Přestupy

Zobrazeno 1-150 z 3400<<  Předcházející  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7  Následující  >>
DatumJméno hráčePůvodní týmNový tým
01. 03. 2021Stalock, AlexMIN Minnesota WildEDM Edmonton Oilers
24. 02. 2021Friedman, MarkPHI Philadelphia FlyersPIT Pittsburgh Penguins
15. 02. 2021Lindholm, ParBOS Boston Bruins
15. 02. 2021Warsofsky, DavidPIT Pittsburgh PenguinsCAR Carolina Hurricanes
15. 02. 2021Korshkov, EgorCAR Carolina Hurricanes
15. 02. 2021Galchenyuk, AlexCAR Carolina HurricanesTOR Toronto Maple Leafs
13. 02. 2021Dzingel, RyanCAR Carolina HurricanesOTT Ottawa Senators
13. 02. 2021Galchenyuk, AlexOTT Ottawa SenatorsCAR Carolina Hurricanes
13. 02. 2021Paquette, CedricOTT Ottawa SenatorsCAR Carolina Hurricanes
09. 02. 2021Koivu, MikkoCBJ Columbus Blue Jackets
07. 02. 2021Sabourin, ScottOTT Ottawa SenatorsTOR Toronto Maple Leafs
28. 01. 2021Bowey, MadisonCHI Chicago Blackhawks
27. 01. 2021Jaros, ChristianOTT Ottawa SenatorsSJS San Jose Sharks
27. 01. 2021Carrick, TrevorSJS San Jose SharksANA Anaheim Ducks
27. 01. 2021Weber, YannickNSH Nashville PredatorsPIT Pittsburgh Penguins
23. 01. 2021Dubois, Pierre-LucCBJ Columbus Blue JacketsWPG Winnipeg Jets
23. 01. 2021Laine, PatrikWPG Winnipeg JetsCBJ Columbus Blue Jackets
23. 01. 2021Roslovic, JackWPG Winnipeg JetsCBJ Columbus Blue Jackets
19. 01. 2021Cole, IanCOL Colorado AvalancheMIN Minnesota Wild
19. 01. 2021Pateryn, GregMIN Minnesota WildCOL Colorado Avalanche
17. 01. 2021Ritchie, BrettCGY Calgary Flames
15. 01. 2021Hutton, BenANA Anaheim Ducks
14. 01. 2021Schneider, CoryNJD New Jersey DevilsNYI New York Islanders
13. 01. 2021Connauton, KevinCOL Colorado AvalancheFLA Florida Panthers
13. 01. 2021Lewis, TrevorLAK Los Angeles KingsWPG Winnipeg Jets
13. 01. 2021Anderson, CraigOTT Ottawa SenatorsWSH Washington Capitals
13. 01. 2021Shore, DevinCBJ Columbus Blue JacketsEDM Edmonton Oilers
13. 01. 2021Nieves, BooNYR New York RangersTBL Tampa Bay Lightning
12. 01. 2021Bishop, ClarkCAR Carolina HurricanesOTT Ottawa Senators
12. 01. 2021Lajoie, MaximeOTT Ottawa SenatorsCAR Carolina Hurricanes
12. 01. 2021Hamonic, TravisCGY Calgary FlamesVAN Vancouver Canucks
12. 01. 2021Bouwmeester, JaySTL St. Louis Blues
11. 01. 2021Gauthier, FrederikTOR Toronto Maple LeafsARI Arizona Coyotes
11. 01. 2021Hoffman, MikeFLA Florida PanthersSTL St. Louis Blues
10. 01. 2021Pinho, BrianWSH Washington Capitals
10. 01. 2021Anderson, MikeyLAK Los Angeles Kings
10. 01. 2021Barabanov, AlexanderTOR Toronto Maple Leafs
10. 01. 2021Claesson, FredrikSJS San Jose Sharks
10. 01. 2021Del Zotto, MichaelANA Anaheim DucksCBJ Columbus Blue Jackets
10. 01. 2021Mersch, MichaelDAL Dallas Stars
10. 01. 2021Bachman, RichardVAN Vancouver Canucks
10. 01. 2021Laleggia, JoeySTL St. Louis Blues
10. 01. 2021Puempel, MattDET Detroit Red Wings
10. 01. 2021Lowe, KeeganEDM Edmonton Oilers
10. 01. 2021Liambas, MikeMIN Minnesota Wild
10. 01. 2021Haggerty, RyanFLA Florida Panthers
10. 01. 2021Zykov, ValentinVGK Vegas Golden Knights
10. 01. 2021Lorito, MattTOR Toronto Maple Leafs
10. 01. 2021Strait, BrianNJD New Jersey Devils
10. 01. 2021Donovan, MattNSH Nashville Predators
10. 01. 2021Brown, J.T.MIN Minnesota Wild
10. 01. 2021Lowry, JoelFLA Florida Panthers
10. 01. 2021Gravel, KevinTOR Toronto Maple Leafs
10. 01. 2021Claesson, FredrikNJD New Jersey Devils
10. 01. 2021Mueller, ChrisANA Anaheim Ducks
10. 01. 2021Gaunce, CameronTBL Tampa Bay Lightning
10. 01. 2021Dotchin, JakeSTL St. Louis Blues
10. 01. 2021Lappin, NickSTL St. Louis Blues
10. 01. 2021Russo, RobbieARI Arizona Coyotes
10. 01. 2021Bourque, GabrielWPG Winnipeg Jets
10. 01. 2021Englund, AndreasOTT Ottawa Senators
10. 01. 2021Sieloff, PatrickTBL Tampa Bay Lightning
10. 01. 2021Valiev, RinatCGY Calgary Flames
10. 01. 2021Elie, RemiBUF Buffalo Sabres
10. 01. 2021Klimchuk, MorganOTT Ottawa Senators
10. 01. 2021Lernout, BrettVGK Vegas Golden Knights
10. 01. 2021Bennett, BeauARI Arizona Coyotes
10. 01. 2021Wilson, GarrettTOR Toronto Maple Leafs
10. 01. 2021Pietila, BlakeANA Anaheim Ducks
10. 01. 2021Sparks, GarretVGK Vegas Golden Knights
10. 01. 2021Shore, NickWPG Winnipeg Jets
10. 01. 2021Prout, DaltonSJS San Jose Sharks
10. 01. 2021Goloubef, CodyOTT Ottawa Senators
10. 01. 2021Roy, KevinPIT Pittsburgh Penguins
10. 01. 2021Mantha, AnthonyDET Detroit Red Wings
