San Jose Sharks - Washington Capitals (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(1. vzájemný zápas sezóny 2019/20)


Začátek zápasu: 04. 12. 2019 v 04:30 SEČ
SJS WSH

Poslední zápasy týmu San Jose Sharks
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
04. 12. 2019 04:30San Jose SharksSJS-WSHWashington Capitals2:5PreviewReviewVideo
01. 12. 2019 02:00Arizona CoyotesARI-SJSSan Jose Sharks2:4PreviewReviewVideo
29. 11. 2019 22:00San Jose SharksSJS-LAKLos Angeles Kings4:1PreviewReviewVideo
28. 11. 2019 04:30San Jose SharksSJS-WPGWinnipeg Jets1:5PreviewReviewVideo
26. 11. 2019 04:30Los Angeles KingsLAK-SJSSan Jose Sharks3:4pPreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Washington Capitals
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
04. 12. 2019 04:30San Jose SharksSJS-WSHWashington Capitals2:5PreviewReviewVideo
01. 12. 2019 01:00Detroit Red WingsDET-WSHWashington Capitals2:5PreviewReviewVideo
29. 11. 2019 23:00Washington CapitalsWSH-TBLTampa Bay Lightning4:3pPreviewReviewVideo
28. 11. 2019 01:00Washington CapitalsWSH-FLAFlorida Panthers4:3PreviewReviewVideo
23. 11. 2019 18:30Washington CapitalsWSH-VANVancouver Canucks1:2sPreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
15. 02. 2019 04:30San Jose SharksSJS-WSHWashington Capitals1:5PreviewReviewVideo
23. 01. 2019 01:00Washington CapitalsWSH-SJSSan Jose Sharks6:7pPreviewReviewVideo
10. 03. 2018 22:00San Jose SharksSJS-WSHWashington Capitals0:2PreviewReviewVideo
05. 12. 2017 01:00Washington CapitalsWSH-SJSSan Jose Sharks4:1PreviewReviewVideo
10. 03. 2017 04:30San Jose SharksSJS-WSHWashington Capitals4:2PreviewReviewVideo
09. 11. 2016 01:00Washington CapitalsWSH-SJSSan Jose Sharks0:3PreviewReviewVideo
13. 03. 2016 04:30San Jose SharksSJS-WSHWashington Capitals5:2PreviewReviewVideo
14. 10. 2015 01:00Washington CapitalsWSH-SJSSan Jose Sharks0:5PreviewReviewVideo
12. 02. 2015 04:30San Jose SharksSJS-WSHWashington Capitals4:5pPreviewReviewVideo
15. 10. 2014 01:00Washington CapitalsWSH-SJSSan Jose Sharks5:6sPreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
WSH Washington Capitals28194543104:837-53-28-208-2-411-2-16-43W
SJS San Jose Sharks28151213182:915-12-09-199-6-06-6-18-22W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
WSH Washington Capitals148242051:421-40-22-127-32W
SJS San Jose Sharks159601847:463-02-05-107-31W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
WSH Washington Capitals1411212353:416-13-06-88-21W
SJS San Jose Sharks136611335:452-10-04-96-44W


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
18445San Jose Sharks SJS-WSH Washington Capitals62718641

Tipovali, že vyhraje San Jose Sharks (-1)
burneyerhy37milan66mtlpeter_bondratatulda

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
abonentamadore77aveomarcorpsegrinderdilitforward01francoa
golohojanhromecharlica62inanajoe33
juventus1kinghanskracamaly.petkomilan52ondonpasta82
paul68petterson76popelkaputenkarockytwister

Tipovali, že vyhraje Washington Capitals (+1.5)
argodcbruinsbenourbublinhuckkvvlkdindafunesignac75
jarynkerrykrab88matys1979m.beranekmilan49olda1987
packova.ivetpetrssonsilvia7vohajs

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (-1)
abonentfuneshojankracam.beranekmilan49

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (+1)
amadore77argodcbruinsbenourbublinhuburneyckkvvlkcorpsegrinder
dilitdindaerhy37forward01francoahromecharl
ica62jindrich73joe33juventus1kerrykinghanskori
krab88maly.petkomatys1979milan52milan66mtlolda1987
ondonpackova.ivetpasta82paul68petepetrssonpetterson76
putenkarockysilvia7tatuldatwistervohajs

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

BUFBUF-NSHNSH01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
TBLTBL-BOSBOS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
FLAFLA-NYINYI01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
PITPIT-CBJCBJ01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DETDET-WPGWPG01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
STLSTL-VGKVGK02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
MINMIN-EDMEDM02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CGYCGY-TORTOR03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
ARIARI-CHICHI03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VANVAN-CARCAR04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
ANAANA-LAKLAK04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SJSSJS-NYRNYR04:30(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 13. 12. 2019 01:00
BUFBUF-NSHNSH01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 13. 12. 2019 04:00
VANVAN-CARCAR04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
BUFBUF - NSHNSH181762013
TBLTBL - BOSBOS1117151122
FLAFLA - NYINYI1416121321
PITPIT - CBJCBJ3391726
DETDET - WPGWPG810241319
STLSTL - VGKVGK30821814
MINMIN - EDMEDM1811121121
CGYCGY - TORTOR15189725
ARIARI - CHICHI26971813
VANVAN - CARCAR13919824
ANAANA - LAKLAK33522111
SJSSJS - NYRNYR231071319

Narozeniny hráčů

12.12.White, Colin42 let
12.12.Moore, Mike35 let
12.12.NYILadd, Andrew34 let
12.12.Foucault, Kristopher29 let
12.12.CGYCzarnik, Austin27 let
12.12.TBLMartel, Danick25 let
12.12.SJSLabanc, Kevin24 let
12.12.OTTVeronneau, Max24 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

11.12.CHIde Haan- rameno
09.12.OTTAnderson- dolní část těla
09.12.SJSSimek- koleno
09.12.VANSutter- tříslo
09.12.CBJSherwood- břišní svaly
08.12.STLSanford- horní část těla
08.12.PHIMorin- koleno
>> všechna zranění

Nejnovější komentáře

26.10.2019 21:25 - krusky47 - co Boston jak dneska [Diskuze k týmu: St. Louis Blues]
02.09.2019 22:21 - Tomáš David - NHLportal.cz - Každé retro dresy jsou skvělým marketingovým tahem. Bílý trikot Kings z 90. let ... [Hlavní diskuze]
01.09.2019 09:19 - spektrum - Co říkáte na návrat dresů Kings z devadesátek? Já bych byl radši, kdyby vrátili ... [Hlavní diskuze]
05.06.2019 14:50 - Tomáš David - NHLportal.cz - Dobrý den, děkujeme za dotaz. O žádných zprávách ve spojitosti s případnou náhr... [Hlavní diskuze]