Hra Ďábla se Senátorem, kdo uspěje tentokrát?

10. 11. 2022, 20:00 » Tipování NHL - Autor: Pavel Nadrchal

Zdravím všechny fanoušky analýz a statistik. Dnes se podíváme na zápas New Jersey Devils a Ottawy Senators. Jedná se o bitvu soupeřů z Východní konference. Ottawa v posledním zápase doma prohrála s Vancouverem 4:6. Naproti tomu New Jersey vyhrálo doma 3:2 nad Calgary. V posledních deseti vzájemných zápasech úřadovali Senators, kteří mají s Ďábly statistiku 6-2-2 a poslední dva zápasy v tomto kalendářním roce vyhráli.

OTTAWA SENATORS HLEDÁ PRVNÍ VENKOVNÍ VÍTĚZSTVÍ V SEZÓNĚ

Ottawa měla proti Vancouveru ve třetí třetině problémy, když v úterý večer prohrála šestý zápas v řadě. Senators vstoupili do středečního duelu se statistikou 4-8-0 a jsou poslední v Atlantické, 14 bodů za Bruins, kteří divizi vedou. Ottawa se dělí o 10. místo, co se vstřelených gólů týče, když v průměru nastřílí soupeřům 3.50 branek na zápas. Ale zároveň i hodně inkasují a patří jim s průměrem 3.67 branky na zápas, 27. místo v lize.

Proti Canucks Senátoři nestačili hlavně ve třetí třetině. Tu prohráli nejenom 2:4 na góly, ale také 6:12 na střely. A přitom první dvě třetiny Kosatky přestříleli v poměru 16:8 a 19:8.

NEW JERSEY DEVILS USILUJÍ O OSMÉ VÍTĚZSTVÍ V ŘADĚ

New Jersey posunulo svou vítěznou sérii na sedm zápasů, když v úterý večer doma porazili. Devils se tak v sezóně zlepšili na 10-3-0 a jsou na prvním místě Metropolitní divize s náskokem dvou bodů před Islanders. V této sezóně je New Jersey zatím na dělené čtvrté pozici, co se týče vstřelených branek. V průměru častuje soupeřem 3.62 branky na zápas. A na druhou stranu se jim daří góly nedostat. Patří jim šesté místo s průměrem 2.54 branky na zápas.

PŘEDPOVĚĎ

Jedná se o zápas dvou týmů, kteří míří opačným směrem. Ottawa prohrála šest zápasů v řadě, protože jejich hra v obranném pásmu byla tristní. Mírně tento výkon zastínila faktem, kdy dokázala střílet góly soupeřům. New Jersey mají na domácím ledě statistiku 5-2-0 a právě teď opravdu válí. Vzhledem k tomu, jak se věci mají, dávám přednost Devils.

ANALÝZA na Tipsportu

Dávám důvěru 6/10 a přeji všem, ať se zelená.

Za vaše komentáře ať už k samotné analýze nebo k zápasu, či videu, budu jedině rád. A když se necháte inspirovat, snad vám přinesu štěstí. Pakliže se vám moje analýzy líbí, není nic snazšího než mě sledovat.