10. 01. 2021Perlini, BrendanDET Detroit Red Wings
10. 01. 2021Veronneau, MaxTOR Toronto Maple Leafs
10. 01. 2021Boyle, BrianFLA Florida Panthers
10. 01. 2021Bowey, MadisonDET Detroit Red Wings
10. 01. 2021Ritchie, BrettBOS Boston Bruins
10. 01. 2021Brodziak, KyleDET Detroit Red Wings
10. 01. 2021Mueller, MircoNJD New Jersey Devils
10. 01. 2021Hutton, BenLAK Los Angeles Kings
10. 01. 2021Schaller, TimLAK Los Angeles Kings
10. 01. 2021Hunwick, MattBUF Buffalo Sabres
10. 01. 2021Manning, BrandonEDM Edmonton Oilers
10. 01. 2021Weise, DaleMTL Montreal Canadiens
10. 01. 2021Condon, MikeTBL Tampa Bay Lightning
10. 01. 2021Eaves, PatrickANA Anaheim Ducks
10. 01. 2021Grabner, MichaelARI Arizona Coyotes
10. 01. 2021Hainsey, RonOTT Ottawa Senators
10. 01. 2021Beleskey, MattNYR New York Rangers
10. 01. 2021Howard, JimmyDET Detroit Red Wings
10. 01. 2021Ericsson, JonathanDET Detroit Red Wings
10. 01. 2021Abdelkader, JustinDET Detroit Red Wings
10. 01. 2021Alzner, KarlMTL Montreal Canadiens
09. 01. 2021Crawford, CoreyNJD New Jersey Devils
08. 01. 2021Sheahan, RileyEDM Edmonton OilersBUF Buffalo Sabres
07. 01. 2021Vatanen, SamiCAR Carolina HurricanesNJD New Jersey Devils
05. 01. 2021Wilson, ColinCOL Colorado Avalanche
01. 01. 2021Malenstyn, BeckWSH Washington Capitals
01. 01. 2021Letunov, MaximSJS San Jose Sharks
01. 01. 2021Stephens, MitchellTBL Tampa Bay Lightning
01. 01. 2021Lagesson, WilliamEDM Edmonton Oilers
01. 01. 2021Carlsson, LucasCHI Chicago Blackhawks
01. 01. 2021Byram, BowenCOL Colorado Avalanche
01. 01. 2021Harkins, JansenWPG Winnipeg Jets
30. 12. 2020Brassard, DerickNYI New York IslandersARI Arizona Coyotes
30. 12. 2020Chara, ZdenoBOS Boston BruinsWSH Washington Capitals
30. 12. 2020Callahan, RyanOTT Ottawa Senators
28. 12. 2020Athanasiou, AndreasEDM Edmonton OilersLAK Los Angeles Kings
28. 12. 2020Letestu, MarkWPG Winnipeg Jets
28. 12. 2020Perry, CoreyDAL Dallas StarsMTL Montreal Canadiens
27. 12. 2020Paquette, CedricTBL Tampa Bay LightningOTT Ottawa Senators
27. 12. 2020Coburn, BraydonTBL Tampa Bay LightningOTT Ottawa Senators
27. 12. 2020Nilsson, AndersOTT Ottawa SenatorsTBL Tampa Bay Lightning
27. 12. 2020Gaborik, MarianOTT Ottawa SenatorsTBL Tampa Bay Lightning
26. 12. 2020Stepan, DerekARI Arizona CoyotesOTT Ottawa Senators
26. 12. 2020Kovalchuk, IlyaWSH Washington Capitals
26. 12. 2020Koekkoek, SlaterCHI Chicago BlackhawksEDM Edmonton Oilers
26. 12. 2020Soderberg, CarlARI Arizona CoyotesCHI Chicago Blackhawks
23. 12. 2020Haula, ErikFLA Florida PanthersNSH Nashville Predators
23. 12. 2020Frolik, MichaelBUF Buffalo SabresMTL Montreal Canadiens
23. 12. 2020Engelland, DerykVGK Vegas Golden Knights
22. 12. 2020Sheary, ConorPIT Pittsburgh PenguinsWSH Washington Capitals
21. 12. 2020Caggiula, DrakeCHI Chicago BlackhawksARI Arizona Coyotes
18. 12. 2020Steen, AlexanderSTL St. Louis Blues
17. 12. 2020Duclair, AnthonyOTT Ottawa SenatorsFLA Florida Panthers
17. 12. 2020Karlsson, MelkerSJS San Jose Sharks
16. 12. 2020Hammond, AndrewBUF Buffalo SabresMIN Minnesota Wild
11. 12. 2020Timashov, DmytroDET Detroit Red WingsNYI New York Islanders
13. 11. 2020Haley, MichealNYR New York RangersOTT Ottawa Senators
05. 11. 2020Dano, MarkoCBJ Columbus Blue JacketsWPG Winnipeg Jets
04. 11. 2020Tokarski, DustinBUF Buffalo Sabres
02. 11. 2020Gabriel, KurtisPHI Philadelphia FlyersSJS San Jose Sharks
01. 11. 2020Kahun, DominikBUF Buffalo SabresEDM Edmonton Oilers
30. 10. 2020Hutchinson, MichaelCOL Colorado AvalancheTOR Toronto Maple Leafs
28. 10. 2020Galchenyuk, AlexPIT Pittsburgh PenguinsOTT Ottawa Senators
26. 10. 2020Hanzal, MartinDAL Dallas Stars
24. 10. 2020Leivo, JoshVAN Vancouver CanucksCGY Calgary Flames
23. 10. 2020Nesterov, NikitaCGY Calgary Flames
22. 10. 2020Kulikov, DmitryWPG Winnipeg JetsNJD New Jersey Devils
22. 10. 2020Simon, DominikPIT Pittsburgh PenguinsCGY Calgary Flames
22. 10. 2020Bibeau, AntoineCOL Colorado AvalancheCAR Carolina Hurricanes
21. 10. 2020Greer, A.J.COL Colorado AvalancheNYI New York Islanders
21. 10. 2020Shore, DrewCAR Carolina Hurricanes
21. 10. 2020Wilson, ScottBUF Buffalo SabresFLA Florida Panthers
19. 10. 2020Miska, HunterCOL Colorado Avalanche
19. 10. 2020Nordstrom, JoakimBOS Boston BruinsCGY Calgary Flames
19. 10. 2020McCoshen, IanFLA Florida PanthersMIN Minnesota Wild

