Toronto Maple Leafs - Florida Panthers (REVIEW)

previewreviewvideosestavy

(1. zápas 2. kola play off 2022/23)


Začátek zápasu: 03. 05. 2023 v 01:00 SEČ
Scotiabank Arena
(diváků: 19244)
2 TOR

FLA 4

FINAL1. třetina2. třetina3. třetina
TOR020
FLA121
Po třetinách0:12:32:4

Počet střel1. třetina2. třetina3. třetina
TOR91314
FLA1369
Po třetinách9:1322:1936:28

STATISTIKY PIM PŘESILOVKY HITY BULY GVA TKA BKS
TOR20/43650.9%121713
FLA100/14749.1%1038

Přehled gólů

1. třetina
09:25FLA0:1videoBekhendG: Nick Cousins (1)A: Matthew Tkachuk (7)A: Sam Bennett (3)
2. třetina
07:58FLA0:2videoTeč, DorážkaG: Sam Bennett (4)A: Aaron Ekblad (1)A: Matthew Tkachuk (8)
08:09TOR1:2videoBekhendG: Matthew Knies (1)A: Auston Matthews (5)A: Morgan Rielly (6)
14:51TOR2:2videoBekhendG: Michael Bunting (1)A: Calle Jarnkrok (2)A: Ryan O'Reilly (6)
17:47FLA2:3videoStř. zápěstímG: Carter Verhaeghe (3)A: Anthony Duclair (2)A: Aleksander Barkov (6)
3. třetina
12:24FLA2:4videoStř. golfemG: Brandon Montour (6)A: Matthew Tkachuk (9)A: Aleksander Barkov (7)

Přehled vyloučení

1. třetina
02:20FLA2 minSam BennettFaul loktem (David Kampf cze)
04:46FLA2 minGustav ForslingPodražení (Zachary Aston-Reese)
19:10TOR2 minMark GiordanoHákování (Matthew Tkachuk)
2. třetina
08:53FLA2 minJosh Mahura (Michael Bunting)
3. třetina
19:23FLA4 minSam Bennett (Ryan O'Reilly)

Přehled statistik brankářů

#JMÉNOEVPPSHTOTALSVPIMTOI
TOR35Ilya Samsonov (prohra)21 - 251 - 12 - 224 - 2885.71%057:11
TOR60Joseph Woll
FLA72Sergei Bobrovsky (výhra)25 - 270 - 09 - 934 - 3694.44%059:28
FLA34Alex Lyon

Legenda ke statistikám brankářů

Přehled statistik hráčů

#TOR Toronto Maple LeafsPOZICEGAPTS+/-PIMSHITSBKSGVATKAFOTOI
23Matthew KniesLevé křídlo1010022021-14:53
58Michael BuntingLevé křídlo101-1022003-14:24
19Calle JarnkrokCentr0110011011-14:08
34Auston MatthewsCentr011006201067%24:13
44Morgan RiellyObránce0110032111-25:01
90Ryan O'ReillyCentr011-103100150%18:26
2Luke SchennObránce0000016310-14:26
12Zachary Aston-ReeseCentr0000011000-06:21
15Alex KerfootCentr0000001101-09:56
16Mitchell MarnerPravé křídlo000-1010212-25:07
22Jake McCabeObránce000-3014012-20:29
37Timothy LiljegrenObránce000+1012200-17:03
52Noel AcciariCentr000-1007010-11:20
55Mark GiordanoObránce0000220011-15:09
64David Kampf czeCentr000000100040%10:30
78TJ BrodieObránce000-2000302-18:42
88William NylanderPravé křídlo000-1070021-19:18
91John TavaresCentr000-105410150%21:23

#FLA Florida PanthersPOZICEGAPTS+/-PIMSHITSBKSGVATKAFOTOI
19Matthew TkachukLevé křídlo033+2039000-20:45
9Sam BennettCentr112+264400044%19:02
16Aleksander BarkovCentr022+204310171%21:57
21Nick CousinsCentr101+1015000-13:38
23Carter VerhaegheCentr101+2016011-15:21
62Brandon MontourObránce101+2053110-22:15
5Aaron EkbladObránce0110022100-23:11
10Anthony DuclairLevé křídlo011+1001001-12:59
6Colin WhiteCentr000-1002010-04:58
7Radko Gudas czeObránce0000002220-15:30
12Eric StaalCentr000-1010000-06:50
13Sam ReinhartCentr000-102320038%20:44
15Anton LundellCentr000001100050%17:47
18Marc StaalObránce000+1003010-20:40
22Zac DalpeCentr0000020000-04:19
27Eetu LuostarinenCentr0000001000-17:02
28Josh MahuraObránce000+1210110-11:00
42Gustav ForslingObránce0000212010-25:57

