Přestupy

Zobrazeno 1-150 z 2966<<  Předcházející  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7  Následující  >>
DatumJméno hráčePůvodní týmNový tým
07. 09. 2019Gardiner, JakeTOR Toronto Maple LeafsCAR Carolina Hurricanes
05. 09. 2019Sheahan, RileyFLA Florida PanthersEDM Edmonton Oilers
03. 09. 2019Kronwall, NiklasDET Detroit Red Wings
29. 08. 2019McKenna, MikePHI Philadelphia Flyers
29. 08. 2019Lovejoy, BenDAL Dallas Stars
14. 08. 2019Erne, AdamTBL Tampa Bay LightningDET Detroit Red Wings
05. 08. 2019Shattenkirk, KevinTBL Tampa Bay Lightning
04. 08. 2019Callahan, RyanTBL Tampa Bay LightningOTT Ottawa Senators
03. 08. 2019Shattenkirk, KevinNYR New York Rangers
02. 08. 2019Nichushkin, ValeriDAL Dallas StarsCOL Colorado Avalanche
01. 08. 2019Donskoi, JoonasSJS San Jose SharksCOL Colorado Avalanche
29. 07. 2019Gusev, NikitaVGK Vegas Golden KnightsNJD New Jersey Devils
20. 07. 2019Lucic, MilanEDM Edmonton OilersCGY Calgary Flames
20. 07. 2019Neal, JamesCGY Calgary FlamesEDM Edmonton Oilers
11. 07. 2019Ferland, MichaelCAR Carolina HurricanesVAN Vancouver Canucks
10. 07. 2019Nylander, AlexanderBUF Buffalo SabresCHI Chicago Blackhawks
10. 07. 2019Jokiharju, HenriCHI Chicago BlackhawksBUF Buffalo Sabres
06. 07. 2019Johansson, MarcusBOS Boston BruinsBUF Buffalo Sabres
01. 07. 2019Necas, MartinCAR Carolina Hurricanes
01. 07. 2019Kubalik, DominikCHI Chicago Blackhawks
01. 07. 2019Carpenter, RyanVGK Vegas Golden KnightsCHI Chicago Blackhawks
01. 07. 2019Rosen, CalleCOL Colorado Avalanche
01. 07. 2019McElhinney, CurtisCAR Carolina HurricanesTBL Tampa Bay Lightning
01. 07. 2019Maroon, PatrickSTL St. Louis BluesTBL Tampa Bay Lightning
01. 07. 2019Holm, PhilipVGK Vegas Golden KnightsCHI Chicago Blackhawks
01. 07. 2019Spezza, JasonDAL Dallas StarsTOR Toronto Maple Leafs
01. 07. 2019Kerfoot, AlexanderCOL Colorado AvalancheTOR Toronto Maple Leafs
01. 07. 2019Ward, CamCHI Chicago Blackhawks
01. 07. 2019Pavelski, JoeSJS San Jose SharksDAL Dallas Stars
01. 07. 2019Lehner, RobinNYI New York IslandersCHI Chicago Blackhawks
01. 07. 2019Talbot, CamPHI Philadelphia FlyersCGY Calgary Flames
01. 07. 2019Smith, MikeCGY Calgary FlamesEDM Edmonton Oilers
01. 07. 2019Barrie, TysonCOL Colorado AvalancheTOR Toronto Maple Leafs
01. 07. 2019Kadri, NazemTOR Toronto Maple LeafsCOL Colorado Avalanche
01. 07. 2019Bobrovsky, SergeiCBJ Columbus Blue JacketsFLA Florida Panthers
01. 07. 2019Duchene, MattCBJ Columbus Blue JacketsNSH Nashville Predators
01. 07. 2019Panarin, ArtemiCBJ Columbus Blue JacketsNYR New York Rangers
01. 07. 2019Vesey, JimmyNYR New York RangersBUF Buffalo Sabres
01. 07. 2019Brown, ConnorTOR Toronto Maple LeafsOTT Ottawa Senators
01. 07. 2019Zaitsev, NikitaTOR Toronto Maple LeafsOTT Ottawa Senators
01. 07. 2019Harpur, BenOTT Ottawa SenatorsTOR Toronto Maple Leafs
01. 07. 2019Ceci, CodyOTT Ottawa SenatorsTOR Toronto Maple Leafs
30. 06. 2019Reimer, JamesFLA Florida PanthersCAR Carolina Hurricanes
30. 06. 2019Deslauriers, NicolasMTL Montreal CanadiensANA Anaheim Ducks
30. 06. 2019Shaw, AndrewMTL Montreal CanadiensCHI Chicago Blackhawks
30. 06. 2019Schlemko, DavidPHI Philadelphia Flyers
30. 06. 2019Sekera, AndrejEDM Edmonton Oilers
30. 06. 2019Galchenyuk, AlexARI Arizona CoyotesPIT Pittsburgh Penguins
