Arizona Coyotes - Colorado Avalanche (REVIEW)

previewreviewvideosestavy

(1. vzájemný zápas sezóny 2020/21)


Začátek zápasu: 27. 02. 2021 v 03:00 SEČ
Gila River Arena
(diváků: 2495)
2 ARI

COL 3

FINAL1. třetina2. třetina3. třetina
ARI002
COL012
Po třetinách0:00:12:3

Počet střel1. třetina2. třetina3. třetina
ARI648
COL1199
Po třetinách6:1110:2018:29

STATISTIKY PIM PŘESILOVKY HITY BULY GVA TKA BKS
ARI130/22641.4%8611
COL111/32358.6%4512

Přehled gólů

1. třetina
žádné góly
2. třetina
01:43COL0:1videoStř. zápěstímPPG: Mikko Rantanen (8)A: Nazem Kadri (5)A: Nathan MacKinnon (15)
3. třetina
06:04COL0:2videoStř. zápěstímG: Andre Burakovsky (4)A: Nazem Kadri (6)A: Mikko Rantanen (8)
11:00COL0:3videoStř. zápěstímG: Nazem Kadri (6)A: Cale Makar (13)
18:24ARI1:3videoBekhendG: Phil Kessel (8)A: Christian Dvorak (7)A: Jakob Chychrun (10)
19:07ARI2:3videoStř. zápěstímG: Drake Caggiula (1)A: Conor Garland (12)A: Phil Kessel (8)

Přehled vyloučení

1. třetina
00:53ARI2 minJakob ChychrunSekání (Cale Makar)
10:44COL2 minCale MakarSekání (Nick Schmaltz)
15:08ARI2 minDerick BrassardHákování (Cale Makar)
18:24COL2 minGabriel LandeskogHrubost (Conor Garland)
18:24ARI2 minConor GarlandHrubost (Gabriel Landeskog)
19:43ARI2 minNick SchmaltzHákování (Mikko Rantanen)
2. třetina
12:26COL2 minBowen ByramSekání (Derick Brassard)
3. třetina
03:14ARI5 minDrake CaggiulaBitka (Bowen Byram)
03:14COL5 minBowen ByramBitka (Drake Caggiula)

Přehled statistik brankářů

#JMÉNOEVPPSHTOTALSVPIMTOI
ARI31Adin Hill (prohra)20 - 220 - 06 - 726 - 2989.66%058:54
ARI32Antti Raanta
COL32Hunter Miska (výhra)15 - 171 - 10 - 016 - 1888.89%059:53
COL31Philipp Grubauer

Legenda ke statistikám brankářů

Přehled statistik hráčů

#ARI Arizona CoyotesPOZICEGAPTS+/-PIMSHITSBKSGVATKAFOTOI
81Phil KesselPravé křídlo112+1010010-17:29
91Drake CaggiulaCentr101+1531110-09:36
6Jakob ChychrunObránce0110234110-21:34
18Christian DvorakCentr011001100050%17:07
83Conor GarlandPravé křídlo011+2211011-16:37
4Niklas HjalmarssonObránce0000001011-19:38
8Nick SchmaltzCentr000021000230%15:47
9Clayton KellerPravé křídlo000-1000000-13:54
16Derick BrassardCentr000-121100125%12:52
17Tyler PitlickCentr0000011100-18:30
22Johan LarssonLevé křídlo000001210047%16:30
23Oliver Ekman-LarssonObránce0000010010-20:50
26Michael ChaputCentr000000100043%08:55
33Alex GoligoskiObránce0000012310-24:22
36Christian FischerPravé křídlo000-1013000-10:54
46Ilya LyubushkinObránce0000004201-16:02
67Lawson CrouseLevé křídlo0000023000-16:09
82Jordan OesterleObránce0000001200-16:20

#COL Colorado AvalanchePOZICEGAPTS+/-PIMSHITSBKSGVATKAFOTOI
91Nazem KadriCentr123+204120167%16:27
96Mikko RantanenPravé křídlo112+2023000-19:52
95Andre BurakovskyLevé křídlo101+1051000-14:27
8Cale MakarObránce0110213002-26:54
29Nathan MacKinnonCentr011-103100160%24:02
4Bowen ByramObránce0000702000-12:36
7Devon ToewsObránce000-1000011-23:32
13Valeri NichushkinPravé křídlo0000022000-12:36
17Tyson JostCentr000-101000060%15:30
20Brandon SaadLevé křídlo000-1010110-15:01
27Ryan GravesObránce000+1023220-18:29
34Jacob MacDonaldObránce000+1031000-10:24
37J.T. CompherLevé křídlo000-100110067%15:19
41Pierre-Edouard BellemareCentr000-103010050%13:56
49Samuel GirardObránce000-1003200-24:30
72Joonas DonskoiPravé křídlo000-1001300100%13:13
92Gabriel LandeskogLevé křídlo000+122100057%17:19

