Columbus Blue Jackets - Nashville Predators (REVIEW)

previewreviewvideosestavy

(4. vzájemný zápas sezóny 2020/21)


Začátek zápasu: 21. 02. 2021 v 01:00 SEČ
2 CBJ

NSH 4

FINAL1. třetina2. třetina3. třetina
CBJ020
NSH202
Po třetinách0:22:22:4

Počet střel1. třetina2. třetina3. třetina
CBJ6107
NSH161910
Po třetinách6:1616:3523:45

STATISTIKY PIM PŘESILOVKY HITY BULY GVA TKA BKS
CBJ130/11339.1%7816
NSH71/42460.9%166

Přehled gólů

1. třetina
12:58NSH0:1videoStř. příklepemPPG: Calle Jarnkrok (3)A: Ryan Ellis (6)
16:49NSH0:2videoStř. zápěstímG: Colton Sissons (3)A: Luke Kunin (2)A: Yakov Trenin (1)
2. třetina
03:46CBJ1:2videoStř. zápěstímSHG: Boone Jenner (6)A: Scott Harrington (2)A: Nick Foligno (6)
05:28CBJ2:2videoStř. zápěstímG: Gabriel Carlsson (1)A: Oliver Bjorkstrand (10)A: Mikhail Grigorenko (5)
3. třetina
00:16NSH2:3videoStř. zápěstímG: Calle Jarnkrok (4)
00:45NSH2:4videoStř. zápěstímG: Filip Forsberg (8)

Přehled vyloučení

1. třetina
11:05CBJ2 minMichael Del ZottoNedovolené bránění (Rocco Grimaldi)
18:20NSH2 minMatt DucheneHákování (Eric Robinson)
2. třetina
02:19CBJ2 minSeth JonesPodražení (Erik Haula)
06:53CBJ5 minNick FolignoBitka (Mark Borowiecki)
06:53NSH5 minMark BorowieckiBitka (Nick Foligno)
10:10CBJ2 minJack RoslovicPodražení (Roman Josi)
3. třetina
02:10CBJ2 minEric RobinsonPodražení (Ben Harpur)

Přehled statistik brankářů

#JMÉNOEVPPSHTOTALSVPIMTOI
CBJ90Elvis Merzlikins (prohra)29 - 321 - 15 - 635 - 3989.74%042:40
CBJ70Joonas Korpisalo 5 - 50 - 01 - 16 - 6100%017:13
NSH35Pekka Rinne (výhra)19 - 202 - 30 - 021 - 2391.30%059:56
NSH74Juuse Saros

Legenda ke statistikám brankářů

Přehled statistik hráčů

#CBJ Columbus Blue JacketsPOZICEGAPTS+/-PIMSHITSBKSGVATKAFOTOI
38Boone JennerCentr101+104000144%16:53
53Gabriel CarlssonObránce101+1030101-10:23
4Scott HarringtonObránce011+2001100-14:42
25Mikhail GrigorenkoCentr011+1010000-12:37
28Oliver BjorkstrandPravé křídlo011+1020201-14:57
71Nick FolignoLevé křídlo011051210020%17:30
2Andrew PeekeObránce000-2012201-18:35
3Seth JonesObránce000-1212110-26:25
11Kevin StenlundCentr000+102100038%14:22
13Cam AtkinsonPravé křídlo000-2000110-18:59
15Michael Del ZottoObránce000-2211400-21:09
16Max DomiCentr000-100000075%15:37
20Riley NashCentr000002010055%11:27
29Patrik LainePravé křídlo000-2001110-15:33
42Alexandre TexierCentr000-103201011%15:47
44Vladislav GavrikovObránce0000000022-25:00
50Eric RobinsonLevé křídlo0000211101-09:54
96Jack RoslovicCentr000-221001138%12:24

#NSH Nashville PredatorsPOZICEGAPTS+/-PIMSHITSBKSGVATKAFOTOI
19Calle JarnkrokCentr202+103000167%17:34
9Filip ForsbergLevé křídlo1010030000-16:28
10Colton SissonsCentr101001000067%13:30
4Ryan EllisObránce011+2021000-23:18
11Luke KuninCentr0110022100-09:54
13Yakov TreninCentr0110014010-12:27
5Matt BenningObránce0000001100-14:35
17Ben HarpurObránce0000031001-16:23
21Nick CousinsCentr000000100075%16:23
23Rocco GrimaldiPravé křídlo000+1031001-12:31
28Eeli TolvanenPravé křídlo000-1014000-15:37
33Viktor ArvidssonPravé křídlo000+1050000-18:17
56Erik HaulaLevé křídlo000-103110064%15:41
57Dante FabbroObránce0000020200-17:41
59Roman JosiObránce000+1031103-26:26
64Mikael GranlundCentr000005000040%18:31
90Mark BorowieckiObránce0000527000-13:35
95Matt DucheneCentr000+126000060%19:13

