Columbus Blue Jackets - Tampa Bay Lightning (REVIEW)

previewreviewvideosestavy

(3. zápas 1. kola play off 2019/20)


Začátek zápasu: 16. 08. 2020 v 01:30 SEČ
2 CBJ

TBL 3

FINAL1. třetina2. třetina3. třetina
CBJ011
TBL120
Po třetinách0:11:32:3

Počet střel1. třetina2. třetina3. třetina
CBJ1043
TBL81610
Po třetinách10:814:2417:34

STATISTIKY PIM PŘESILOVKY HITY BULY GVA TKA BKS
CBJ20/41954.0%18824
TBL80/13546.0%559

Přehled gólů

1. třetina
15:48TBL0:1videoBekhendG: Alexander Killorn (2)A: Anthony Cirelli (1)A: Zach Bogosian (1)
2. třetina
01:49CBJ1:1videoStř. zápěstímG: Riley Nash (1)A: Gustav Nyquist (2)
14:16TBL1:2videoStř. zápěstímG: Brayden Point (4)A: Ryan McDonagh (3)A: Nikita Kucherov (4)
18:53TBL1:3videoStř. zápěstímG: Victor Hedman (1)A: Carter Verhaeghe (1)A: Cedric Paquette (1)
3. třetina
01:37CBJ2:3videoStř. zápěstímG: Eric Robinson (1)A: Riley Nash (1)A: Alexander Wennberg (1)

Přehled vyloučení

1. třetina
01:32TBL2 minPatrick MaroonHrubost (Dean Kukan)
07:07TBL2 minZach BogosianPodražení (Oliver Bjorkstrand)
07:41TBL2 minBlake ColemanSekání (Alexandre Texier)
2. třetina
03:08TBL2 minVictor HedmanHákování (Gustav Nyquist)
05:52CBJ2 minAlexander WennbergDržení (Alexander Killorn)
3. třetina
žádná vyloučení

Přehled statistik brankářů

#JMÉNOEVPPSHTOTALSVPIMTOI
CBJ70Joonas Korpisalo (prohra)29 - 320 - 02 - 231 - 3491.18%058:19
CBJ80Matiss Kivlenieks
TBL88Andrei Vasilevskiy (výhra)8 - 100 - 07 - 715 - 1788.24%060:00
TBL35Curtis McElhinney

Legenda ke statistikám brankářů

Přehled statistik hráčů

#CBJ Columbus Blue JacketsPOZICEGAPTS+/-PIMSHITSBKSGVATKAFOTOI
20Riley NashCentr112+101301150%14:53
50Eric RobinsonLevé křídlo101+1011100-10:26
10Alexander WennbergCentr011+120011025%15:56
14Gustav NyquistCentr011+1011003-16:05
3Seth JonesObránce0000041120-26:11
8Zach WerenskiObránce0000011410-27:21
18Pierre-Luc DuboisCentr000-102212075%19:17
19Liam FoudyCentr000-1020010-14:27
27Ryan MurrayObránce000+1000000-12:46
28Oliver BjorkstrandPravé křídlo000-1010322-20:36
38Boone JennerCentr000-101213136%18:24
42Alexandre TexierCentr0000023010-15:50
44Vladislav GavrikovObránce000-2000200-19:43
46Dean KukanObránce000+1000200-10:21
52Emil BemstromCentr0000001000-12:40
58David SavardObránce000-2000411-19:03
71Nick FolignoLevé křídlo000-3002310-17:54
74Devin ShoreCentr000001210033%07:12

#TBL Tampa Bay LightningPOZICEGAPTS+/-PIMSHITSBKSGVATKAFOTOI
17Alexander KillornLevé křídlo1010033001-16:24
21Brayden PointCentr101002000067%16:51
77Victor HedmanObránce101+1241110-22:19
13Cedric PaquetteCentr011002401080%09:30
23Carter VerhaegheCentr011+1002001-08:42
24Zach BogosianObránce0110230000-17:15
27Ryan McDonaghObránce011-1061100-23:44
71Anthony CirelliCentr011+101200040%16:27
86Nikita KucherovPravé křídlo011+1040021-18:54
9Tyler JohnsonCentr000-102010125%11:27
14Patrick MaroonLevé křídlo000+1205000-11:44
18Ondrej Palat czeLevé křídlo0000024100-17:01
19Barclay GoodrowCentr000001220020%15:24
20Blake ColemanCentr0000202100-16:15
22Kevin ShattenkirkObránce000+1012000-15:40
37Yanni GourdeCentr000001000138%13:58
81Erik Cernak svkObránce000-1004000-21:45
98Mikhail SergachevObránce000+2022200-18:40