30. 06. 2019Kessel, PhilPIT Pittsburgh PenguinsARI Arizona Coyotes
29. 06. 2019Toninato, DominicFLA Florida Panthers
29. 06. 2019MacDonald, JacobCOL Colorado Avalanche
29. 06. 2019Miller, ColinVGK Vegas Golden KnightsBUF Buffalo Sabres
28. 06. 2019Kosmachuk, ScottCOL Colorado AvalancheWSH Washington Capitals
28. 06. 2019Burakovsky, AndreWSH Washington CapitalsCOL Colorado Avalanche
27. 06. 2019Marleau, PatrickCAR Carolina Hurricanes
27. 06. 2019Roy, NicolasVGK Vegas Golden Knights
27. 06. 2019Haula, ErikVGK Vegas Golden KnightsCAR Carolina Hurricanes
26. 06. 2019Dotchin, JakeANA Anaheim Ducks
26. 06. 2019Mazanec, MarekTBL Tampa Bay Lightning
26. 06. 2019Scherbak, NikitaLAK Los Angeles Kings
26. 06. 2019Fucale, ZachVGK Vegas Golden Knights
25. 06. 2019Elliott, StefanOTT Ottawa Senators
25. 06. 2019Luongo, RobertoFLA Florida Panthers
25. 06. 2019Connauton, KevinARI Arizona CoyotesCOL Colorado Avalanche
25. 06. 2019Soderberg, CarlCOL Colorado AvalancheARI Arizona Coyotes
25. 06. 2019Saarela, AleksiCHI Chicago BlackhawksCAR Carolina Hurricanes
25. 06. 2019de Haan, CalvinCAR Carolina HurricanesCHI Chicago Blackhawks
25. 06. 2019Forsling, GustavCHI Chicago BlackhawksCAR Carolina Hurricanes
25. 06. 2019Forsberg, AntonCHI Chicago BlackhawksCAR Carolina Hurricanes
25. 06. 2019Pitlick, TylerDAL Dallas StarsPHI Philadelphia Flyers
25. 06. 2019Hartman, RyanPHI Philadelphia FlyersDAL Dallas Stars
22. 06. 2019Dach, KirbyCHI Chicago Blackhawks
22. 06. 2019Hughes, JackNJD New Jersey Devils
22. 06. 2019Kakko, KaapoNYR New York Rangers
22. 06. 2019Quenneville, JohnNJD New Jersey DevilsCHI Chicago Blackhawks
22. 06. 2019Miller, J.T.TBL Tampa Bay LightningVAN Vancouver Canucks
22. 06. 2019Mazanec, MarekVAN Vancouver CanucksTBL Tampa Bay Lightning
22. 06. 2019Subban, PKNSH Nashville PredatorsNJD New Jersey Devils
22. 06. 2019Santini, StevenNJD New Jersey DevilsNSH Nashville Predators
22. 06. 2019Marleau, PatrickTOR Toronto Maple LeafsCAR Carolina Hurricanes
20. 06. 2019Rychel, KerbyMTL Montreal Canadiens
19. 06. 2019Perry, CoreyANA Anaheim Ducks
18. 06. 2019Braun, JustinSJS San Jose SharksPHI Philadelphia Flyers
18. 06. 2019Pionk, NealNYR New York RangersWPG Winnipeg Jets
18. 06. 2019Trouba, JacobWPG Winnipeg JetsNYR New York Rangers
16. 06. 2019Kahun, DominikCHI Chicago BlackhawksPIT Pittsburgh Penguins
16. 06. 2019Maatta, OlliPIT Pittsburgh PenguinsCHI Chicago Blackhawks
14. 06. 2019Bournival, MichaelTBL Tampa Bay Lightning
14. 06. 2019Phaneuf, DionLAK Los Angeles Kings
14. 06. 2019Niskanen, MattWSH Washington CapitalsPHI Philadelphia Flyers
14. 06. 2019Gudas, RadkoPHI Philadelphia FlyersWSH Washington Capitals
07. 06. 2019Jooris, JoshTOR Toronto Maple Leafs
05. 06. 2019Niemi, AnttiMTL Montreal Canadiens
04. 06. 2019Sulak, LiborDET Detroit Red Wings
04. 06. 2019Hayes, KevinWPG Winnipeg JetsPHI Philadelphia Flyers
17. 05. 2019Praplan, VincentFLA Florida Panthers
30. 04. 2019Fox, AdamCAR Carolina HurricanesNYR New York Rangers
21. 04. 2019Makar, CaleCOL Colorado Avalanche
16. 04. 2019Gusev, NikitaVGK Vegas Golden Knights
06. 03. 2019Del Zotto, MichaelANA Anaheim DucksSTL St. Louis Blues
25. 02. 2019Gibbons, BrianANA Anaheim DucksOTT Ottawa Senators
25. 02. 2019Johansson, MarcusNJD New Jersey DevilsBOS Boston Bruins
25. 02. 2019Petan, NicolasWPG Winnipeg JetsTOR Toronto Maple Leafs