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

BOSBOS-WSHWSH01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CHICHI-TBLTBL02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
LAKLAK-STLSTL03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
COLCOL-ANAANA03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
ARIARI-MINMIN03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SJSSJS-VGKVGK04:30(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

nova-action 06. 03. 2021 01:00
BOSBOS-WSHWSH01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 06. 03. 2021 03:00
ARIARI-MINMIN03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
BOSBOS - WSHWSH22461612
CHICHI - TBLTBL3425227
LAKLAK - STLSTL3721179
COLCOL - ANAANA2741918
ARIARI - MINMIN51015188
SJSSJS - VGKVGK3623817
NJDNJD - NYRNYR578712
NYINYI - BUFBUF2200611
PITPIT - PHIPHI976415
NSHNSH - FLAFLA597414

Narozeniny hráčů

05.03.Berard, Bryan44 let
05.03.Jackman, Barret40 let
05.03.Martin, Paul40 let
05.03.Ouellet, Michel39 let
05.03.Burlon, Brandon31 let
05.03.OTTBrown, Logan23 let
05.03.Prosvetov, Ivan22 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

03.03.Byram- Poranění horní části těla
03.03.NSHSaros- Nespecifikované
03.03.NSHKunin- Poranění dolní části těla
03.03.NSHEllis- Poranění horní části těla
02.03.ANALindholm- Nespecifikované
02.03.NYRBitetto- Poranění dolní části těla
02.03.CARGardiner- Poranění horní části těla
>> všechna zranění

Nejnovější komentáře

06.02.2021 21:13 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý večer, odpověděl bych Vám, ale jelikož bych se opakoval, když jsem Vám na ... [Hlavní diskuze]
06.02.2021 09:48 - hojan - Dobrý den. Z dnešních zápasů to je 6 a 7.2. se hraje pouze šest a to ještě zápa... [Hlavní diskuze]
26.10.2019 21:25 - krusky47 - co Boston jak dneska [Diskuze k týmu: St. Louis Blues]
02.09.2019 22:21 - Tomáš David - NHLportal.cz - Každé retro dresy jsou skvělým marketingovým tahem. Bílý trikot Kings z 90. let ... [Hlavní diskuze]