New York Islanders - Buffalo Sabres (REVIEW)

previewreviewvideosestavy

(3. vzájemný zápas sezóny 2020/21)


Začátek zápasu: 23. 02. 2021 v 01:00 SEČ
3 NYI

BUF 2
Trápiace sa Buffalo sa ani po dnešnom dueli s Islanders nedokázalo odpútať od dna tabuľky Východnej divízie. Hráčom Sabres sa síce podarilo prestrieľať domácich 23:36, no slabá efektivita pri zakončení nakoniec rozhodla v prospech Newyorčanov. O góly víťazného mužstva sa postarali Anders Lee, Matt Martin a ako posledný sa počas presilovej hry presadil Jean-Gabriel Pageau. Na opačnej strane sa do štatistík zapísali Curtis Lazar a Sam Reinhart. Skvelý výkon dnes podal aj brankár „ostrovanov“ Semion Varlamov, ktorý vychytal 34 z 36 striel Sabres a pripísal si tak 94.44-percentnú úspešnosť zákrokov.

Hviezda zápasu podľa NHLportal.cz: Semion Varlamov


1005,- Kč
1149,- Kč
FINAL1. třetina2. třetina3. třetina
NYI012
BUF101
Po třetinách0:11:13:2

Počet střel1. třetina2. třetina3. třetina
NYI3812
BUF12717
Po třetinách3:1211:1923:36

STATISTIKY PIM PŘESILOVKY HITY BULY GVA TKA BKS
NYI61/22154.2%5411
BUF41/31445.8%669

Přehled gólů

1. třetina
17:15BUF0:1videoTeč, DorážkaG: Curtis Lazar (4)A: Henri Jokiharju (1)A: Casey Mittelstadt (2)
2. třetina
03:56NYI1:1videoStř. zápěstímG: Anders Lee (8)A: Jordan Eberle (4)A: Ryan Pulock (7)
3. třetina
03:01NYI2:1videoStř. zápěstímG: Matthew Martin (2)A: Andy Greene (1)A: Casey Cizikas (2)
05:48BUF2:2videoStř. zápěstímPPG: Sam Reinhart (6)A: Victor Olofsson (7)A: Rasmus Dahlin (5)
15:08NYI3:2videoStř. zápěstímPPG: Jean-Gabriel Pageau (7)A: Oliver Wahlstrom (2)A: Nick Leddy (9)

Přehled vyloučení

1. třetina
10:48NYI2 minScott MayfieldHákování (Tobias Rieder)
2. třetina
00:52NYI2 minMathew BarzalPodražení (Jack Eichel)
04:59BUF2 minSam ReinhartHákování (Ryan Pulock)
3. třetina
04:21NYI2 minAnders LeeNedovolené bránění (Riley Sheahan)
13:25BUF2 minRiley SheahanPodražení (Mathew Barzal)

Přehled statistik brankářů

#JMÉNOEVPPSHTOTALSVPIMTOI
NYI40Semyon Varlamov (výhra)28 - 291 - 15 - 634 - 3694.44%059:41
NYI30Ilya Sorokin
BUF35Linus Ullmark (prohra)19 - 210 - 01 - 220 - 2386.96%058:23
BUF40Carter Hutton

Legenda ke statistikám brankářů

Přehled statistik hráčů

#NYI New York IslandersPOZICEGAPTS+/-PIMSHITSBKSGVATKAFOTOI
17Matthew MartinLevé křídlo101+1032100-08:03
27Anders LeeLevé křídlo101+124100040%18:12
44Jean-Gabriel PageauCentr101002200075%18:02
2Nick LeddyObránce011-1011100-19:03
4Andy GreeneObránce011+1011200-17:28
6Ryan PulockObránce011+1002210-25:07
7Jordan EberlePravé křídlo0110020000-17:23
26Oliver WahlstromPravé křídlo0110021200-09:59
53Casey CizikasCentr011+100100022%11:02
3Adam PelechObránce000+2020120-23:37
8Noah DobsonObránce0000011100-16:52
11Austin CzarnikCentr0000000000-09:11
12Josh BaileyPravé křídlo0000001000-17:13
13Mathew BarzalCentr000+121001220%18:05
15Cal ClutterbuckPravé křídlo000+1004002-12:54
18Anthony BeauvillierLevé křídlo000-1022000-17:10
24Scott MayfieldObránce000-1211100-17:39
29Brock NelsonCentr000-101100086%18:16

