26. 10. 2023, 19:30 » Preview - Autor: Tomáš Novotný

| TVÁŘÍ V TVÁŘ | ||
| 6 | Odehrané zapasy | 6 |
| 12 | Body | 4 |
| 1. | Pořadí - divize | 6. |
| 1. | Pořadí - konference | 13. |
| 2. | Pořadí - NHL | 29. |
| 3,17 | Průměr vstřelených branek | 2,33 |
| 1,17 | Průměr inkasovaných branek | 2,83 |
| 13,64% | Úspěšnost přesilových her | 5,26% |
| 96,00% | Úspěšnost při oslabení | 76,47% |
| 32,2 | Průměrný počet vyslaných střel | 28,0 |
| 49,73% | Vhazování | 48,26% |
| TVÁŘÍ V TVÁŘ | ||
| 7 | Odehrané zapasy | 7 |
| 6 | Body | 5 |
| 5. | Pořadí - divize | 5. |
| 13. | Pořadí - konference | 12. |
| 22. | Pořadí - NHL | 27. |
| 3,86 | Průměr vstřelených branek | 2,29 |
| 4,71 | Průměr inkasovaných branek | 3,43 |
| 23,53% | Úspěšnost přesilových her | 21,74% |
| 68,75% | Úspěšnost při oslabení | 81,82% |
| 33,3 | Průměrný počet vyslaných střel | 31,1 |
| 49,20% | Vhazování | 50,90% |
| TVÁŘÍ V TVÁŘ | ||
| 7 | Odehrané zapasy | 6 |
| 11 | Body | 6 |
| 2. | Pořadí - divize | 4. |
| 2. | Pořadí - konference | 7. |
| 4. | Pořadí - NHL | 18. |
| 4,86 | Průměr vstřelených branek | 3,33 |
| 2,86 | Průměr inkasovaných branek | 3,83 |
| 41,38% | Úspěšnost přesilových her | 16,67% |
| 82,14% | Úspěšnost při oslabení | 72,00% |
| 30,6 | Průměrný počet vyslaných střel | 32,5 |
| 51,41% | Vhazování | 46,58% |
| TVÁŘÍ V TVÁŘ | ||
| 6 | Odehrané zapasy | 6 |
| 7 | Body | 7 |
| 5. | Pořadí - divize | 4. |
| 9. | Pořadí - konference | 8. |
| 15. | Pořadí - NHL | 14. |
| 3,00 | Průměr vstřelených branek | 2,83 |
| 3,33 | Průměr inkasovaných branek | 3,17 |
| 16,67% | Úspěšnost přesilových her | 14,29% |
| 75,76% | Úspěšnost při oslabení | 85,00% |
| 28,7 | Průměrný počet vyslaných střel | 32,8 |
| 54,15% | Vhazování | 48,53% |
| TVÁŘÍ V TVÁŘ | ||
| 6 | Odehrané zapasy | 6 |
| 4 | Body | 12 |
| 8. | Pořadí - divize | 1. |
| 16. | Pořadí - konference | 2. |
| 28. | Pořadí - NHL | 3. |
| 2,83 | Průměr vstřelených branek | 4,50 |
| 3,33 | Průměr inkasovaných branek | 2,00 |
| 12,50% | Úspěšnost přesilových her | 28,57% |
| 82,35% | Úspěšnost při oslabení | 92,59% |
| 35,0 | Průměrný počet vyslaných střel | 37,2 |
| 54,87% | Vhazování | 45,73% |
| TVÁŘÍ V TVÁŘ | ||
| 7 | Odehrané zapasy | 6 |
| 8 | Body | 1 |
| 4. | Pořadí - divize | 8. |
| 5. | Pořadí - konference | 16. |
| 9. | Pořadí - NHL | 32. |
| 3,29 | Průměr vstřelených branek | 1,33 |
| 3,43 | Průměr inkasovaných branek | 3,67 |
| 33,33% | Úspěšnost přesilových her | 15,00% |
| 94,12% | Úspěšnost při oslabení | 73,91% |
| 28,3 | Průměrný počet vyslaných střel | 24,5 |
| 53,54% | Vhazování | 54,93% |
| TVÁŘÍ V TVÁŘ | ||
| 6 | Odehrané zapasy | 6 |
| 7 | Body | 7 |
| 2. | Pořadí - divize | 3. |
| 6. | Pořadí - konference | 6. |
| 11. | Pořadí - NHL | 12. |
| 3,00 | Průměr vstřelených branek | 4,17 |
| 2,67 | Průměr inkasovaných branek | 4,17 |
| 5,00% | Úspěšnost přesilových her | 17,39% |
| 85,00% | Úspěšnost při oslabení | 78,95% |
| 33,3 | Průměrný počet vyslaných střel | 30,0 |
| 46,11% | Vhazování | 45,19% |
| TVÁŘÍ V TVÁŘ | ||
| 5 | Odehrané zapasy | 6 |
| 5 | Body | 6 |
| 6. | Pořadí - divize | 6. |
| 14. | Pořadí - konference | 10. |
| 23. | Pořadí - NHL | 16. |
| 2,60 | Průměr vstřelených branek | 4,17 |
| 3,40 | Průměr inkasovaných branek | 3,50 |
| 12,50% | Úspěšnost přesilových her | 22,22% |
| 68,75% | Úspěšnost při oslabení | 73,91% |
| 30,4 | Průměrný počet vyslaných střel | 33,8 |
| 55,36% | Vhazování | 54,85% |
| TVÁŘÍ V TVÁŘ | ||
| 5 | Odehrané zapasy | 6 |
| 9 | Body | 8 |
| 2. | Pořadí - divize | 3. |
| 3. | Pořadí - konference | 4. |
| 5. | Pořadí - NHL | 8. |
| 3,00 | Průměr vstřelených branek | 3,67 |
| 2,00 | Průměr inkasovaných branek | 3,33 |
| 12,50% | Úspěšnost přesilových her | 35,00% |
| 100,00% | Úspěšnost při oslabení | 75,00% |
| 28,6 | Průměrný počet vyslaných střel | 35,0 |
| 53,35% | Vhazování | 49,72% |
| TVÁŘÍ V TVÁŘ | ||
| 7 | Odehrané zapasy | 5 |
| 5 | Body | 5 |
| 4. | Pořadí - divize | 7. |
| 11. | Pořadí - konference | 10. |
| 26. | Pořadí - NHL | 24. |
| 2,43 | Průměr vstřelených branek | 2,00 |
| 3,57 | Průměr inkasovaných branek | 2,80 |
| 12,50% | Úspěšnost přesilových her | 6,67% |
| 88,89% | Úspěšnost při oslabení | 71,43% |
| 32,6 | Průměrný počet vyslaných střel | 23,2 |
| 54,40% | Vhazování | 48,79% |
| TVÁŘÍ V TVÁŘ | ||
| 6 | Odehrané zapasy | 6 |
| 3 | Body | 8 |
| 7. | Pořadí - divize | 1. |
| 15. | Pořadí - konference | 3. |
| 31. | Pořadí - NHL | 7. |
| 2,83 | Průměr vstřelených branek | 3,00 |
| 4,50 | Průměr inkasovaných branek | 2,17 |
| 28,00% | Úspěšnost přesilových her | 30,00% |
| 75,00% | Úspěšnost při oslabení | 80,00% |
| 31,3 | Průměrný počet vyslaných střel | 28,7 |
| 51,73% | Vhazování | 53,09% |