Legenda ke statistikám hráčů

Hvězdy zápasu

1. Hvězda2. Hvězda3. Hvězda
Sam Bennett
Sam Bennett
G: 1, A: 1, P: 2
S: 4, +/-: +2
Matthew Tkachuk
Matthew Tkachuk
G: 0, A: 3, P: 3
S: 3, +/-: +2
Sergei Bobrovsky
Sergei Bobrovsky
Zákroky: 34
Saves: 94.44%

Přehled rozhodčích

Hlavní rozhodčíHlavní rozhodčíČárový rozhodčíČárový rozhodčí
Kelly Sutherland
#11 - Kelly Sutherland
Kendrick Nicholson
#30 - Kendrick Nicholson
Steve Barton
#59 - Steve Barton
Bryan Pancich
#94 - Bryan Pancich

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
22940Toronto Maple Leafs TOR-FLA Florida Panthers1961123

Tipovali, že vyhraje Toronto Maple Leafs (-1)
abonentckkvvlkdindaemmettexxeganco1glum
golohojancharlignac75juventus1kerrykopy5000
matys1979m.beranekpetrzelthajskemenuzdeno11

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
flyers66francoahiguainjindrich73petrssonsilvia7

Tipovali, že vyhraje Florida Panthers (+1.5)
loshakimos

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (-1)
silvia7

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (+1)
abonentckkvvlkdindaemmettexxeflyers66francoa
ganco1glumhiguainhojancharljindrich73juventus1
kerrykopy5000loshakimosmatys1979m.beranekpetrssonpetrzel
thajskemenuzdeno11

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

WSHWSH-ARIARI2:5(0:1, 1:3, 1:1)Review
LAKLAK-NJDNJD5:1(2:1, 2:0, 1:0)Review
MINMIN-SJSSJS4:3(0:0, 2:2, 2:1)Review
BUFBUF-WPGWPG2:5(1:1, 1:0, 0:4)Review
ANAANA-VANVAN1:2(1:1, 0:1, 0:0)Review
EDMEDM-PITPIT6:1(1:0, 4:0, 1:1)Review

Přímé přenosy v TV

novasport1 05. 03. 2024 01:00
CBJCBJ-VGKVGK01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport2 05. 03. 2024 03:30
CGYCGY-SEASEA03:30(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV
banner 300x250 pixel

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
CBJCBJ - VGKVGK2316119
NYRNYR - FLAFLA11111318
TORTOR - BOSBOS1363417
PHIPHI - STLSTL1713416
COLCOL - CHICHI2301219
CGYCGY - SEASEA2210416

Narozeniny hráčů

04.03.Dagenais, Pierre46 let
04.03.Dowell, Jake39 let
04.03.Payerl, Adam33 let
04.03.BOSForbort, Derek32 let
04.03.Haggerty, Ryan31 let
04.03.Sulak, Libor30 let
04.03.Persson, Joel30 let
04.03.COLNichushkin, Valeri29 let
04.03.CARPerets, Yaniv24 let

Aktuální zranění

03.03.OTTTkachuk- horní část těla
02.03.VANMyers- dolní část těla
02.03.SJSBarabanov- dolní část těla
02.03.SJSEmberson- dolní část těla
02.03.WPGVilardi- horní část těla
01.03.ARIKeller- horní část těla
29.02.OTTNorris- horní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

02.03.2024 21:47 - glum - v nabidce zápasů je:03. 2024 01:00 Detroit - Florida(60m) Ale zápas již hraje te... [Hlavní diskuze]
13.12.2023 22:34 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý večer, v současnosti řešíme více technických problémů a věříme, že se nám ... [Hlavní diskuze]
13.12.2023 13:02 - struntz - Dobrý den, Dlouho nedošlo k aktualizaci výsledků v tipovacce. Dojde k aktualiza... [Hlavní diskuze]
09.12.2023 17:40 - ctuto - Dobrý den. Statistiky hráčů v celkové tabulce se již dlouho nemění, neprobíhá ak... [Hlavní diskuze]