St. Louis Blues - San Jose Sharks (REVIEW)

previewreviewvideosestavy

(3. vzájemný zápas sezóny 2022/23)


Začátek zápasu: 10. 03. 2023 v 02:00 SEČ
Enterprise Center
(diváků: 18096)
4 STL

SJS 2

FINAL1. třetina2. třetina3. třetina
STL112
SJS110
Po třetinách1:12:24:2

Počet střel1. třetina2. třetina3. třetina
STL9912
SJS15118
Po třetinách9:1518:2630:34

STATISTIKY PIM PŘESILOVKY HITY BULY GVA TKA BKS
STL81/41737.7%81017
SJS80/41262.3%51910

Přehled gólů

1. třetina
10:23SJS0:1videoStř. příklepemG: Erik Karlsson (20)A: Alexander Barabanov (28)A: Andreas Johnsson (3)
12:31STL1:1videoStř. příklepemG: Torey Krug (6)A: Robert Thomas (39)
2. třetina
10:06STL2:1videoStř. zápěstímG: Sammy Blais (3)A: Colton Parayko (18)
14:31SJS2:2videoStř. příklepemG: Tomas Hertl cze (18)A: Alexander Barabanov (29)
3. třetina
02:53STL3:2videoStř. zápěstímG: Jakub Vrana cze (2)A: Pavel Buchnevich (35)A: Kasperi Kapanen (14)
15:02STL4:2videoStř. golfemPPG: Robert Thomas (16)A: Brandon Saad (9)A: Pavel Buchnevich (36)

Přehled vyloučení

1. třetina
00:56STL2 minRobert ThomasDržení (Logan Couture)
14:15STL2 minSammy BlaisSekání (William Eklund)
15:03SJS2 minAlexander BarabanovSekání (Robert Thomas)
2. třetina
01:21STL2 minColton ParaykoKrosček (Matt Benning)
06:39SJS2 minSteven LorentzHákování (Alexey Toropchenko)
07:13STL2 minKasperi KapanenHra se zlomenou holí
3. třetina
14:07SJS2 minFabian ZetterlundHákování (Torey Krug)
17:06SJS2 minErik KarlssonSekání (Brayden Schenn)

Přehled statistik brankářů

#JMÉNOEVPPSHTOTALSVPIMTOI
STL50Jordan Binnington (výhra)26 - 280 - 06 - 632 - 3494.12%060:00
STL1Thomas Greiss
SJS36Kaapo Kahkonen (prohra)21 - 243 - 32 - 326 - 3086.67%059:06
SJS47James Reimer

Legenda ke statistikám brankářů

Přehled statistik hráčů

#STL St. Louis BluesPOZICEGAPTS+/-PIMSHITSBKSGVATKAFOTOI
18Robert ThomasCentr112022000033%17:01
89Pavel BuchnevichLevé křídlo022+102012060%19:26
15Jakub Vrana czeLevé křídlo101+1041001-14:34
47Torey KrugObránce1010030020-18:02
79Sammy BlaisLevé křídlo101+1214000-14:01
20Brandon SaadLevé křídlo0110020011-15:43
42Kasperi KapanenPravé křídlo011+1211000-14:25
55Colton ParaykoObránce0110211012-21:21
4Nick LeddyObránce000+1000200-19:49
6Marco ScandellaObránce0000013202-20:56
10Brayden SchennCentr000000030230%19:32
13Alexey ToropchenkoPravé křídlo0000002210-15:45
17Josh LeivoLevé křídlo000-1020001-09:34
25Jordan KyrouCentr0000050001-16:21
26Nathan WalkerLevé křídlo0000014000-08:26
43Calle RosenObránce0000000310-14:02
59Nikita AlexandrovCentr000001010040%09:14
72Justin FaulkObránce000+1041300-23:48

#SJS San Jose SharksPOZICEGAPTS+/-PIMSHITSBKSGVATKAFOTOI
94Alexander BarabanovLevé křídlo022+1220002-18:29
48Tomas Hertl czeCentr101-105211276%21:47
65Erik KarlssonObránce101-1260212-25:25
18Andreas JohnssonLevé křídlo011+102110025%15:07
5Matt BenningObránce000-1010000-19:33
7Nico SturmCentr000-100100067%14:01
10Evgeny SvechnikovLevé křídlo000-1021001-09:37
16Steven LorentzCentr000021000350%12:43
20Fabian ZetterlundLevé křídlo000-1231001-17:44
23Oskar LindblomLevé křídlo0000010001-08:51
38Mario FerraroObránce000+1025201-22:24
39Logan CoutureCentr000+101000150%20:02
44Marc-Edouard VlasicObránce0000020102-16:41
55Derrick PouliotObránce000+1010002-16:19
62Kevin LabancPravé křídlo0000000000-04:59
71Nikolai KnyzhovObránce000-2010211-16:17
72William EklundLevé křídlo000-1011110100%22:17
73Noah GregorCentr000-1030000-11:43