Legenda ke statistikám hráčů

Hvězdy zápasu

1. Hvězda2. Hvězda3. Hvězda
Calle Jarnkrok
Calle Jarnkrok
G: 2, A: 0, P: 2
S: 3, +/-: +1
Boone Jenner
Boone Jenner
G: 1, A: 0, P: 1
S: 4, +/-: +1
Colton Sissons
Colton Sissons
G: 1, A: 0, P: 1
S: 1, +/-: 0

Přehled rozhodčích

Hlavní rozhodčíHlavní rozhodčíČárový rozhodčíČárový rozhodčí
Garrett Rank
#7 - Garrett Rank
Mitch Dunning
#43 - Mitch Dunning
Jesse Marquis
#86 - Jesse Marquis
Devin Berg
#87 - Devin Berg

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
19508Columbus Blue Jackets CBJ-NSH Nashville Predators24111198

Tipovali, že vyhraje Columbus Blue Jackets (-1)
abonentaveomarbenourdilitdumasemmettfargo
flyers66funesgolohojanignac75inanajakubsichta
jetsjirik19joe33kerrym.beranekmtlnuovacchinni
rockysilvia7vohajs

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
ckkvvlkdesspifrancoaica62jarynjuventus1krab88
lukinmaly.petkopackova.ivetpetrsson

Tipovali, že vyhraje Nashville Predators (+1.5)
amadore77

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (-1)
benourdilitdumasemmettfargofrancoafunes
hojanjakubsichtajetsjirik19juventus1krab88maly.petko
nuovacchinnipackova.ivetrockysilvia7vohajs

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (+1)
abonentamadore77flyers66ica62kerrym.beranekmtl
petrsson

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

NYRNYR-NJDNJD6:3(3:0, 1:1, 2:2)Review
PHIPHI-WSHWSH3:6(1:1, 1:3, 1:2)Review
BUFBUF-PITPIT2:3(0:1, 1:2, 1:0)Review
MTLMTL-OTTOTT0:4(0:1, 0:1, 0:2)Review
ARIARI-STLSTL1:2(0:2, 1:0, -:-)30:56
CARCAR-NSHNSH0:0(0:0, -:-, -:-)11:56
TBLTBL-FLAFLA0:1(0:1, -:-, -:-)10:55
DETDET-CHICHI0:0(0:0, -:-, -:-)10:55
WPGWPG-EDMEDM0:0(0:0, -:-, -:-)07:56
MINMIN-SJSSJS02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DALDAL-CBJCBJ02:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 17. 04. 2021 18:30
PHIPHI-WSHWSH3:6(1:1, 1:3, 1:2)Review
novasport1 18. 04. 2021 01:00
TBLTBL-FLAFLA0:1(0:1, -:-, -:-)10:55
novasport1 18. 04. 2021 01:00
WPGWPG-EDMEDM0:0(0:0, -:-, -:-)07:56
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
MINMIN - SJSSJS28531710
DALDAL - CBJCBJ25631810
BOSBOS - WSHWSH1263710
NJDNJD - NYRNYR2415125
BUFBUF - PITPIT1415314
ANAANA - VGKVGK0217107
PHIPHI - NYINYI01001
VANVAN - TORTOR00101
COLCOL - LAKLAK10001

Narozeniny hráčů

18.04.Lacouture, Dan44 let
18.04.Kane, Boyd43 let
18.04.Hartnell, Scott39 let
18.04.McCormick, Cody38 let
18.04.Peluso, Anthony32 let
18.04.DALJohns, Stephen29 let
18.04.NYRZibanejad, Mika28 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

12.04.Gross- Poranění dolní části těla
11.04.BOSGrzelcyk- Poranění horní části těla
10.04.CBJWerenski- Kýla
10.04.ANALundestrom- Břicho
09.04.BOSFrederic- Nemoc
07.04.CBJJenner- Zranění prstu
07.04.COLNemeth- Nespecifikované
>> všechna zranění

Nejnovější komentáře

06.02.2021 21:13 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý večer, odpověděl bych Vám, ale jelikož bych se opakoval, když jsem Vám na ... [Hlavní diskuze]
06.02.2021 09:48 - hojan - Dobrý den. Z dnešních zápasů to je 6 a 7.2. se hraje pouze šest a to ještě zápa... [Hlavní diskuze]
26.10.2019 21:25 - krusky47 - co Boston jak dneska [Diskuze k týmu: St. Louis Blues]
02.09.2019 22:21 - Tomáš David - NHLportal.cz - Každé retro dresy jsou skvělým marketingovým tahem. Bílý trikot Kings z 90. let ... [Hlavní diskuze]