25. 02. 2019Lindholm, ParTOR Toronto Maple LeafsWPG Winnipeg Jets
25. 02. 2019Dea, Jean-SebastienPIT Pittsburgh PenguinsFLA Florida Panthers
25. 02. 2019Dahlen, JonathanVAN Vancouver CanucksSJS San Jose Sharks
25. 02. 2019Wideman, ChrisFLA Florida PanthersPIT Pittsburgh Penguins
25. 02. 2019Kiselevich, BogdanFLA Florida PanthersWPG Winnipeg Jets
25. 02. 2019Hendricks, MattMIN Minnesota WildWPG Winnipeg Jets
25. 02. 2019Pearson, TannerPIT Pittsburgh PenguinsVAN Vancouver Canucks
25. 02. 2019Gudbranson, ErikVAN Vancouver CanucksPIT Pittsburgh Penguins
25. 02. 2019Bergman, JuliusCBJ Columbus Blue JacketsNYR New York Rangers
25. 02. 2019Hartman, RyanNSH Nashville PredatorsPHI Philadelphia Flyers
25. 02. 2019Simmonds, WaynePHI Philadelphia FlyersNSH Nashville Predators
25. 02. 2019Brannstrom, ErikVGK Vegas Golden KnightsOTT Ottawa Senators
25. 02. 2019Lindberg, OscarVGK Vegas Golden KnightsOTT Ottawa Senators
25. 02. 2019Stone, MarkOTT Ottawa SenatorsVGK Vegas Golden Knights
25. 02. 2019Granlund, MikaelMIN Minnesota WildNSH Nashville Predators
25. 02. 2019Fiala, KevinNSH Nashville PredatorsMIN Minnesota Wild
25. 02. 2019Fantenberg, OscarLAK Los Angeles KingsCGY Calgary Flames
25. 02. 2019McQuaid, AdamNYR New York RangersCBJ Columbus Blue Jackets
25. 02. 2019Brassard, DerickFLA Florida PanthersCOL Colorado Avalanche
25. 02. 2019Pu, CliffCAR Carolina HurricanesFLA Florida Panthers
25. 02. 2019Jurco, TomasFLA Florida PanthersCAR Carolina Hurricanes
25. 02. 2019Weal, JordanARI Arizona CoyotesMTL Montreal Canadiens
25. 02. 2019Chaput, MichaelMTL Montreal CanadiensARI Arizona Coyotes
25. 02. 2019Hayes, KevinNYR New York RangersWPG Winnipeg Jets
25. 02. 2019Lemieux, BrendanWPG Winnipeg JetsNYR New York Rangers
25. 02. 2019Sieloff, PatrickOTT Ottawa SenatorsANA Anaheim Ducks
25. 02. 2019Nyquist, GustavDET Detroit Red WingsSJS San Jose Sharks
25. 02. 2019Baptiste, NicholasNSH Nashville PredatorsTOR Toronto Maple Leafs
25. 02. 2019Iacopelli, MathesonCHI Chicago BlackhawksLAK Los Angeles Kings
25. 02. 2019Watson, SpencerLAK Los Angeles KingsCHI Chicago Blackhawks
24. 02. 2019Driedger, ChrisOTT Ottawa SenatorsFLA Florida Panthers
24. 02. 2019Kinkaid, KeithNJD New Jersey DevilsCBJ Columbus Blue Jackets
24. 02. 2019Guhle, BrendanBUF Buffalo SabresANA Anaheim Ducks
24. 02. 2019Montour, BrandonANA Anaheim DucksBUF Buffalo Sabres
24. 02. 2019Zuccarello, MatsNYR New York RangersDAL Dallas Stars
24. 02. 2019Duclair, AnthonyCBJ Columbus Blue JacketsOTT Ottawa Senators
24. 02. 2019Dzingel, RyanOTT Ottawa SenatorsCBJ Columbus Blue Jackets
23. 02. 2019Carrick, ConnorDAL Dallas StarsNJD New Jersey Devils
23. 02. 2019Lovejoy, BenNJD New Jersey DevilsDAL Dallas Stars
22. 02. 2019Jensen, NickDET Detroit Red WingsWSH Washington Capitals
22. 02. 2019Bowey, MadisonWSH Washington CapitalsDET Detroit Red Wings
22. 02. 2019Praplan, VincentSJS San Jose SharksFLA Florida Panthers
22. 02. 2019Davidsson, JonathanCBJ Columbus Blue JacketsOTT Ottawa Senators
22. 02. 2019Abramov, VitalyCBJ Columbus Blue JacketsOTT Ottawa Senators
22. 02. 2019Bergman, JuliusOTT Ottawa SenatorsCBJ Columbus Blue Jackets
22. 02. 2019Duchene, MattOTT Ottawa SenatorsCBJ Columbus Blue Jackets
21. 02. 2019Hagelin, CarlLAK Los Angeles KingsWSH Washington Capitals