Legenda ke statistikám hráčů

Hvězdy zápasu

1. Hvězda2. Hvězda3. Hvězda
Robert Thomas
Robert Thomas
G: 1, A: 1, P: 2
S: 2, +/-: 0
Jordan Binnington
Jordan Binnington
Zákroky: 32
Saves: 94.12%
Torey Krug
Torey Krug
G: 1, A: 0, P: 1
S: 3, +/-: 0

Přehled rozhodčích

Hlavní rozhodčíHlavní rozhodčíČárový rozhodčíČárový rozhodčí
TJ Luxmore
#21 - TJ Luxmore
Reid Anderson
#49 - Reid Anderson
James Tobias
#61 - James Tobias
Jonathan Deschamps
Jonathan Deschamps

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
22609St. Louis Blues STL-SJS San Jose Sharks2933822

Tipovali, že vyhraje St. Louis Blues (+1.5)
abonentalexander1986amadore77ctibor88dindaemmettexxe
flyers66francoafunesganco1golohiguainica62
jarynjindrich73juventus1kerrykrab88m.beranekmoog
petepetrssonpetrzelpetterson76silvia7thajskemenutwister
zdeno11

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
charlmtlondon

Tipovali, že vyhraje San Jose Sharks (-1)
hojanignac75jose120

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (-1)
alexander1986emmettexxehojanica62jose120mtl
silvia7

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (+1)
abonentamadore77ctibor88dindaflyers66francoafunes
ganco1higuaincharljuventus1kerrykrab88m.beranek
ondonpetepetrssonpetrzelpetterson76thajskemenutwister
zdeno11

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

CBJCBJ-BUFBUF1:2(1:1, 0:0, 0:1)Review
CHICHI-WPGWPG2:3p(0:1, 1:1, 1:0, 0:1)Review
EDMEDM-MINMIN2:4(0:1, 1:0, 1:3)Review

Přímé přenosy v TV

novasport1 24. 02. 2024 20:00
NJDNJD-MTLMTL20:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 25. 02. 2024 00:00
FLAFLA-WSHWSH00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV
www.casinoonline24cz.com
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
DETDET - STLSTL241311417
NJDNJD - MTLMTL27651518
NYINYI - TBLTBL18129824
PHIPHI - NYRNYR3727724
FLAFLA - WSHWSH1452318
VANVAN - BOSBOS6103811
COLCOL - TORTOR8102219
OTTOTT - VGKVGK937317
CARCAR - DALDAL1342137
SEASEA - MINMIN5213119
SJSSJS - NSHNSH2217614
EDMEDM - CGYCGY1433516
LAKLAK - ANAANA1901812
NJDNJD - TBLTBL1035612
PITPIT - PHIPHI1341414

Narozeniny hráčů

24.02.Vernon, Mike61 let
24.02.Savage, Brian53 let
24.02.Kovalev, Alexei51 let
24.02.Andersson, Jonas43 let
24.02.Wolski, Wojtek38 let
24.02.Erixon, Tim33 let
24.02.LAKDanault, Phillip31 let
24.02.Finn, Matthew30 let
24.02.TORBertuzzi, Tyler29 let
24.02.VGKPatera, Jiri25 let
24.02.LAKSpence, Jordan23 let
24.02.Bolduc, Zachary21 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

22.02.VGKStone- horní část těla
21.02.WSHDowd- horní část těla
21.02.NYICizikas- ruka
20.02.BOSLindholm- dolní část těla
18.02.WSHFehervary- dolní část těla
18.02.DALHakanpaa- horní část těla
17.02.DALLundkvist- otřes mozku
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

13.12.2023 22:34 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý večer, v současnosti řešíme více technických problémů a věříme, že se nám ... [Hlavní diskuze]
13.12.2023 13:02 - struntz - Dobrý den, Dlouho nedošlo k aktualizaci výsledků v tipovacce. Dojde k aktualiza... [Hlavní diskuze]
09.12.2023 17:40 - ctuto - Dobrý den. Statistiky hráčů v celkové tabulce se již dlouho nemění, neprobíhá ak... [Hlavní diskuze]
02.11.2023 19:41 - mailrk - Dobry den,stale nejdou zobrazovat sestavy a presilovkove formace.Nebo mozna dela... [Hlavní diskuze]