Seznam hráčů
Detail hráče
Colin Fraser | #29 | Centr | Neaktivní | Články hráče na NHLportal.cz (18)

zdroj: NHL.com
| Fanoušků na FB: | |
| Pozice: | Centr |
| Hokejka: | vlevo |
| Datum narození: | 28. 01. 1985 (věk 41) |
| Místo narození: | Sicamous, BC, Canada |
| Výška: | 6-1, 1.85m |
| Váha: | 190 lbs., 86.2 kg |
| Draft: | Rok 2003, 3. kolo, 69. místo |
| Kariérní statistiky | |
| Výhry ve Stanley Cupu: | |
| Odehraných zápasů: | 359 |
| Gólů celkem: | 20 |
| Asistencí celkem: | 38 |
| Bodů celkem: | 58 |
| Průměr gólů na zápas: | 0.06 |
| Průměr asistencí na zápas: | 0.11 |
| Průměr bodů na zápas: | 0.16 |
| Kariérní statistiky | Hattricky |
| Zápasy v sezóně: | 2006/07 | 2007/08 | 2008/09 | 2009/10 | 2010/11 | 2011/12 | 2012/13 | 2013/14 | 2014/15 | ||
| Body v sezóně (VIDEA): | 2006/07 | 2007/08 | 2008/09 | 2009/10 | 2010/11 | 2011/12 | 2012/13 | 2013/14 | 2014/15 |
Kariérní statistiky v základní části
| Sezóna | Tým | GP | G | A | PTS | +/- | PIM | PPG | PPP | SHG | SHP | GWG | OTG | S | S% | HITS | BKS | TOI | FOW% | |
| 06-07 | 1 | 0 | 0 | 0 | -1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00% | 0 | 1 | 4 | - | ||
| 07-08 | 5 | 0 | 0 | 0 | -2 | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0.00% | 4 | 3 | 52 | 36.84% | ||
| 08-09 | 81 | 6 | 11 | 17 | 3 | 55 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 67 | 8.96% | 58 | 47 | 883 | 47.78% | ||
| 09-10 | 70 | 7 | 12 | 19 | 6 | 44 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 92 | 7.61% | 62 | 27 | 672 | 48.76% | ||
| 10-11 | 67 | 3 | 2 | 5 | -2 | 60 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 57 | 5.26% | 79 | 54 | 689 | 44.57% | ||
| 11-12 | 67 | 2 | 6 | 8 | -2 | 67 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 54 | 3.70% | 149 | 25 | 653 | 47.30% | ||
| 12-13 | 34 | 2 | 5 | 7 | -4 | 25 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 19 | 10.53% | 71 | 11 | 319 | 46.43% | ||
| 13-14 | 33 | 0 | 2 | 2 | -4 | 30 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 22 | 0.00% | 58 | 20 | 297 | 50.29% | ||
| 14-15 | 1 | 0 | 0 | 0 | -1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0.00% | 1 | 1 | 5 | - | ||
| Kariéra | -- | 359 | 20 | 38 | 58 | -7 | 290 | 0 | 1 | 2 | 3 | 0 | 0 | 316 | 6.33% | 482 | 189 | 3574 | - |
Kariérní statistiky v play off
| Sezóna | Tým | GP | G | A | PTS | +/- | PIM | PPG | PPP | SHG | SHP | GWG | OTG | S | S% | HITS | BKS | TOI | FOW% | |
| 08-09 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0.00% | 4 | 1 | 24 | 56.25% | ||
| 09-10 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0.00% | 5 | 1 | 26 | 37.50% | ||
| 11-12 | 18 | 1 | 1 | 2 | -1 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 16 | 6.25% | 39 | 11 | 155 | 43.18% | ||
| 12-13 | 16 | 0 | 2 | 2 | -2 | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 | 0.00% | 46 | 6 | 136 | 46.38% | ||
| Kariéra | -- | 39 | 1 | 3 | 4 | -3 | 16 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 28 | 3.57% | 94 | 19 | 341 | - |
Kariérní statistiky v základní části - průměry
| Sezóna | Tým | GP | G | A | PTS | PIM | S | |
| 06-07 | 1 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 2.00 | 0.00 | ||
| 07-08 | 5 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 1.40 | 0.80 | ||
| 08-09 | 81 | 0.07 | 0.14 | 0.21 | 0.68 | 0.83 | ||
| 09-10 | 70 | 0.10 | 0.17 | 0.27 | 0.63 | 1.31 | ||
| 10-11 | 67 | 0.04 | 0.03 | 0.07 | 0.90 | 0.85 | ||
| 11-12 | 67 | 0.03 | 0.09 | 0.12 | 1.00 | 0.81 | ||
| 12-13 | 34 | 0.06 | 0.15 | 0.21 | 0.74 | 0.56 | ||
| 13-14 | 33 | 0.00 | 0.06 | 0.06 | 0.91 | 0.67 | ||
| 14-15 | 1 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 1.00 | ||
| Kariéra | -- | 359 | 0.06 | 0.11 | 0.16 | 0.81 | 0.88 |
Kariérní statistiky v play off - průměry
| Sezóna | Tým | GP | G | A | PTS | PIM | S | |
| 08-09 | 2 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 1.00 | 2.50 | ||
| 09-10 | 3 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.33 | ||
| 11-12 | 18 | 0.06 | 0.06 | 0.11 | 0.22 | 0.89 | ||
| 12-13 | 16 | 0.00 | 0.12 | 0.12 | 0.62 | 0.38 | ||
| Kariéra | -- | 39 | 0.03 | 0.08 | 0.10 | 0.41 | 0.72 |
Legenda ke statistikám hráčů
Prostor pro SEO optimalizaci Vašich stránek:
TopUbytko.sk | TopUbytko.cz | Nbasket.cz | volný odkaz | Nbasket.sk | Lederbalsam | Fanobchod.cz | Bavlnené rúška | volný odkaz | NBA portal | Balzám na kůži | české online casino
NBA Live | Predám gupky | Predám mečúne | Seo Domény | Texas Holdem | volný odkaz | Bavlněné roušky | volný odkaz


