Florida Panthers - Colorado Avalanche (REVIEW)

previewreviewvideosestavy

(2. vzájemný zápas sezóny 2023/24)


Začátek zápasu: 11. 02. 2024 v 00:00 SEČ
Amerant Bank Arena
(diváků: 19304)
4 FLA

COL 0

FINAL1. třetina2. třetina3. třetina
FLA211
COL000
Po třetinách2:03:04:0

Počet střel1. třetina2. třetina3. třetina
FLA11248
COL151010
Po třetinách11:1535:2543:35

STATISTIKY PIM PŘESILOVKY HITY BULY GVA TKA BKS
FLA22/23861.8%91010
COL40/12338.2%12321

Přehled gólů

1. třetina
10:19FLA1:0videoBekhendPPG: Carter Verhaeghe (26)A: Aleksander Barkov (38)A: Matthew Tkachuk (38)
16:56FLA2:0videoStř. golfemPPG: Sam Reinhart (39)A: Matthew Tkachuk (39)A: Aleksander Barkov (39)
2. třetina
17:52FLA3:0videoStř. golfemG: Eetu Luostarinen (10)A: Dmitry Kulikov (13)A: Evan Rodrigues (22)
3. třetina
09:20FLA4:0videoStř. zápěstímG: Aleksander Barkov (12)

Přehled vyloučení

1. třetina
02:47FLA2 minAaron EkbladDržení (Andrew Cogliano)
09:49COL2 minLogan O'ConnorPodražení (Gustav Forsling)
16:09COL2 minDevon ToewsHákování (Eetu Luostarinen)
2. třetina
žádná vyloučení
3. třetina
žádná vyloučení

Přehled statistik brankářů

#JMÉNOEVPPSHTOTALSVPIMTOI
FLA72Sergei Bobrovsky 32 - 320 - 03 - 335 - 35100%059:31
FLA41Anthony Stolarz
COL40Alexandar Georgiev 36 - 380 - 03 - 539 - 4390.70%060:00
COL60Justus Annunen

Legenda ke statistikám brankářů

Přehled statistik hráčů

#FLA Florida PanthersPOZICEGAPTS+/-PIMSHITSBKSGVATKAFOTOI
16Aleksander BarkovCentr123+103000075%16:41
19Matthew TkachukLevé křídlo02200310000%16:15
13Sam ReinhartCentr101+104010050%16:46
23Carter VerhaegheCentr101+10700000%18:24
27Eetu LuostarinenCentr101+10510000%14:35
7Dmitry KulikovObránce011+10100000%14:47
17Evan RodriguesCentr011+10200000%15:58
5Aaron EkbladObránce00002110000%22:31
9Sam BennettCentr000002330054%14:48
12Jonah GadjovichLevé křídlo00000171000%11:44
15Anton LundellCentr000+102200067%16:41
21Nick CousinsCentr00000240000%13:58
42Gustav ForslingObránce00000440000%24:06
62Brandon MontourObránce000+10541000%22:03
77Niko MikkolaObránce000+10172000%20:20
82Kevin StenlundCentr000000010056%11:46
91Oliver Ekman-LarssonObránce000+10031000%15:06
94Ryan LombergLevé křídlo00000010000%12:00

#COL Colorado AvalanchePOZICEGAPTS+/-PIMSHITSBKSGVATKAFOTOI
3Jack JohnsonObránce000-10141000%17:08
4Bowen ByramObránce000-10243000%20:48
7Devon ToewsObránce00002414000%19:55
8Cale MakarObránce00000211000%22:35
9Zach PariseLevé křídlo000-1011100100%14:59
11Andrew CoglianoCentr00000201000%09:20
12Ryan JohansenCentr000-101310038%15:53
20Ross ColtonCentr000-102110046%16:28
22Fredrik OlofssonLevé křídlo000001200017%10:37
25Logan O'ConnorPravé křídlo00002200000%16:31
27Jonathan DrouinLevé křídlo00000100000%16:23
28Miles WoodLevé křídlo00000100000%15:32
29Nathan MacKinnonCentr000001020033%18:19
42Josh MansonObránce000-10331000%19:28
49Samuel GirardObránce000-10434000%17:58
62Artturi LehkonenLevé křídlo000-20100000%16:39
94Joel KivirantaLevé křídlo00000000000%08:15
96Mikko RantanenPravé křídlo000-106010075%21:55

