Buffalo Sabres - Montreal Canadiens (REVIEW)

previewreviewvideosestavy

(1. vzájemný zápas sezóny 2019/20)


Začátek zápasu: 10. 10. 2019 v 01:00 SEČ
KeyBank Center
(diváků: 15383)
5 BUF po prodloužení

MTL 4

FINAL1. třetina2. třetina3. třetinaprodloužení
BUF1211
MTL2020
Po třetinách1:23:24:45:4

Počet střel1. třetina2. třetina3. třetinaprodloužení
BUF1215111
MTL10980
Po třetinách12:1027:1938:2739:27

STATISTIKY PIM PŘESILOVKY HITY BULY GVA TKA BKS
BUF62/51846.8%7413
MTL101/31653.2%13411

Přehled gólů

1. třetina
05:04BUF1:0Stř. zápěstímPPG: Victor Olofsson (4)A: Jack Eichel (3)A: Rasmus Dahlin (5)
14:06MTL1:1Stř. zápěstímSHG: Joel Armia (1)A: Nate Thompson (2)
19:39MTL1:2Stř. zápěstímPPG: Joel Armia (2)A: Nick Suzuki (1)
2. třetina
04:46BUF2:2Stř. zápěstímPPG: Jack Eichel (2)A: Rasmus Dahlin (6)A: Sam Reinhart (3)
14:13BUF3:2Stř. zápěstímG: Jack Eichel (3)
3. třetina
00:47BUF4:2BekhendG: Jeff Skinner (3)A: Marcus Johansson (2)
01:44MTL4:3Stř. příklepemG: Jesperi Kotkaniemi (2)A: Joel Armia (1)A: Jonathan Drouin (2)
12:54MTL4:4Stř. zápěstímG: Ben Chiarot (1)A: Artturi Lehkonen (3)A: Mike Reilly (1)
prodloužení
01:30BUF5:4Stř. golfemG: Marcus Johansson (2)A: Colin Miller (3)A: Jack Eichel (4)

Přehled vyloučení

1. třetina
03:59MTL2 minTomas Tatar svkNedovolené bránění (Jake McCabe)
13:26MTL2 minJesperi KotkaniemiPodražení (Vladimir Sobotka cze)
18:21BUF2 minRasmus DahlinNedovolené bránění (Paul Byron)
2. třetina
03:58MTL2 minTomas Tatar svkSekání (Evan Rodrigues)
07:52BUF2 minVladimir Sobotka czeHra vysokou holí (Shea Weber)
16:49MTL2 minJordan WealDržení hole (Rasmus Ristolainen)
3. třetina
04:20BUF2 minMarcus JohanssonDržení (Artturi Lehkonen)
19:25MTL2 minPhillip DanaultSekání (Sam Reinhart)
prodloužení
žádná vyloučení

Přehled statistik brankářů

#JMÉNOEVPPSHTOTALSVPIMTOI
BUF40Carter Hutton (výhra)15 - 171 - 27 - 823 - 2785.19%061:16
BUF35Linus Ullmark
MTL37Keith Kinkaid (prohra)22 - 250 - 012 - 1434 - 3987.18%060:51
MTL31Carey Price

Legenda ke statistikám brankářů

Přehled statistik hráčů

#BUF Buffalo SabresPOZICEGAPTS+/-PIMSHITSBKSGVATKAFOTOI
9Jack EichelCentr224008011257%21:19
90Marcus JohanssonLevé křídlo112+221010050%17:32
26Rasmus DahlinObránce022-2210100-17:54
53Jeff SkinnerCentr101006000150%20:01
68Victor OlofssonPravé křídlo101-1040000-16:40
23Sam ReinhartCentr0110021011100%20:56
33Colin MillerObránce0110022100-18:17
6Marco ScandellaObránce000+1030200-17:53
10Henri JokiharjuObránce000+1031310-16:53
13Jimmy VeseyLevé křídlo0000001100-10:29
17Vladimir Sobotka czeCentr000+122200075%15:25
19Jake McCabeObránce0000002100-21:36
21Kyle OkposoPravé křídlo000-102111050%11:49
22Johan LarssonLevé křídlo000-101312017%15:16
28Zemgus GirgensonsCentr000-1011000-14:23
37Casey MittelstadtCentr000002100025%09:26
55Rasmus RistolainenObránce0000013010-25:00
71Evan RodriguesCentr000000000033%10:07