#BUF Buffalo SabresPOZICEGAPTS+/-PIMSHITSBKSGVATKAFOTOI
23Sam ReinhartPravé křídlo1010231000-22:37
27Curtis LazarCentr101001410225%11:52
10Henri JokiharjuObránce0110000200-15:17
26Rasmus DahlinObránce011-1031100-23:40
37Casey MittelstadtCentr011+1021001-12:38
68Victor OlofssonLevé křídlo0110050000-22:46
4Taylor HallLevé křídlo000-1060000-19:01
9Jack EichelCentr000003101125%22:57
12Eric StaalCentr000003001170%16:53
13Tobias RiederLevé křídlo0000020000-03:42
15Riley SheahanCentr000020000067%11:07
20Cody EakinCentr000-200001150%11:18
21Kyle OkposoPravé křídlo000-1011000-13:10
24Dylan CozensCentr000001011067%15:47
33Colin MillerObránce000-1032100-19:01
44Matt IrwinObránce000+1000200-21:03
62Brandon MontourObránce0000001010-20:40
88Brandon DavidsonObránce000-1032100-14:25

Legenda ke statistikám hráčů

Hvězdy zápasu

1. Hvězda2. Hvězda3. Hvězda
Jean-Gabriel Pageau
Jean-Gabriel Pageau
G: 1, A: 0, P: 1
S: 2, +/-: 0
Matthew Martin
Matthew Martin
G: 1, A: 0, P: 1
S: 3, +/-: +1
Nick Leddy
Nick Leddy
G: 0, A: 1, P: 1
S: 1, +/-: -1

Přehled rozhodčích

Hlavní rozhodčíHlavní rozhodčíČárový rozhodčíČárový rozhodčí
Dan O'Rourke
#9 - Dan O'Rourke
Furman South
#44 - Furman South
Tony Sericolo
#84 - Tony Sericolo
Tyson Baker
#88 - Tyson Baker

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
19374New York Islanders NYI-BUF Buffalo Sabres35341318

Tipovali, že vyhraje New York Islanders (+1.5)
abonentamadore77aveomarbenourckkvvlkdilitdinda
dwarfemmettflyers66forward01funesgolohojan
charlica62ignac75inanajarynjirik19joe33
jurcajuventus1kerrykrab88lukinmaly.petkomamiki85
m.beraneknuovacchinnipackova.ivetpetepetrssonsilvia7vohajs

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
francoahromejakubsichta

Tipovali, že vyhraje Buffalo Sabres (-1)
desspimatys1979mtlrocky

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (+1)
benourdindadwarfforward01francoahromejakubsichta
jirik19krab88matys1979m.beraneknuovacchinnivohajs

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (-1)
abonentamadore77dilitemmettflyers66funeshojan
charlica62jurcajuventus1kerrymaly.petkomtl
packova.ivetpetrssonrockysilvia7

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

BOSBOS-WSHWSH01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
EDMEDM-TORTOR02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
ANAANA-STLSTL03:30(-:-, -:-, -:-)Preview
VGKVGK-MINMIN04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
LAKLAK-ARIARI04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SJSSJS-COLCOL04:30(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 04. 03. 2021 01:00
BOSBOS-WSHWSH01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 04. 03. 2021 04:30
SJSSJS-COLCOL04:30(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
BOSBOS - WSHWSH24104624
EDMEDM - TORTOR111512722
ANAANA - STLSTL58241515
VGKVGK - MINMIN26561316
LAKLAK - ARIARI211231910
SJSSJS - COLCOL10522030

Narozeniny hráčů

03.03.Leetch, Brian53 let
03.03.Prochazka, Martin49 let
03.03.Robidas, Stephane44 let
03.03.Orr, Colton39 let
03.03.Semin, Alexander37 let
03.03.Festerling, Brett35 let
03.03.O'Neill, Wes35 let
03.03.Zubarev, Andrey34 let
03.03.BOSPetrovic, Alex29 let
03.03.Subban, Jordan26 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

03.03.Byram- Poranění horní části těla
03.03.PITCrosby- Covid 19
03.03.NSHSaros- Nespecifikované
03.03.NSHKunin- Poranění dolní části těla
03.03.NSHEllis- Poranění horní části těla
03.03.NSHJohansen- Covid 19
02.03.ANALindholm- Nespecifikované
>> všechna zranění

Nejnovější komentáře

06.02.2021 21:13 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý večer, odpověděl bych Vám, ale jelikož bych se opakoval, když jsem Vám na ... [Hlavní diskuze]
06.02.2021 09:48 - hojan - Dobrý den. Z dnešních zápasů to je 6 a 7.2. se hraje pouze šest a to ještě zápa... [Hlavní diskuze]
26.10.2019 21:25 - krusky47 - co Boston jak dneska [Diskuze k týmu: St. Louis Blues]
02.09.2019 22:21 - Tomáš David - NHLportal.cz - Každé retro dresy jsou skvělým marketingovým tahem. Bílý trikot Kings z 90. let ... [Hlavní diskuze]