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

BUFBUF-MINMIN01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
FLAFLA-PHIPHI01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NJDNJD-BOSBOS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
PITPIT-NYINYI01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CBJCBJ-MTLMTL01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DETDET-OTTOTT01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
STLSTL-TBLTBL02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NSHNSH-WPGWPG02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CHICHI-CARCAR02:30(-:-, -:-, -:-)Preview
DALDAL-VANVAN02:30(-:-, -:-, -:-)Preview
CGYCGY-COLCOL03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VGKVGK-TORTOR04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SJSSJS-EDMEDM04:30(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 20. 11. 2019 01:00
NJDNJD-BOSBOS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 20. 11. 2019 04:00
VGKVGK-TORTOR04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
BUFBUF - MINMIN361232517
FLAFLA - PHIPHI211614834
NJDNJD - BOSBOS3741931
PITPIT - NYINYI151918934
CBJCBJ - MTLMTL1419171723
DETDET - OTTOTT341432218
STLSTL - TBLTBL2318101823
NSHNSH - WPGWPG2913102021
CHICHI - CARCAR36971327
DALDAL - VANVAN39471922
CGYCGY - COLCOL2411141427
VGKVGK - TORTOR26149833
SJSSJS - EDMEDM31146737

Narozeniny hráčů

19.11.Sykora, Petr43 let
19.11.Glass, Jeff34 let
19.11.CHIKane, Patrick31 let
19.11.BOSMoore, John29 let
19.11.Vincour, Tomas29 let
19.11.MTLFleury, Cale21 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

07.11.ANALindholm- dolní část těla
27.09.PHIPatrick- migrény
20.09.BOSBlidh- rameno
10.09.BOSMoore- rameno
10.09.BOSMiller- koleno
10.09.ANAEaves- Nemoc
12.08.CGYValimaki- Koleno
>> všechna zranění

Nejnovější komentáře

28.10.2019 13:24 - Tomáš David - NHLportal.cz - Vážení fanoušci, vítejte na chatu týmu Boston Bruins. Dnes můžeme diskutovat o ... [Diskuze k týmu: Boston Bruins]
26.10.2019 21:25 - krusky47 - co Boston jak dneska [Diskuze k týmu: St. Louis Blues]
02.09.2019 22:21 - Tomáš David - NHLportal.cz - Každé retro dresy jsou skvělým marketingovým tahem. Bílý trikot Kings z 90. let ... [Hlavní diskuze]
01.09.2019 09:19 - spektrum - Co říkáte na návrat dresů Kings z devadesátek? Já bych byl radši, kdyby vrátili ... [Hlavní diskuze]