Legenda ke statistikám hráčů

Hvězdy zápasu

1. Hvězda2. Hvězda3. Hvězda
Nazem Kadri
Nazem Kadri
G: 1, A: 2, P: 3
S: 4, +/-: +2
Mikko Rantanen
Mikko Rantanen
G: 1, A: 1, P: 2
S: 2, +/-: +2
Phil Kessel
Phil Kessel
G: 1, A: 1, P: 2
S: 1, +/-: +1

Přehled rozhodčích

Hlavní rozhodčíHlavní rozhodčíČárový rozhodčíČárový rozhodčí
Jean Hebert
#15 - Jean Hebert
Peter MacDougall
#45 - Peter MacDougall
Brandon Gawryletz
#64 - Brandon Gawryletz
Brad Kovachik
#71 - Brad Kovachik

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
19544Arizona Coyotes ARI-COL Colorado Avalanche513211023

Tipovali, že vyhraje Arizona Coyotes (-1)
benourdindacharlignac75nuovacchinni

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
amadore77emmetthojanhromeinanajakubsichtajaryn
juventus1maly.petkomatys1979m.beranekmoogpete

Tipovali, že vyhraje Colorado Avalanche (+1.5)
aveomarckkvvlkdilitdumasdwarffargofrancoa
funesgoloica62jetsjirik19joe33kerry
krab88lukinmtlpackova.ivetpetrssonsilvia7vohajs

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (+1)
benourdindadwarffargoinanajakubsichtajirik19
maly.petkomatys1979nuovacchinni

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (-1)
amadore77aveomarckkvvlkdilitdumasemmettfrancoa
funeshojanhromecharlica62jetsjuventus1
kerrykrab88m.beranekmoogmtlpackova.ivetpetrsson
silvia7vohajs

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

NYRNYR-NJDNJD6:3(3:0, 1:1, 2:2)Review
PHIPHI-WSHWSH3:6(1:1, 1:3, 1:2)Review
BUFBUF-PITPIT2:3(0:1, 1:2, 1:0)Review
MTLMTL-OTTOTT0:4(0:1, 0:1, 0:2)Review
ARIARI-STLSTL0:2(0:2, -:-, -:-)13:57
CARCAR-NSHNSH01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
TBLTBL-FLAFLA01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DETDET-CHICHI01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
WPGWPG-EDMEDM01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
MINMIN-SJSSJS02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DALDAL-CBJCBJ02:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 17. 04. 2021 18:30
PHIPHI-WSHWSH3:6(1:1, 1:3, 1:2)Review
novasport1 18. 04. 2021 01:00
TBLTBL-FLAFLA01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 18. 04. 2021 01:00
WPGWPG-EDMEDM01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
CARCAR - NSHNSH23102245
TBLTBL - FLAFLA2392720
DETDET - CHICHI13913918
WPGWPG - EDMEDM14119225
MINMIN - SJSSJS28531710
DALDAL - CBJCBJ25631810
BOSBOS - WSHWSH1263710
NJDNJD - NYRNYR2415125
BUFBUF - PITPIT1415314
ANAANA - VGKVGK0217107
PHIPHI - NYINYI01001
VANVAN - TORTOR00101
COLCOL - LAKLAK10001

Narozeniny hráčů

18.04.Lacouture, Dan44 let
18.04.Kane, Boyd43 let
18.04.Hartnell, Scott39 let
18.04.McCormick, Cody38 let
18.04.Peluso, Anthony32 let
18.04.DALJohns, Stephen29 let
18.04.NYRZibanejad, Mika28 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

12.04.Gross- Poranění dolní části těla
11.04.BOSGrzelcyk- Poranění horní části těla
10.04.CBJWerenski- Kýla
10.04.ANALundestrom- Břicho
09.04.BOSFrederic- Nemoc
07.04.COLNemeth- Nespecifikované
07.04.CBJJenner- Zranění prstu
>> všechna zranění

Nejnovější komentáře

06.02.2021 21:13 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý večer, odpověděl bych Vám, ale jelikož bych se opakoval, když jsem Vám na ... [Hlavní diskuze]
06.02.2021 09:48 - hojan - Dobrý den. Z dnešních zápasů to je 6 a 7.2. se hraje pouze šest a to ještě zápa... [Hlavní diskuze]
26.10.2019 21:25 - krusky47 - co Boston jak dneska [Diskuze k týmu: St. Louis Blues]
02.09.2019 22:21 - Tomáš David - NHLportal.cz - Každé retro dresy jsou skvělým marketingovým tahem. Bílý trikot Kings z 90. let ... [Hlavní diskuze]