Legenda ke statistikám hráčů

Hvězdy zápasu

1. Hvězda2. Hvězda3. Hvězda
Victor Hedman
Victor Hedman
G: 1, A: 0, P: 1
S: 4, +/-: +1
Brayden Point
Brayden Point
G: 1, A: 0, P: 1
S: 2, +/-: 0
Gustav Nyquist
Gustav Nyquist
G: 0, A: 1, P: 1
S: 1, +/-: +1

Přehled rozhodčích

Hlavní rozhodčíHlavní rozhodčíČárový rozhodčíČárový rozhodčí
Wes McCauley
#4 - Wes McCauley
Eric Furlatt
#27 - Eric Furlatt
Derek Nansen
#70 - Derek Nansen
Devin Berg
#87 - Devin Berg

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
19158Columbus Blue Jackets CBJ-TBL Tampa Bay Lightning8710174

Tipovali, že vyhraje Columbus Blue Jackets (-1)
abonentamadore77benourburneydilithojanladismenc
petrsson

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
jakubsichtajoe33juventus1matys1979m.beranekpackova.ivetsilvia7

Tipovali, že vyhraje Tampa Bay Lightning (+1.5)
desspifrancoagolocharlica62ignac75jaryn
kerrymaly.petkomilan49

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (+1)
abonentamadore77benourburneydilitfrancoagolo
hojanjakubsichtaladismencmaly.petkomatys1979m.beranekmilan49
packova.ivetpetrssonsilvia7

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (-1)
charlica62juventus1kerry

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

NJDNJD-BOSBOS1:1(1:0, 0:1, 0:0)41:00
ARIARI-SJSSJS22:00(-:-, -:-, -:-)Preview
EDMEDM-MTLMTL01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NYRNYR-NYINYI01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DETDET-CARCAR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
OTTOTT-TORTOR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NSHNSH-CBJCBJ02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
LAKLAK-MINMIN03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VGKVGK-ANAANA04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CGYCGY-VANVAN04:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 16. 01. 2021 19:00
NJDNJD-BOSBOS1:1(1:0, 0:1, 0:0)41:00
novasport1 16. 01. 2021 22:00
ARIARI-SJSSJS22:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 17. 01. 2021 01:00
DETDET-CARCAR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
ARIARI - SJSSJS1310241624
EDMEDM - MTLMTL2975431
NYRNYR - NYINYI78252015
DETDET - CARCAR45332113
OTTOTT - TORTOR11525728
NSHNSH - CBJCBJ231332311
LAKLAK - MINMIN23962410
VGKVGK - ANAANA37111025
CGYCGY - VANVAN237101322
PITPIT - WSHWSH14417823

Narozeniny hráčů

16.01.Morrow, Brenden42 let
16.01.Ward, Jason42 let
16.01.Lundmark, Jamie40 let
16.01.Sauer, Kurt40 let
16.01.Marjamaki, Masi36 let
16.01.Nokelainen, Petteri35 let
16.01.Trotter, Brock34 let
16.01.NSHDuchene, Matt30 let
16.01.MINZucker, Jason29 let
16.01.Thomson, Ben28 let
16.01.STLPouliot, Derrick27 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

14.01.BOSSmith- Poranění dolní části těla
14.01.WPGDemelo- Osobní důvody
14.01.EDMSmith- Nespecifikované
14.01.CGYRittich- Osobní důvody
13.01.EDMNeal- Nespecifikované
13.01.VANMiller- Covid 19
13.01.DALLindell- Covid 19
>> všechna zranění

Nejnovější komentáře

26.10.2019 21:25 - krusky47 - co Boston jak dneska [Diskuze k týmu: St. Louis Blues]
02.09.2019 22:21 - Tomáš David - NHLportal.cz - Každé retro dresy jsou skvělým marketingovým tahem. Bílý trikot Kings z 90. let ... [Hlavní diskuze]
01.09.2019 09:19 - spektrum - Co říkáte na návrat dresů Kings z devadesátek? Já bych byl radši, kdyby vrátili ... [Hlavní diskuze]
05.06.2019 14:50 - Tomáš David - NHLportal.cz - Dobrý den, děkujeme za dotaz. O žádných zprávách ve spojitosti s případnou náhr... [Hlavní diskuze]