Columbus překvapil Tampu a Boston rozsápal Philadelphii. Habs na čele ligy

24. 01. 2021, 06:58 » Review - Autor: Tomáš David

Další hrací den nám přinesl pětici zápasů. Vše odstartovali Tampa s Columbusem a zakončili nad ránem Winnipeg s Ottawou. Jak jednotlivé zápasy dopadly, a kdo si připsal další cenné body do tabulky?

CBJ COLUMBUS - TBL TAMPA BAY 5:2 (3:2, 0:0, 2:0)

Měla to být jasná záležitost v podání Tampy. Elivs Merzlikins ale uzavřel bránu Columbusu a jeho tým dokázal vyhrát přesvědčivě 5:2.

Hvězda utkání dle NHLportal.cz: Elivs Merzlikins

VAN VANCOUVER - MTL MONTREAL 2:5 (0:1, 0:1, 2:3)

Montreal dál pokračuje svou krasojízdou a upevnil si první pozici v Severní divizi. Ba co víc, Canadiens jsou v současné chvíli nejlepším týmem celé NHL. Dnes si poradili s Vancouverem v poměru 5:2 a brankář Price si připsal 350. výhru kariéry.

Hvězda utkání dle NHLportal.cz: Carey Price

BOS BOSTON - PHI PHILADELPHIA 6:1 (1:0, 2:1, 3:0)

Bruins si pořádně smlsli na Philadelphii. Činili se především Patrice Bergeron a Brad Marchand (oba 2+1), kteří přispěli v využití tří přesilových her.

Hvězda utkání dle NHLportal.cz: Patrice Bergeron

STL ST LOUIS - LAK LOS ANGELES 4:2 (1:0, 2:2, 1:0)

Torey Krug přispěl svým prvním gólem v barvách Blues k těsné výhře nad Los Angeles, kterou St. Louis zpečetilo až gólem do prázdné brány dvě sekundy před koncem třetí třetiny.

Hvězda utkání dle NHLportal.cz: David Perron

WPG WINNIPEG - OTT OTTAWA 6:3 (1:0, 1:3, 4:0)

Ottawa se dlouho držela a po druhé třetině dokonce vedla. Jets se ale dokázali vzchopit a čtyřmi brankami ve třetím dějství dokázali zápas úplně otočit.

Hvězda utkání dle NHLportal.cz: Paul Stastny