Legenda ke statistikám hráčů

Hvězdy zápasu

1. Hvězda2. Hvězda3. Hvězda
Sergei Bobrovsky
Sergei Bobrovsky
Zákroky: 35
Saves: 100%
Aleksander Barkov
Aleksander Barkov
G: 1, A: 2, P: 3
S: 3, +/-: +1
Carter Verhaeghe
Carter Verhaeghe
G: 1, A: 0, P: 1
S: 7, +/-: +1

Přehled rozhodčích

Hlavní rozhodčíHlavní rozhodčíČárový rozhodčíČárový rozhodčí
Furman South
#44 - Furman South
Brian Pochmara
#16 - Brian Pochmara
Ben O'Quinn
Ben O'Quinn
Jonny Murray
#95 - Jonny Murray

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
23786Florida Panthers FLA-COL Colorado Avalanche11917529

Tipovali, že vyhraje Florida Panthers (+1.5)
alexander1986ckkvvlkctibor88dilitgolojabkinpackova.ivet
petrssonpetrzelpispetstruntz

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
ica62ignac75jarynjindrich73klindomaly.petkomtl
silvia7thajskemenu

Tipovali, že vyhraje Colorado Avalanche (-1)
abonentdindaexxefrancoaganco1gasstglum
hojanjuventus1kerrykorimafijamatys1979m.beranek
petepeterykstanley3210

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (+1)
alexander1986ica62jabkinmatys1979peteryk

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (-1)
abonentctibor88dilitdindaexxefrancoafunes
ganco1gasstglumhojanjindrich73juventus1kerry
klindokorimafijamaly.petkom.beranekmtlpackova.ivet
petepetrssonpetrzelpispetsilvia7stanley3210struntz
thajskemenu

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

MINMIN-SEASEA01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
WPGWPG-VANVAN02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CGYCGY-SJSSJS03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
COLCOL-EDMEDM03:30(-:-, -:-, -:-)Preview
VGKVGK-ANAANA04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
LAKLAK-CHICHI04:30(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 19. 04. 2024 01:00
MINMIN-SEASEA01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport2 19. 04. 2024 03:30
COLCOL-EDMEDM03:30(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 19. 04. 2024 04:00
VGKVGK-ANAANA04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV
banner 300x250 pixel

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
MINMIN - SEASEA2521521
WPGWPG - VANVAN2062917
CGYCGY - SJSSJS2620125
COLCOL - EDMEDM13141522
VGKVGK - ANAANA2710423
LAKLAK - CHICHI2432918

Narozeniny hráčů

18.04.Lacouture, Dan47 let
18.04.Kane, Boyd46 let
18.04.Hartnell, Scott42 let
18.04.McCormick, Cody41 let
18.04.Peluso, Anthony35 let
18.04.Johns, Stephen32 let
18.04.NYRZibanejad, Mika31 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

17.04.WSHMalenstyn- horní část těla
17.04.WPGBarron- dolní část těla
15.04.TORMcMann- dolní část těla
13.04.NYIDobson- horní část těla
12.04.STLKrug- dolní část těla
11.04.CGYColeman- dolní část těla
09.04.ARIDermott- horní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

02.04.2024 16:40 - exkvizitna - Zdravím, chcem sa len spýtať je reálne nejaká šanca že Toronto vyhrá atlanticku ... [Hlavní diskuze]
22.03.2024 18:46 - lewiswood - Nepochybně si získá stále větší popularitu, protože výrazně pomůže vydělat peníz... [Článek: Úloha hazardních her v lidském životě]
22.03.2024 18:40 - zepaumop - již jsme vše napravili a můžete tipovat. Omlouváme se za zpoždění. 😅 &#... [Hlavní diskuze]
10.03.2024 21:06 - Tomáš Novotný - NHLportal.cz - Dobrý den, velice nás mrzí problémy s naší tipovačkou. Problém se snažíme co n... [Hlavní diskuze]