#MTL Montreal CanadiensPOZICEGAPTS+/-PIMSHITSBKSGVATKAFOTOI
40Joel ArmiaPravé křídlo213+2042000-16:30
8Ben ChiarotObránce1010021200-24:11
15Jesperi KotkaniemiCentr101+122211038%14:38
14Nick SuzukiCentr0110010000-12:29
28Mike ReillyObránce011+2001110-14:09
44Nate ThompsonCentr011+100100043%14:07
62Artturi LehkonenLevé křídlo011-1000101-16:52
92Jonathan DrouinLevé křídlo011+1000021-16:49
6Shea WeberObránce000-1032220-25:27
11Brendan GallagherPravé křídlo0000022000100%15:14
13Max DomiCentr000-101002185%15:12
24Phillip DanaultLevé křídlo000-121001050%17:37
26Jeff PetryObránce000-1021011-23:01
32Christian FolinObránce000+1011210-12:50
41Paul ByronLevé křídlo0000021000-11:56
43Jordan WealCentr000-123000050%15:05
53Victor MeteObránce000-1000200-17:48
90Tomas Tatar svkLevé křídlo000-1432010-14:51

Legenda ke statistikám hráčů

Hvězdy zápasu

1. Hvězda2. Hvězda3. Hvězda
Jack Eichel
Jack Eichel
G: 2, A: 2, P: 4
S: 8, +/-: 0
Joel Armia
Joel Armia
G: 2, A: 1, P: 3
S: 4, +/-: +2
Marcus Johansson
Marcus Johansson
G: 1, A: 1, P: 2
S: 1, +/-: +2

Přehled rozhodčích

Hlavní rozhodčíHlavní rozhodčíČárový rozhodčíČárový rozhodčí
Garrett Rank
#7 - Garrett Rank
Jake Brenk
#26 - Jake Brenk
Travis Gawryletz
#67 - Travis Gawryletz
Tony Sericolo
#84 - Tony Sericolo

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
18056Buffalo Sabres BUF-MTL Montreal Canadiens241891131

Tipovali, že vyhraje Buffalo Sabres (-1)
abonentamadore77aveomardindainanajarynjuventus1
keffykinghanskorikrab88kracalacroixlkwfahrer
machymatys1979milan49milan52moogpackova.ivetpasta82
petevohajswilly

Tipovali, že zápas skončí remízou (+3)
argodcbruinsckkvvlkdilitfrancoafunesgolohojan
hromeica62kerrymaly.petkom.beranekmilan66ondra71
petrssonputenkarockysilvia7

Tipovali, že vyhraje Montreal Canadiens (-1)
benourforward01ignac75marimtlolda1987ondon
paul68tatulda

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (-1)
funeshojanhromeica62m.beranekmilan49olda1987
putenkarockysilvia7tatulda

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (+1)
abonentamadore77argodcbruinsbenourckkvvlkdilitdinda
forward01francoajuventus1kerrykinghanskorikrab88
kracalkwfahrermachymaly.petkomarimatys1979milan52
moogmtlondonondra71packova.ivetpasta82paul68
petepetrssonvohajs

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

WPGWPG-PITPIT2:4(1:1, 1:3, -:-)40:00
LAKLAK-VGKVGK04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SJSSJS-CGYCGY04:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 14. 10. 2019 01:00
WPGWPG-PITPIT2:4(1:1, 1:3, -:-)40:00
novasport1 14. 10. 2019 04:00
SJSSJS-CGYCGY04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
LAKLAK - VGKVGK714261524
SJSSJS - CGYCGY258151029
BOSBOS - ANAANA36322013
OTTOTT - MINMIN1413121021
NJDNJD - FLAFLA26951617
NYINYI - STLSTL1017121618
BUFBUF - DALDAL237101418
WSHWSH - COLCOL3243428
CHICHI - EDMEDM00000

Narozeniny hráčů

14.10.Vandermeer, Pete44 let
14.10.Tjarnqvist, Daniel43 let
14.10.Smaby, Matt35 let
14.10.Machacek, Spencer31 let
14.10.NYIMayfield, Scott27 let
14.10.STLSoshnikov, Nikita26 let
14.10.VANHughes, Quintin20 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

29.09.VGKTuch- horní část těla
27.09.PHIPatrick- migrény
12.08.CGYValimaki- Koleno
30.07.OTTCallahan- Záda
25.06.COLCole- Kyčel
13.06.ANAKesler- Kyčel
13.06.BUFBogosian- Kyčel
>> všechna zranění

Nejnovější komentáře

02.09.2019 22:21 - Tomáš David - NHLportal.cz - Každé retro dresy jsou skvělým marketingovým tahem. Bílý trikot Kings z 90. let ... [Hlavní diskuze]
01.09.2019 09:19 - spektrum - Co říkáte na návrat dresů Kings z devadesátek? Já bych byl radši, kdyby vrátili ... [Hlavní diskuze]
05.06.2019 14:50 - Tomáš David - NHLportal.cz - Dobrý den, děkujeme za dotaz. O žádných zprávách ve spojitosti s případnou náhr... [Hlavní diskuze]
04.06.2019 20:55 - NHLportal.cz - Dobrý den, děkujeme za upozornění, nicméně prosíme, pokud si něčeho takového vši... [Chat s NHLportal.cz]