

1. třetina
žádná vyloučení
2. třetina
07:49ANA2 minJosh MansonNesportovní chování (David Perron)
07:49STL2 minDavid PerronNesportovní chování (Josh Manson)
09:34ANA2 minMax JonesHákování (Ryan O'Reilly)
3. třetina
03:33STL2 minDavid PerronHákování (Ondrej Kase cze)
05:59STL2 minDavid PerronPodražení (Adam Henrique)

Přehled statistik brankářů

#JMÉNOEVPPSHTOTALSVPIMTOI
STL34Jake Allen (výhra)16 - 170 - 04 - 420 - 2195.24%060:00
STL50Jordan Binnington
ANA36John Gibson (prohra)30 - 330 - 00 - 130 - 3488.24%060:00
ANA30Ryan Miller

Legenda ke statistikám brankářů

Přehled statistik hráčů

#STL St. Louis BluesPOZICEGAPTS+/-PIMSHITSBKSGVATKAFOTOI
10Brayden SchennCentr022+102000160%16:23
17Jaden SchwartzLevé křídlo1010021002-15:15
20Alexander SteenLevé křídlo101+1020000-13:52
21Tyler BozakCentr101+102000083%13:08
49Ivan BarbashevCentr101+1041002-14:32
18Robert ThomasCentr011+100000160%14:15
27Alex PietrangeloObránce011+1011112-23:23
28Mackenzie MacEachernLevé křídlo011+2010110-12:16
41Robert BortuzzoObránce0110020110-18:32
12Zachary SanfordLevé křídlo000-1010010-13:49
19Jay BouwmeesterObránce000+1010111-20:55
29Vince DunnObránce000+1034001-20:03
57David PerronLevé křídlo000-1641000-15:47
61Jacob De La RoseLevé křídlo000+102400067%12:54
70Oskar SundqvistCentr000+1001001-15:58
72Justin FaulkObránce000+1021200-20:28
77Niko MikkolaObránce0000032110-16:32
90Ryan O'ReillyCentr000-102000156%15:58

#ANA Anaheim DucksPOZICEGAPTS+/-PIMSHITSBKSGVATKAFOTOI
53Max ComtoisLevé křídlo1010010020-14:47
4Cam FowlerObránce000-1010001-24:12
6Erik GudbransonObránce000-1013210-18:20
11Daniel SprongPravé křídlo000-1020100-14:24
14Adam HenriqueCentr000-102000029%16:35
15Ryan GetzlafCentr000-102102245%16:28
20Nicolas DeslauriersLevé křídlo0000012010-11:20
24Carter RowneyCentr000000400050%12:12
25Ondrej Kase czePravé křídlo0000000100100%17:18
29Devin ShoreCentr000000000130%11:24
32Jacob LarssonObránce000-1001200-16:47
34Sam SteelCentr000-100110042%19:16
42Josh MansonObránce0000223000-18:55
44Michael Del ZottoObránce000-1011100-16:44
47Hampus LindholmObránce0000020201-21:12
48Isac LundestromCentr000002100263%14:21
49Max JonesLevé křídlo0000230000-14:45
67Rickard RakellLevé křídlo000-2011002-18:53

Legenda ke statistikám hráčů

Hvězdy zápasu

1. Hvězda2. Hvězda3. Hvězda
Jake Allen
Jake Allen
Zákroky: 20
Saves: 95.24%
Brayden Schenn
Brayden Schenn
G: 0, A: 2, P: 2
S: 2, +/-: +1
Alexander Steen
Alexander Steen
G: 1, A: 0, P: 1
S: 2, +/-: +1

Přehled rozhodčích

Hlavní rozhodčíHlavní rozhodčíČárový rozhodčíČárový rozhodčí
Wes McCauley
#4 - Wes McCauley
Ghislain Hebert
#22 - Ghislain Hebert
Greg Devorski
#54 - Greg Devorski
Derek Amell
#75 - Derek Amell

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
18725St. Louis Blues STL-ANA Anaheim Ducks4121728

Tipovali, že vyhraje St. Louis Blues (+1.5)
abonentamadore77benourbublinhuburneyckkvvlkdesspi
dilitdindaerhy37forward01golohojanhrome
charlica62ignac75jarynjuventus1keffykerry
kinghanskorikrab88lacroixmaly.petkomatys1979m.beranek
milan49mtlondonpackova.ivetpaul68petepetrsson
petterson76popelkaputenkarockysilvia7twister

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
funesmilan66

Tipovali, že vyhraje Anaheim Ducks (-1)
francoa

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (+1)
benourcairns.33funesm.beranekpaul68petrssonrocky

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (-1)
abonentamadore77bublinhuburneyckkvvlkdilitdinda
erhy37forward01francoahojanhromecharlica62
juventus1kerrykinghanskrab88maly.petkomatys1979milan49
mtlondonpackova.ivetpetterson76putenkasilvia7twister

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

CBJCBJ-WPGWPG4:3(1:2, 2:1, 1:0)Review
MINMIN-DETDET4:2(1:2, 3:0, 0:0)Review

Přímé přenosy v TV

novasport1 28. 01. 2020 01:00
MTLMTL-WSHWSH01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 28. 01. 2020 04:00
VANVAN-STLSTL04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
MTLMTL - WSHWSH6419024
OTTOTT - NJDNJD1891714
NSHNSH - TORTOR10118717
DALDAL - TBLTBL5716814
VANVAN - STLSTL211151011
SJSSJS - ANAANA2162716

Narozeniny hráčů

24.01.Kostopoulos, Tom41 let
24.01.Hillen, Jack34 let
24.01.EDMKassian, Zack29 let
24.01.DETPuempel, Matt27 let
24.01.Reinhart, Griffin26 let
24.01.Kosmachuk, Scott26 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

22.01.NYRPanarin- horná časť tela
22.01.PHIRaffl- horná časť tela
22.01.DETGreen- horná časť tela
22.01.DETNielsen- horná časť tela
21.01.VANLeivo- zlomenina jabĺčka
21.01.PITKahun- otras mozgu
21.01.WPGLowry- horná časť tela
>> všechna zranění

Nejnovější komentáře

26.10.2019 21:25 - krusky47 - co Boston jak dneska [Diskuze k týmu: St. Louis Blues]
02.09.2019 22:21 - Tomáš David - NHLportal.cz - Každé retro dresy jsou skvělým marketingovým tahem. Bílý trikot Kings z 90. let ... [Hlavní diskuze]
01.09.2019 09:19 - spektrum - Co říkáte na návrat dresů Kings z devadesátek? Já bych byl radši, kdyby vrátili ... [Hlavní diskuze]
05.06.2019 14:50 - Tomáš David - NHLportal.cz - Dobrý den, děkujeme za dotaz. O žádných zprávách ve spojitosti s případnou náhr... [Hlavní diskuze]